Просто каралева• 19 февраля 2024
Підліток не їсть
Донька 13 років, худенька, але відмовляється їсти, "забуває" їсти. Потім жаліється, що болить живіт. Солодощі і чай, ось і вся Їжа. Що робити , не хочеться, щоб потім вона мала проблеми із шлунком(
БезникаЯ• 19 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Так с детства не приучать к сладкому. Не есть его, не покупать в дом. Она тогда и есть его на будет. Какая разница сколько ей лет? Она ест то, что есть в доме, то, что едят ее родители. Начинать нужно с этого, а не с того, что ей 13 лет.
Не працює це щ певного віку!. В мене дитина до 5-6 років взагалі не знала, що таке солодке. А потім понеслося. Враховуйте ще й те, що в підлітковому віці з´являється велика потреба чисто фізіологічна в солодкому. Є школа,секції, друзі, не буде дома, буде там їсти, не буде дома, приготує сама, мої навіть цукор їли ложками, коли солодкого не було
Астоновитесь!• 19 февраля 2024
Ответ дляГерцогиня
Розмовляйте про здорове харчування. Приберіть солодощі з запасів. Купіть їй авокадо і червону рибку
як у вас все просто.
Ушла и Пришла• 19 февраля 2024
Ответ дляПросто каралева
Вона і сама їх купує, на кишенькові
не давайте
Астоновитесь!• 19 февраля 2024
Моїй 12, були в психолога. Здорова. Готую те що просить, макарони, смажена картопля, огірок, іноді котлети. От і вся їжа. Каша вівсяна з бананом і медом або гречка з молоком це вже з боєм і уговорами вмовила на сніданок, і то , мене тут заклюють, якщо я погодую з ложки сама їсти не буде.
Астоновитесь!• 19 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Я солодке не їм взагалі з дитинства не люблю. Діти їдять.
Ушла и Пришла• 19 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
а в гості, кафе, магазини вона не ходить?
Томатико• 19 февраля 2024
Для початку здайте ЗАК, феритин, віт Д, фолієву. В моєї доньки теж схоже з їжею було, потім почало темніти в очах, випадає волосся , плаксива. Вітамінами вирівняли трохи стан, зараз сама просить їсти. Ще працюємо над феритином.
Просто каралева
• 19 февраля 2024
Ответ дляТоматико
Дякую вам)
КвартираЧья• 19 февраля 2024
Ответ дляОбстановщица
Я теж все життя забуваю їсти
Як ви це робите? Я прокидаюся з думкою про їжу. Їжа в мене єдина розрада.
Обстановщица• 19 февраля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Незнаю,я взагалі не розумію людей які постійно щось жують,особливо перекуси під серіали,або ще щось
КвартираЧья• 19 февраля 2024
Ответ дляОбстановщица
У мене це єдина радість в житті і це прикро.