Моторошні троянди• 20 февраля 2024
У вакцинированных от ковид - ризки заболеваний
⚠️ У вакцинованих від СОVID-19 🦠 виявили підвищені ризики неврологічних та серцево-судинних захворювань.
Таких висновків дійшли дослідні центри Global Vaccine Data Network, які досліджували дані 99 млн щеплених з восьми держав на предмет супутніх хвороб, - пише Bloomberg.
▪️ Дослідження показало, що у тих, кому ввели мРНК вакцини (Pfizer/BioNTech та Moderna), частіше, ніж очікувалося, виявляли міокардит.
▪️Вчені також виявили більшу кількість випадків прояву синдрому Гійєна-Барре після імунізації векторною вакциною Vaxzevria від AstraZeneca.
▪️Крім того, було виявлено підвищені ризики поперечного мієліту після введення векторної вакцини, а після обох типів препаратів – гострого розсіяного енцефаломієліту.
ㅤ
🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚
Я всем желаю оставаться здоровыми несмотря на сделанную вакцинацию
Но я прошу всех об одном - очень прошу ! - выключайте мозги !!! МОЗГИ ! Каждый раз когда вас силой куда-то ведут !
И никогда не требуйте от других людей сделать то же что вы решили сделать с собой.
То ли еще будет впереди. Время удивительных историй пришло.
ㅤ
🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚
Не любовница• 20 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Захочешь денег - уколишься. Нас не пускали на работу без прививки или справки каждые 72 часа.
Кто мешал выбрать справку?
Нехай щастить• 20 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Я розумію все, бо бачила як хворіли близькі і помирали знайомі, ще в перші роки пандемії.
Я можу зрозуміти щеплення ,коли ти ,ще не хворів, але примушувати людину після того, як вона вже перехворіла ковідом, це для мене незрозуміле
. Стверджуючи, що невідома бурда виробить кращий імунітет ніж сама хвороба.
Птица Говоруша• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Піпец просто вірус нікуди не дівся,,люди і в цьому році короною хворіли.
И шо? Трупы валяются? Люди вымерли из за соплей этих? Нет. Ничего страшного нет. Никто и не замечает ваш ковид.
Так бы и было всегда, если бы не разгоняли эту псевдо истерию и не нагнетали бы.
Лунтик-паунтик• 20 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
самое забавное как этот ковид резко пропал 24,02,2022. раптом був и хутко знык
вспомнить только поезда эвакуационные, где ехали битком и на полу, и чота никакой вспышки заболевания, внезапно.
но до ковидо-зомби это так и не доходит.
или просто защитная реакция мозга, типа вывсёврёти и я не зря кололся овно-жижей.
как-то так.
Немцы, у которых мы жили, разумные не бедные люди, кололись 4(!) раза. Последний укол в октябре 2022 года. Сейчас у главы семьи сотни исследований в самых уважаемых клиниках страны, не могут поставить точный диагноз с декабря. Подозревают лимфому😢
Мамзелькіна• 20 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Не нашли, значит или плохо искали или не хотели найти.
Вот 1 что нашла за 10 секунд-
Дальше ищите сами
Вот 1 что нашла за 10 секунд-
Дальше ищите сами
Вы сами читали что написано? Побочка у 5 чел из 100тыс, это стандартная побочка как от любых лекарств и прививок.
Та_шо_ж_таке• 20 февраля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Статистику захворюваності і смертності ніхто більше не веде? Було б цікаво глянути, як люди зараз мруть від ковіду без масок і примусових вакцин.
Ви серйозно не розумієте,що в 20 році і 23 це вже мутований був вірус,і такої смертності вже бути б не могло.Карантин потрібен був,щоб відразу всі не потрапили до лікарні.Хто хотів,той коловся,пишу відразу в мене в родині прививалися тільки батьки,а то зараз почнете писати
Дякую_аж_підскакую• 20 февраля 2024
к чему сейчас эти баталии?
я не работаю - не вакцинировалась...
многих вакцинированных понимаю, у них выбора не было...
пришли пальта свои тут выгулять?
я не работаю - не вакцинировалась...
пришли пальта свои тут выгулять?
тянитолкайка• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
а до этого болели гриппом, пневмониями и с осложнениями и смертностью, и больницы были битком забиты и ничо, никакого цирка с вакцинацией и карантином.
Коханозадовільна• 20 февраля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
То у неї якесь совкове мислення
Лунтик-паунтик• 20 февраля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Расскажите это моим родственникам, которые умерли от ковида - 47 и 55 лет. Зато без прививки, ага.
Вы знаете, я тоже чуть не того от дельты в ноябре 2021. Но с прививками походу людям не легче.
Птица Говоруша• 20 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
Кто мешал выбрать справку?
Тест стоил 350 грн прибл. Кто сможет с копеечной зп покупать столько тестов нонстопом? Вы опять за свое?
