Кава з адреналіном• 18 февраля 2024

Кохання зі свекром. Як розплутати цей клубок?

Заміжня, як ви здогадались.
Мені 24, чоловіку 27.
Закохалась у свекра - йому 45.
Наші почуття взаємні.
Свекруха - хороша жінка
Хочемо зі свекром тікати, але як це сприйме родина?
Свекруха і мій чоловік дуже хороші люди
Я заплуталась, але так сильно ще ніколи не кохала
Задолбулька• 18 февраля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Так до городу ж доповзає?Ви ж на городі за руки тримаєтесь?
Вы шо, пропустили несколько серий? То ж уже про деда.
А_я_ЛОЖУ!• 18 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А у чому воно виявляється? Мені аж цікаво

Спробуйте переспати. Може там таке розчарування буде, що й кохання як рукою зніме
Без шуток но у меня было такое и не раз
Не свекр конечно но мужчины от которых голову сносило долго и страсть безумная была и такая печаль ((
КапитанльнаЯ• 18 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Дівчата, ну добре, якесь дурне створить тему і сидить радіє, нащо ви щось пишете і відповідаєте? Це навіть не троль, а маразм якийсь
Ви не повірите, але в моїй родині є аналогічна ситуація. Тільки там, напевно, не неймовірне кохання, а секс, плюс ’молодята’ на 4-5 рочків старші. Вся родина в шоці, я би сказала в повному ах.ї.
Секс-Бомба• 18 февраля 2024
Свекра и мужа зовут одинаково?
А_я_ЛОЖУ!• 18 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
А свекір свекрусі сказав що імпотент?
Только куни тоже ))
Місячне Сяйво• 18 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Та всі зрозуміли, але троль цікавий)
Тому й підтримують люди тему, щоб не заглохла. Мало цікавих тролльних тем
Місячне Сяйво• 18 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Не смійте цим бридким словом характеризувати наше кохання
Кохання - це коли обоє вільні.
А тут саме б@...во
Файна дівка• 18 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Сексу зі свекром не було. У нас саме кохання - справжнє, яке буває раз на все життя
А ви готові, що сексу взагалі не буде? Тільки купувати віагру і то на факт:)
Зможете?
Конотопська відьма• 18 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Говорить те ж саме що і я
Пропонує тікати разом
До канадской границы?)))
Їжак в панчохах• 18 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Сначала поход к психотерапевту, если через 9 месяцев ничего не поменяется, тогда бежите))
В психушку в обнимку со свекром.
Ластовиння• 18 февраля 2024
Тікайте в Кропивницький :) разом з авторкою сусідньої теми) свекор намета понесе
Баба на горошині• 18 февраля 2024
Не знаю чи ви троль, але подібну історію знаю, йому 19 їй 18, свекрові 36. Зустрічалися таємно 2 роки, народила дитину від свекра, потім кинула обох, вийшла заміж вдруге й живе щасливо в другому шлюбі вже майже 20 років. Життя така штука непередбачувана.
Дона Ко Ко• 13 марта 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
у мужика кризис среднего возраста- с ним все ясно, а что молодой барышне от него надо- ХЗ) я видела такие истории в этих тупых передачах типа один за всех и тд. обычно такое в селах происходит. Наверное скучный образ жизни и ограниченных выбор партнеров вокруг толкает на всякую херню.
А я видела в очень даже благополучной семье. Уже и ребёнок родился .
Звезда в шоке• 07 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
У нас кохання вже більше року
Можемо бачитись на городі і просто триматись за руки
Живемо разом всі
І при цьому він суне пісюна у свекруху, а ви цілуєте пісюн його сину. Щире кохання у вас
Звезда в шоке• 07 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Я чоловіку сказала, що у мене жіночі хвороби
Тільки мінет
А чим мінет відрізняється від сексу? І дуєте свекр не робить куні свекрусі? Ще й як робить
Баба_Воля• 07 апреля 2024
Свекр родил сина в 18?
Конотопська відьма• 08 апреля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Стайка бабуїнів
АсобеннАя• 09 апреля 2024
Як сприймуть. Зрадіють за вас, звичайно, що потаскушку в родину прийняли. Цю тнму авторки жовтих романчтків дуже люблять - пісюха і підстаркуватий одружений свекр/ бос/ друг батька. Якісь нездорові сексуальні фантазії.
АсобеннАя• 09 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ну вам в 24 про все життя смішно писати. Через 15 років він юуде 60- річний імпотент, а ви 39- річна жінка у розквіті сексуальності. Тоді і поговоримо про все життя.
АсобеннАя• 09 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Мені вас шкода, якщо ви через секс пізнаєте почуття
Автор, перегинаєте з сиропом. Такі книжки самі нудні і не користуються попитом. Зараз жінки люблять про секс почитати, а ви про платонічне кохання. Хіба пенсіонерки почитають, і то заплюють.
АсобеннАя• 09 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Говорить те ж саме що і я
Пропонує тікати разом
Тікати? То у нього ні роботи, ні майна, ні зв´язків, ні батьків і син йому не рідний? Автор, романи про підстаркуватих блаженних ніщебродів не продаються.
АсобеннАя• 09 апреля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Та смішно ж
АсобеннАя• 09 апреля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
То повага)
Столічна штучка• 09 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Устройте тройничок
Автор,її чоловік та свекруха?
На циголках• 12 апреля 2024
спасибо автор, я посміялась от души 🤣 як розплутати клубок 😆
Г@Л@В@ломка• 18 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Теперь надо мужа со свекрухой свести, тогда можно и тикать с дидусем
Г@Л@В@ломка• 18 апреля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Через 10 років йому буде 55.
А еще через 10 - 65
Дело было давно• 30 апреля 2024
Автор, ну шо там? Огород посадили? Свекрухе признались? Убежать удалось или таки закон о мобилизации приняли быстрее?
Коко Шанель• 01 мая 2024
Ответ дляКава з адреналіном
якщо ви не троль, моя вам порада....кохання ваше пройде як і не було, і буде шкода і соромно. Не ламайте дрова....
germy• 05 мая 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Говорить те ж саме що і я
Пропонує тікати разом
А куди тікати? В лас Вегас?)