Якщо жінка з дитиною стали зараз впо. Просять дані чоловіка. Як вважаєте ЦНАП може передати дані чоловіка в військомат?
Треникиспортивки• 19 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Доходы семьи считать будут
Да. Если он работает без официального трудоустройства, заставят стать на биржу. Если он откажется,вся семья будет без выплат
Ответ дляYana_pl
А ви запитали, навіщо їм ці данні? Бо не питали такого раніше.
Сказали, що потрібно копія паспорт, код та довідка про доходи за 4 кв 2023 року. Ось цікаво, передають вони дані в військомат. Бо в паспорті є прописка
Ответ дляsweet1234
паспорт код вас чи чоловіка?
Мій і чоловіка