Маргарита и Мастер• 19 февраля 2024
Підкажіть, де ви купували одяг в пологовий для дитинки?
Глаза_в_3_карата• 19 февраля 2024
В детском магазине обычном. Но это было в далёком 2012). Сейчас бы с ин сайтов заказала. Выбор огромный.
Зрадорозганячка• 19 февраля 2024
В интернете. А в результате муж бегом привозил то, что покупала в секонде на постарше, тк 56-й просто трескался по швам, нужно было в роддом брать 62-й
Опля Картопля• 19 февраля 2024
В інтернеті виходить дешевше.
Якщо хочете економніше - дивиться частині оголошення. Люди продають за копійки те, що їм не знадобилося.
Опля Картопля• 19 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А з якою вагою дитина народилася?
Зрадорозганячка• 19 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
А з якою вагою дитина народилася?
Дочка 4130, просто рост 58 и голова 37
Опля Картопля• 19 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Дочка 4130, просто рост 58 и голова 37
Ого, прилично!
Барабан для дорослих• 19 февраля 2024
Це дійсно не проблема зараз. Що у вас викликає труднощі?
Майте на увазі, що багато дитині не треба, у багатьох залишається невикористаний одяг
Білий Лосик• 19 февраля 2024
Доречі на моє здивування в Ярославі дійсно хороша якісь і дуже малі ціни. Я туди зайшла і нічого не очікувала, правда там вибір маленький. Але купила там плед натуральний, пелюшки і пару костюмів на байці, де бодік+штанці і шапочка.
Деякі речі мама купувала в hm і вайкікі. Я просто в магазині в інсткрект замовила що ще треба було. А так дійсно вибір великий, але рекомендую в одному місці за куплятися так зручніше.
Білий Лосик• 19 февраля 2024
Якщо ви з Києва і шукаєте оффлайн магазин то вчора знайшла на Гната Юри 7 «дитячий світ» там можна прийти і купити відразу просто все. І мамі в пологовий і малюку і меблі є. Дуже зручно в одному місці ну і ціни нормальні
Плету корзинки• 19 февраля 2024
В нексті все заказала до року мабудь. Все підійшло, повномірне. Якість мені подобається.
Не пириживай• 19 февраля 2024
Дітям вже 17 та 14 років, на той час купувала в звичайних дитячих магазинах в пологовий. Потім відкрила для себе американські сайти, замовляла чілдренсплейс, крейзі8, картерз.
Парова машина• 19 февраля 2024
Брала украинских производителей, осталась довольна. Карусель, Валео трикотаж
Липка-прилипка• 19 февраля 2024
Покупаю в Инстаграме укр.производителей. Качество норм. Учитывая как быстро растут дети ребенок и это качество не успеет износить, не вижу смысла покупать человечки и костюмчики с запасом прочности 10 лет.
Мудрецыха мира• 19 февраля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Для мамы все намного дешевле и выбор намного больше в магазине для Беременных 9+ на бул.Кольцова.
А детское - все в Нексте покупала.
Старшему еще в обычном магазине, когда Некст был в ТЦ Киева. Младшему уже по интернету. Очень хороший трикотаж у них.
НМ тоже хороший.
Картерс и ОлдНеви - вообще не понравились
А детское - все в Нексте покупала.
НМ тоже хороший.
Мудрецыха мира• 19 февраля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Кстати да, в Нексте еще очень хорошие размеры. Полномерные.
То что брала Картерс - было очень маленькое. (3-6 мес можно было только в 3 мес носить).
Но дети у меня крупные
Любимка-анонимка• 19 февраля 2024
Весь одяг на перші місяці (і далі) купувала заздалегідь: Картерз, Некст, Сміл.