ПробілНеПрацює• 20 февраля 2024
Пилять)))
Выключайте мозги прошу вас
Антиваксеры во всей красе
Выключайте мозги прошу вас
Антиваксеры во всей красе
Гомосноб• 20 февраля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Вибір купити сертифікат, вакцинуватися або звільнитися з роботи. Ну такоє
Це точно, тепер ті, хто купив і зрозуміли куди вляпались, мають собі клопіт - шукають можливість вилучити свої персональні дані з цифрових баз.
Та_шо_ж_таке• 20 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
У вас це,що перший карантин на вашій пам´яті,ви не пам´ятаєте карантинів при свинячому грипі?
Дуб береза• 20 февраля 2024
Ответ дляНехай щастить
так, це просто верх знущань. Найвищий імунітет завжди від хвороби а не мініатюрної дози збудника, яка в щепленні. І імунітет це не лише антитіла, які можна виявити й порахувати титри, а ще є клітинна пам´ять.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 февраля 2024
Та не делайте вообще прививки, и умирайте от столбняка гепатита, полиомиелита. Задолбали антипрививочники. Этих болезней нет, потому что другие привиты. А то легко за счёт других.
Птица Говоруша• 20 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Дякую_аж_підскакую• 20 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
Кто мешал выбрать справку?
знакомая семья купила сертификаты... 20 тыс...
а у большинства нет денег или нет знакомых кто мог бы помочь в то время...
Коханозадовільна• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Він би й раніше мутував і перетворився би в легку форму, якби не було локдаунів і заборон шастати. Людям просто вбили імунітет створенням тепличних умов і обмеженнями.
Гомосноб• 20 февраля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Де китайці і де наше МОЗ?
Наше МОЗ активно трудиться в Фейсбуці, кожний тиждень нагадує: ’Наразі всі області забезпечені вакциною проти COVID-19, також близько 12 тисяч доз вакцини проти грипу розподілені до медзакладів країни для проведення безоплатних щеплень, в першу чергу для пацієнтів з групи ризику (люди старше 60 років, діти від 6 місяців, вагітні, люди з хронічними захворюваннями, а також люди з професійної групи ризику, які працюють з населенням та у великих колективах (медпрацівники, вчителі, продавці тощо).’
Не любовница• 20 февраля 2024
Почему никто не пишет об умерших от ковида вакцинированных? И тоже тяжелое течение, пострадавшие легкие, реанимация. Таких случаев очень много.
Опустим количество умерших от неокащания или несвоевременного оказания мелицинской помощи людям с хроническими заболеваниями, требовавших пересадки органов, шунтирования, с инфарктами. Их просто не брали в больницы.
Дуб береза• 20 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
так, були в школах карантини коли я росла, це справді, бо дітей пакується 30 в класі і якщо там хтось 1 хворий то всі це додому несуть. Коротше якось цим раніше обходилися. А не так щоб закривати всю країну під замок.
Коханозадовільна• 20 февраля 2024
Ответ дляГомосноб
Навіщо?
Дон Пэдро• 20 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
А вы статью в оригинале прочитали?
Или включенный мозг не даёт?))
Мне мозг много чего дает и да, я все читаю в оригинале из первоисточника, а не от всяких «верификаторов». Ознакомьтесь-
Дон Пэдро• 20 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я ничем не могу помочь, если Вы не в состоянии прочитать простой текст
Лунтик-паунтик• 20 февраля 2024
Ответ длякурасаны
Автор, для того, чтобы во время карантина учителя и воспитатели занимались с Вашими детьми, продавцы обслуживали Вас в магазине, а медперсонал оказывал Вам помощь в больнице, их обязали прививаться. А теперь Вы, этим людям, рассказываете с радостью, как им будет хр...во и какая вот Вы умная, и не стадо, и без прививки обошлись.
Да, было. Бюджетников гнали первыми, это же такой рычаг давления: нет прививки - нет работы. Я не педперсонал, бухгалтер в отделе образования, отстраняли приказом от работы пока не принесла им сертификат.
Нехай щастить• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
При свинячому грипі таких карантинів не було, тільки по телевізору в ’бегущій строці’ кількість смертей від нього ,щоб юльці грошенят на ліках відмити.
Та_шо_ж_таке• 20 февраля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Скільки ви сиділи на карантині? От честно,шастали і так абсолютно всі.,які були невиеостмі обмеження,маска?
тянитолкайка• 20 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
карантин в школе или карантин почти во всём мире, есть же разница?
в Беларуси не было этого ковидо-бешенства и принудительной вакцинации и чота всё ок.
Коханозадовільна• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
При свинячому грипі було всього 3 тижні, а не два роки. Штрафів не було, на роботі не погрожували відстороненням, маски тільки за бажанням, економіку не ставили на паузу.