Я вся ваша• 19 февраля 2024

Кто занимается маникюром? Что должно быть в наборе для новичка?)

БезПаспортаНеПродаю• 19 февраля 2024
Вам на курсах этого не сказали?

західний_діалект• 19 февраля 2024
Инструменты, фрейзер, базы/топы/гели/цветники.
Ленивица-красавица• 19 февраля 2024
Фрезер
Лампа
Кусачки
Разделитель пальцев для педика
Пилочки
Апельсиновые палочки
Размягчитель кутикулы
Безворсовые салфетки
Жидкость для протирания
Дегидратор
База прозрачная
Базы цветные
Гель для наращивания(ремонт и укрепление)
Нижние формы
Цветные лаки
Тонкая кисточка
Топ
Масло для ногтей

Это я сама себе делаю, это всё что нужно, остальное были пустые траты
Светка-пипетка• 19 февраля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Согласна, хороший Фрейзер никому не помешает
автор Я вся ваша • 19 февраля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Фрезер
Лампа
Кусачки
Разделитель пальцев для педика
Пилочки
Апельсиновые палочки
Размягчитель кутикулы
Безворсовые салфетки
Жидкость для протирания
Дегидратор
База прозрачная
Базы цветные
Нижние формы
Цветные лаки
Тонкая кисточка
Топ
Масло для ногтей

Спасибо большое)
СКИБИДЫШь• 19 февраля 2024
Фрезер якраз не інструмент першої необхідності
Автор, якщо Ви новичок і ще не впевнені, чи будете займатися самоманікюром з покриттям, чи вийде, чи не жаль часу буде на це, почніть з самого мінімуму.
Для манікюру - апельсинова паличка, ремувер, ножнички для кутикули, пилочка на 180-220 гріт, олійка для кутикули.
Якщо робити покриття гель-лаком, то
Лампа, бажано не менше 48Вт, знежирювач і для зняття липкості (засіб 3 в 1), можна спирт 96% для початку, безворсові серветки, бафік для підготовки пластини, а далі варіанти - база, колір, топ, можна базу нюдову або топ кольоровий і без кольорового гель-лакк, як альтернатива то взагалі однофазний гель-лак, до нього ні бази, ні топу не потрібно. Дегідратор і праймер треба, але перші покриття можна і без них, особливо якщо база адгезивна і по технології праймер не вказано.
І так мінімум для покриття: лампа+спирт+однофазник
Щоб зняти - пилочка, ватний спонж, ремувер для зняття, фольга або спеціальні прищепки, апельсинова палочка
СКИБИДЫШь• 19 февраля 2024
По матеріалам, то 85грн зараз коштують 5мл Токі Токі, у них чудові є бази, що й кольору не треба, останні під помадні відтінки дуже пігментовані, то під такі насичені бази тоненько прозору треба наносить, гарні напівпрозорі бази серії тінт, повно з різними блискітками, а топ зараз у мене у фаворитах, тримає глянець просто відмінно. Тільки є лайфак- абсолютно всі топи треба сушити в лампі довше, 2-3хв на 48Вт і вище.
Ви можете обирати будь-який бренд, а от однофазників у нас мало, найкращі якраз у Йо Нейлс, в мене їх було багато, є зараз штук 4. Оля і Йошки, дякую вам 🙌
Ленивица-красавица• 19 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Якщо робити покриття гель-лаком, то
Фрезер очень нужен, как покрытие снимать? Зубами? С пилочкой можно полдня промучится, это не вариант
СКИБИДЫШь• 19 февраля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Але ж не в перше ж покриття він потрібен, а якщо дівчина передумає покривать?

Ленивица-красавица• 19 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Как это, накупила материалов на несколько тысяч и передумала?)
Да и покрытие снимать нужно будет уже очень скоро, скорее всего переделывать что-то прийдется, почему сразу не купить если он в любом случае понадобится?
СКИБИДЫШь• 20 февраля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви праві, але ж все одно залежить від намірів автора, одне діло, коли точно буде робити собі покриття, може й родичкам, з можливістю росту в майстрині, та часто зустрічається і таке, що 2-3 рази роблять і все - довго, муторно, руки не з того місця та й повертаються до майстра.
Закупитися можна на кілька тисяч, а можна вкластися в пробний бюджет до тисячі.
В будь-якому випадку побажаю автору удачі і терпіння.