Хто робив блефаропластику у Андрія Чернова?
Поділіться, будь ласка, відгуками.
Киця-бриця• 13 мая 2024
Ответ дляavizo5
А можете дати посилання на лікаря з Житомира? Теж за неї читала , але роботи її та контакти не маю
Немає також. Не цікавилася навіть
Научительница• 14 мая 2024
Ответ дляАкторка
Складки мої вже нікуди не дінуться (( переживаю за шов на одному оці.
Як сказала моя донька : а що ти хотіла, ти ж читала відгуки дівчат, він може зробити нормально тільки одне око!
І сміх і гріх(((
От, в мене теж одне око норм, а інше не дуже( і є складки, тому що шов зшитий криво
Киця-бриця• 14 мая 2024
Ответ дляНаучительница
Теж у нього робили?
А, побачила вже ваш пост раніше.
Дівчата, мабуть потрібен розголос з фото десь викладати. Бо гарні результати в внсті, а погані ніде. Ніхто ж не буде в нього повторно оперуватися
А, побачила вже ваш пост раніше.
Киця-бриця• 14 мая 2024
Ответ дляАкторка
Ну ми ж пам’ятаємо - нормальне може бути тільки одне око 😄 Мені пощастило, норм око на «робочій стророні»
Сміх крізь сльози…
До речі, в когось є контакти лікаря крім переписки в інсті?
Ответ дляКиця-бриця
Теж у нього робили?
А, побачила вже ваш пост раніше.
Я ще чекаю... Хоча поки що мої очікування не співпали з реальністю, але я вірю, що все не так погано. Чи то в мене особливості загоєння рубця, чи то я занадто прискіплива, а може то мій не правильний вибір лікаря, але сьогодні 3 тижні після блефаропластики і я постійно думаю про очі (((
Неприємні відчуття, біль у швах і вони виглядать ось так
Киця-бриця• 14 мая 2024
Ответ дляАкторка
Я майже 3 місяці думаю, при спілкуванні намагаюся повернутися кращою стороною, чубчиком прикриваю, тінями замальовую. Не такого очікувала. Але, теж чекаю, як казав лікар, прки побіліють. Але, все рівно , скрізь буду озвучувати, щоб не йшли до нього. Багато співпадінь ,ось вже у нас тут у кожної одне око не нормально прооперовано
Ответ дляКиця-бриця
Я обов’язково напишу чесний відгук не залежно від того який буде результат
Ответ дляНаучительница
А у вас шви дуже помітні ?
У мене вони такі довгі, як стрілки і досить глибокі по краям. Купила мазь від рубців, ховаю очі (((
Раніше була зайва шкіра, а зараз зайва шкіра залишилася і додалися шрами (((
Чи буде краще з часом чи ні?..
Тетяна-e796• 24 мая 2024
Ответ дляАкторка
Я вам раджу використовувати силіконовий пластир від рубців Cіca Care - він не дешевий, але дуже дієвий. Я після операції наклеювала десь місяці 3-4 на шрами на животі, так як в мене від шрамів аж заглиблення були, думала впадини залишаться, але наразі взагалі нічого не видно, от просто звичайне тіло. Думаю маленькі рубці прибере ще краще. Але один мінус, що на очах його не дуже зручно носити, так як вдень як правило на роботі і буде привертати увагу...але можна прийти з роботи і наклеїти на вечір і ніч, також буде результат. Ви видрізаєте шматочок пластиру від великого листа і носите його до 2 тижнів. Його можна мити з милом. Можна подивитись на олх чи шафа, буває люди продають частину після операції, кому вже не потрібно, так звичайно буде явно дешевше, бо без скидок він коштує 1900 грн здається.
Киця-бриця• 24 мая 2024
Ответ дляАкторка
У мене є, знайшла в ТікТок
Можете поділитися його контактом? Хочу безпосередньо з ним поспілкуватися, а не через дівчат його
Ответ дляТетяна-e796
Дякую за пораду 🙏 Я почала користуватися силіконовим гелем Стратодерм і мені подобається. Майже пройшли неприємні відчуття і рубці стали менш помітними, хоча користуюся лише тиждень. Можливо ще додам і пластир.
Киця-бриця• 25 мая 2024
Ответ дляАкторка
Мабуть не дуже коректно буде писати тут контакти. На сторінці в ТікТок є його телефон
Під якимось дописом? Бо в шапці немає. До речі, я також там побачила його
Киця-бриця• 25 мая 2024
Ответ дляАкторка
Якщо натиснути на телефон, там висвітиться номер телефона
В мене такого немає чомусь
Научительница• 16 июня 2024
Дівчата, вибачте, не відповідала, бо сюди рідко заходжу. Ось покажу вже свої очі: 4 місяці після операції. Чітко видно, що криво зшито, особливо ліве око( хоча самі швів вже майже не видно. На лівому оці є червоний вузлик і поки не заживає. На фото це видно
Ответ дляНаучительница
На жаль не ідеально ☹️ і у мене приблизно так само. Хоча лікар каже, що все добре, я вважаю, що після добре проведеної блефаропластики результат повинен бути інакший.
Мені пропонує зробити корекцію, коли шви заживуть і побіліють, але я, навіть, не знаю що робити. Дуже боюся, щоб не стало ще гірше, ніж зараз є.
Киця-бриця• 17 июня 2024
В мене такого немає як у вас, тільки на 1 оці шов ,як і показувала. До цих пір замасковую всім, але його видно. Соромно показуватися. З великим трудом домоглася дівчат лікаря якогось контакту з ним, телефон не давали і все. Я вже настирно наполягала, що мене не влаштовує результат, хай лікар особисто заспокоє, що це норма. Лікар набрав мене , сказав, ну, якщо вам не подобається, давайте робити корекцію. Не подобається? Пластична хірургія в першу чергу це естетика. Коротше, я записалася на кінець літа, хай виправляє
Киця-бриця• 17 июня 2024
Ответ дляАкторка
У мене так. Два місяці після блефаро. Теж думаю про корекцію (((
Ну що це за гармошка зверху? Хай виправляє. До речі, корекція в нього платна. Жалкую дуже, що до нього пішла.
Научительница• 17 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ось . Це може подобатися? 3,5 місяці
Жаль, що шов так і не світлішає.
Я після 1го місяця почала мазати кремом Дермафібразе 2 рази на день і теж рази 2 гомеопатичною маззю Календула ( вона загоює рани і порізи, а це по суті поріз) , яку можна купити в Лакі-фарма і мене доволі швидко шви посвітлішали. Спробуйте)
Научительница• 17 июня 2024
Ответ дляАкторка
Я б не ризикувала перероблювати там, де вже зробили не дуже (тим паче це платно)
Научительница• 17 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
О, точно сказали: гармошка) Я б не ризикнула йти до нього вдруге🤷🏻♂️
«…щоб не плакать, я сміялась….»
Киця-бриця• 17 июня 2024
Ответ дляНаучительница
Жаль, що шов так і не світлішає.
Так питала його не раз, нічим не мазати сказав. В косметолога могла проколоти щось, сказав не треба