Глаза_в_3_карата• 19 февраля 2024
Гв в 2.3 роки це знущання над дитиною? Ледача мама?
МаксХмара• 19 февраля 2024
Годувала до року
Відлучила відносно спокійно ,ну пару ночей син поплакав,але не критично
Це було більше знущання над собою,бо мені воно вже геть надоїло,він ще як ставав доросліший,їв і постійно мене то щипав,то до рота мені пальці чомусь сунув ...ну коротше,то вже не було про ’поїсти’бо голодний, більше звичка зі своїми якимись для мене не зрозумілими ритуалами
Просто звязда• 19 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А потім - розігрітий супчик для шлуночка))
Ні. Потім можна зціжувати і пляшечку з собою давати.
Сосиска_Втесте• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Де їх прочитати? Ті рекомендації
Бо всі подруги кажуть до 1 року кидати гв треба
Каждая женщина сама решат как долго использовать ГВ. Я с года его завершила, потому что мне было так удобней и ребёнку тоже. А кто- то и до 3 лет может кормить
Бабо-лебідка• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дівчата, прошу, напишіть до якого часу кормити гв
Напишіть своє бачення. До якого віку плануєте і чим це обумовлюєте
Безлім на все• 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Повноцінне годування це риба, мʼясо, овочі, фрукти, каші
А материнське молоко після 6 міс нічого цінного дитині не дає
Мне еще байка про иммунитет нравится - чем дольше ГВ, тем он крепче у ребенка))))
Околовита• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Долго. Более трёх лет. Но боюсь, многие здесь не поймут и не простят))).
Na kablukah• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це неначе принижує матір яка годує так довго
Це значить що мати так погано годує маля що воно хоче цицьку
Господи, какая же несусветная чушь
На этом форуме давно пора тест на уровень айкью включать в форму регистрации
Дама-мадама• 19 февраля 2024
Ответ дляБезлім на все
Ага а потім зубки під загальним наркозом лікують бо ж воно не жувало теля мамкине до 3 років
Просто звязда• 19 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Более 3 лет - это до школы или до полнолетия?
БоХатая• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А чого знущання?
Якби дитина не хотіла вона б і не просила
То хай просить до 6 років? )
З горіха зерня• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я сина кормила до 2,3. Просто в один момент зрозуміла, що досить. Сказала малюку, що він вже великій, все їсть і хватить. Він погодився і більше не просив. А з донькою було набагато складніше. Кормила до 1,8, поступово зменьшувала, ГВ мені вже доставляло дискомфорт, пила ліки, дитина істерила. Так що все індивідуально.
Мастер Пис• 19 февраля 2024
А как это вообще происходит? Вот сидит ест ребенок мясо вилкой, а рядом вы с сиськой для запивона?
бювет_в_обед• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А чого знущання?
В якихось племенах годують до 18 років, помити буде завжди поки ви не скажите баста. Не всі діти самі кидають і тут треба рішучість мами
Голодаю• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене мозок закипає
В мені бористься страх що про мене скажуть інші люди
якщо вам нормально годувати, то годуйте
зараз я пошукаю блоги консультантів по ГВ, які дають нормальн інформацію щодо завершення ГВ
в 2,3 роки можна вже домовлятися з дитиною, що ви її годуєте лише вдома
вводите правило, що або вдома, або ось в цьому кріслі, або тільки зранку, після пробудження
Безлім на все• 19 февраля 2024
Ответ дляОколовита
А вариант наоборот как Вам? Эгоистичная мать морит ребенка голодом в годовалом возрасте, отказывая ему в естественной потребности ГВ. Из-за этого ребенку приходится есть пищу, к которой он не готов.
Ну, если уж вы так топите за естественность, то в год у ребенка уже есть зубы, которыми надо активно пользоваться - вот это естественно и по законам природы. Но да - это ж надо еду готовить, напрягаться - а сиську в рот засунуть - секунда дела.
Na kablukah• 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Ці рекомендації стосуються бідних африканських країн, де люди не взмозі купувати суміш та інше повноцінне харчування
Нет
Проня_Прокоповна• 19 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Маю 2 дітей. На штучному і ГВ. То у дитини, яка була на ГВ набагато кращий імунітет. А та, що на ГВ, всі болячки збирає.
Околовита• 19 февраля 2024
Ответ дляБезлім на все
Конечно нет. Самый крепкий иммунитет у тех, кто искусственник и в яслях с рождения. Или даже кого в поле родили, а кормили размоченным в воде хлебом Если выжил, конечно, в таком режиме.
Околовита• 19 февраля 2024
Ответ дляПросто звязда
До свадьбы
Моторошні троянди• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Де їх прочитати? Ті рекомендації
Я кормила как ребенку и мне удобно,ни у кого советов не спрашивала. Дочка сама отказалась от груди в 2 года 10 мес
Доль Чекомбана• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я до 4 кормила) вообще это личное дело мамы и ребенка, никто другой участия в кормлении не принимает. Мне например плевать кто там что считает по этому поводу
Na kablukah• 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Господи, да откройте,хотя бы пабмед,аап.
Что же за чушь.
Просто звязда• 19 февраля 2024
Ответ дляОколовита
До свадьбы
Правильно, чтобы с мамкиной сиськи сразу на сиську жены перевесить сЫночку.
Пургену мне• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Доки вам комфортно та зручно.
Всіх радників відправляти подалі. Це ви вирішуєте і лише ви, інші уже мали нагоду вирішити або ще матимуть, ваша сім´я не їх справа.
Околовита• 19 февраля 2024
Ответ дляБезлім на все
По природной логике, кормление ребенка не должно отнимать у матери много сил. Если сам не жует, хочет грудь, значит не готов питаться взрослой пищей. Как только будет готов, то к груди станет равнодушен и фиг его от тарелки оттянешь.
кураГАЛЯ• 19 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це нормально згідно рекомендаціям ВОЗ.
В Африке, наверное. Там дети голодают и смесь не будут покупать))
Безлім на все• 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
У меня подруга - логопед, знаете, сколько у нее таких - нежующих-неговорящих? Это треш...
кураГАЛЯ• 19 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Де їх прочитати? Ті рекомендації
Подруги завидуют. Кормите сисями до первого класса.
Попельшка• 19 февраля 2024
Я кормила полтора года примерно и одного и второго. Дочь вообще сама отказалась.