Ms. Доброта• 19 февраля 2024

Сіль не солона?

Купую останнім часом сіль АТБ. Якось так виходить, що 1кг пакету вистачає на 1-1,5 місяці ( на 2х дорослих і підлітка). Раніше Артемсолі і 1кг пакету мені вистачало на 4-5 місяців.
Це у всих так?
Дверной_Проем• 19 февраля 2024
В мене навпаки - все пересолюю Купую сіль - яка попалась, і виходить кожного разу інші пропорції. Останнього разу, начебто польську якусь купила, на вигляд, як наша Артемсіль, з темними камінчиками. Але знов більш солона.

Тушьмушьнюшь• 19 февраля 2024
Недавно у бабушки нашла артемсоль 2008 года...взгрустнулось(((
Тушьмушьнюшь• 19 февраля 2024
Мне пачки соли (1кг) хватает на год точно, семья из 3х человек) Беру мелкую.