Сегодня сержусь• 18 февраля 2024

Горло кашель

Донька ( 12 років їй) з середи горло боліло , температури не було. Легке горлове покашлюванні. В четвер частіше.
В п´ятницю те ж саме. Слухала педіатр в п´ятницю легені чисті.
Від горла фіорда і септефрил. Від кашлю бромгексин.
З суботи кашель став вологий. Але його було мало, сьогодні частіше. Відкашлюється легко. Горло не болить .
В телефонному режимі від горла відмінила все , від кашлю бромгексин замінила на пульмолор ( я маю вдома таблетки амброксол + лоратидин окремо, думаю підійдуть, бо там саме такий склад) . П´є достатньо.
Давати той амброксол з лоратидином, чи може достатньо теплого пиття багато?
Послушная• 18 февраля 2024
Дивіться по дитині. Колись від призначення лікарем сиропу від легкого кашлю вранці до реанімації ввечері в моєї дитини пройшло годин 7. Краще дати таблетку амброксолу, лоратидин перед сном, мабуть, краще.