БолеИменее• 18 февраля 2024

Ротарикс как заказать в другом городе?

Девчонки,вопрос такой,малышке надо купить 2 дозы,в нашем городе нет и не известно когда будет. Кто то заказывал с других городов?это реально как то купить?рецепт есть,но там хранение сложное
Впораюсь зі всим• 18 февраля 2024
На таблетки.юа вам видасть список аптек, з яких є доставка

Та никада в жизни• 18 февраля 2024
Пойдите в аптеку,они закажут,на свою аптеку,вы прийдете и заберете
Мороженная курица• 18 февраля 2024
А ви з якого міста? Ротатек не розглядаєте? В приватних клініках шукали?
Я б не наважилась замовляти, хіба що аптека робить переміщення.
Дівка в намисті• 18 февраля 2024
Це ж вакцина? Замовляйте через аптеку, більше впевненості що буде дотримана температура зберігання. Або ж можуть порадити лікаря у якого є зв´язки з мед. представниками.
Я колись мала гроші щоб вакцинуватись вакциною від 4 штамів ВПЧ, не пам´ятаю назву. Але у місті в аптеках був лише Церварікс від 2 штамів. От не ризикнула замовляти з іншого міста, доставкою Нової пошти.