Альдебаран• 19 февраля 2024

Пісочна картина. Підскажіть

Були в аврорі і син картину. Взяли, але молодша донька її трясла сильно, гралась. І вона тепер сипеться не тоненькою струйкою, а просто сипеться вся до низу( це вже можна викидати?
Живчик-счастливчик• 19 февраля 2024
Санитары тут бессильны.
Черпак_для_фантазий• 19 февраля 2024
Автор, а эта картина стоила 10 тыс грн и играла важную роль в Вашем интерьере?
Мстящий за Зайца• 19 февраля 2024
Так, десь порушилась конструкція
автор Альдебаран • 19 февраля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ні, не 10 вона безцінна, така ж безцінна як і ваша думка, про чужі цінності!
Замрійлива• 19 февраля 2024
Нехай постоїть деякий час, уляжеться, потім знову буде нормально сипатися
Телепузик• 21 февраля 2024
Були в Аврорі, я її перевернула і вона посипалась, як ви кажете, я ще подумала в чому прикол тоді
автор Альдебаран • 23 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Ми розібрались, там є шприц. І потрібно добавити воздуха щоб вона сипалась трішки