Гуляю босоніж• 18 февраля 2024
Дівчата таке питання. Чи було у Вас таке. У дитини 39темп., а на наступний день
38, наніч повністю спала сама по собі.
А на третій день вже нормальна.
Дитині 6р.
Тобто в перший вечір як піднялась така висока температура збивалась більше 2х годин, вночі знову піднялась до 38.5 (збила).
Вранці і вдень 38, на вечір 37..і вночі вже все ок.
Виходить доба.
Лікар дивився, казав червонувате горло, вірус.
Дивний такий вірус. Зазвичай така висока температура так швидко сама по собі не проходить...чи я вже себе накрутила? Чи варто йти здати аналізи?
Робили тест на грип і ковід- негативно
А на третій день вже нормальна.
Дитині 6р.
Виходить доба.
Робили тест на грип і ковід- негативно
Пацан к успеху шел• 18 февраля 2024
Ничего странного не вижу, да было и у меня самой тоже такое было.
Солоденька цукОрка• 18 февраля 2024
Ой, как раз свн заболел
Подаловался на горло, ночью темп 39
На след.день как огурчик
На след.день снова темп 39
Сегодня снова как огурчик
Черти шо..
Горло уже не красное
Всякое может быть
Подаловался на горло, ночью темп 39
На след.день как огурчик
На след.день снова темп 39
Сегодня снова как огурчик
Черти шо..
Горло уже не красное
Всякое может быть
Пліткарка• 18 февраля 2024
Як раз останнього разу, як хворів то так і було. А чого вас воно хвилює?
ЕлькиПальки• 18 февраля 2024
Мои всегда так болеют. Сутки т-ра 39-40, потом здоровы. Так раз-два в год, не чаще.
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляТихомандражная
Вірус і хороший імунітет, організм переборов
Та яке там хороший імунітет 😁
За тиждень до цього так кашляла з соплями, що в садочок 2 тижні не ходили.
Тільки все минуло, пішли в садочок рівно 4 дні хватило...
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Бабусі наші, накрутили мене щоб це мало не нирки чи печінка... йдіть провіртесь. І мене чесно кажучи аж колотнуло всередині, А часом праві?
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Дякую, ви мене заспокоїли.
Я тут с краю постою• 18 февраля 2024
Я в афиге от вируса, который ходит сейчас.
Дочери 8 лет, в 5 утра скорую вызывала
Температура 41
В теч дня была 38.2
Сейчас 39.9
Дочери 8 лет, в 5 утра скорую вызывала
Температура 41
В теч дня была 38.2
Сейчас 39.9
Пліткарка• 18 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну як вам немає чого робити, можете розважатися. Я просто пораділа, що вірус легко пройшов, та й все. Але у мене й немає часу на такі розваги
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Было...и не раз. Вирус пришёл - вирус ушёл, иммунитет сам справился, отлично
Дякую 🌷
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Та я теж пораділа. Бо діти температурять по 10 днів зараз з тим грипом. І я вже настроїлась, що буде весело. Але Слава Богу.
Пліткарка• 18 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну от. Тим більше є ознаки вірусу. Будуть ознаки інших захворювань, будете перевіряти
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дочери 8 лет, в 5 утра скорую вызывала
Температура 41
В теч дня была 38.2
Сейчас 39.9
Дочери 8 лет, в 5 утра скорую вызывала
Температура 41
В теч дня была 38.2
Сейчас 39.9
Швидшого одужання.
Залетна Я тут• 18 февраля 2024
Було 2 тижні тому, дитині 6 років, у неділю 39, пон - 37.2 і все... симптомів інших не було
Я тут с краю постою• 18 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Швидшого одужання.
Спасибо...но я в афиге
Гуляю босоніж
• 18 февраля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Спасибо...но я в афиге
Вірю((
Я тут с краю постою• 18 февраля 2024
Ответ дляСплюшка
В мене в дітей завжди так,висока тільки один день, а далі на спад.
Хоть бы у меня так и было((((
А то за эти сутки я кукухой еду
Борщичок• 18 февраля 2024
Було в дитини і в мене. Ввечері почало морозити, температура була 38,5, не збивала, заснула. Зранку прокинулась вся в поту, сходила в душ, самопочуття нормальне, температури більше не було.
Я тут Живу• 18 февраля 2024
У меня ребёнок так и болеет преимущественно. Ловит вирус, день-два температурит, потом чаще всего здоров и даже насморка нет. Температуру сбиваю, если выше 38,5 лезет или ребёнок явно плохо себя чувствует. Педиатр говорит, что это нормальная реакция организма на вирус. Если я от ребёнка его подхватываю, кстати, я так легко не отделываюсь, а болею по полной программе)
Мамаша в бигудях• 18 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
О, в дочки теж так. З високої температури (39)збила за ніч до 37,2. І така вже другий день тримається. Ще нежить і горло першить.