Моторошні троянди• 20 февраля 2024

У вакцинированных от ковид - ризки заболеваний

⚠️ У вакцинованих від СОVID-19 🦠 виявили підвищені ризики неврологічних та серцево-судинних захворювань.

Таких висновків дійшли дослідні центри Global Vaccine Data Network, які досліджували дані 99 млн щеплених з восьми держав на предмет супутніх хвороб, - пише Bloomberg.

▪️ Дослідження показало, що у тих, кому ввели мРНК вакцини (Pfizer/BioNTech та Moderna), частіше, ніж очікувалося, виявляли міокардит.
▪️Вчені також виявили більшу кількість випадків прояву синдрому Гійєна-Барре після імунізації векторною вакциною Vaxzevria від AstraZeneca.
▪️Крім того, було виявлено підвищені ризики поперечного мієліту після введення векторної вакцини, а після обох типів препаратів – гострого розсіяного енцефаломієліту.
ㅤ
🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚
Я всем желаю оставаться здоровыми несмотря на сделанную вакцинацию

Но я прошу всех об одном - очень прошу ! - выключайте мозги !!! МОЗГИ ! Каждый раз когда вас силой куда-то ведут !
И никогда не требуйте от других людей сделать то же что вы решили сделать с собой.

То ли еще будет впереди. Время удивительных историй пришло.
Бешене сарі• 20 февраля 2024
Ответ дляНехай щастить
Я можу зрозуміти щеплення ,коли ти ,ще не хворів, але примушувати людину після того, як вона вже перехворіла ковідом, це для мене незрозуміле . Стверджуючи, що невідома бурда виробить кращий імунітет ніж сама хвороба.
тому і не вакцинувалась, двічі хворіла з підтвердженим тестом, чоловік теж після хвороби з 70% ураженням легень не вакцинувався
Не любовница• 20 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
знакомая семья купила сертификаты... 20 тыс...
а у большинства нет денег или нет знакомых кто мог бы помочь в то время...
Я не о сертификате, а о тестах на ковид раз в трое суток.
Кстати, сертификат с внесением в базу стоил 2,5 тысячи. Мы отказались, т.к. при наличии сертификата, пусть и липового, сложнее потом объяснить врачам, что тебе нельзя делать эту вакцину.
Лунтик-паунтик• 20 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Дайте ссылочку, вы ж ознакомились уже?
https://www.epochtimes.ru/health/news-medicini/vak...

Это я сейчас относительно диагноза не чужого мне человека изучаю.
мимАпроходила• 20 февраля 2024
Не любовница• 20 февраля 2024
Ответ дляГомосноб
Наше МОЗ активно трудиться в Фейсбуці, кожний тиждень нагадує: ’Наразі всі області забезпечені вакциною проти COVID-19, також близько 12 тисяч доз вакцини проти грипу розподілені до медзакладів країни для проведення безоплатних щеплень, в першу чергу для пацієнтів з групи ризику (люди старше 60 років, діти від 6 місяців, вагітні, люди з хронічними захворюваннями, а також люди з професійної групи ризику, які працюють з населенням та у великих колективах (медпрацівники, вчителі, продавці тощо).’
Так нам подарили кучу холявных вакцин. Плюс осенью 2021 был взят кредит под обязательства вакцинации населения.
Нехай щастить• 20 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Да, было. Бюджетников гнали первыми, это же такой рычаг давления: нет прививки - нет работы. Я не педперсонал, бухгалтер в отделе образования, отстраняли приказом от работы пока не принесла им сертификат.
В мене аналогічна ситуація.
Та_шо_ж_таке• 20 февраля 2024
Ответ дляНехай щастить
При свинячому грипі таких карантинів не було, тільки по телевізору в ’бегущій строці’ кількість смертей від нього ,щоб юльці грошенят на ліках відмити.
Бачите у вас не було,а як як раз в Київ їхала потягом коли карантин обьявили,приїжджаю на вокзал,а там всі в масках,і так само закривали всі заклади освіти мінімум,ну тільки вакцину не придумали .Карантин завжди при невідомих вірусах. Єболу згадайте,на щастя в Україні не було
Я супер-пупер• 20 февраля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Де звільняли з роботи? У нас лиш відсторонювали. Колега був довго відсторонений, антивакс, ще казав: щоб таке сталося навіть не уявляю, щоб забули за ці ковіди, вакцини. От і сталася в нас війна. А він з перших днів пішов в зсу(майорська посада).
Так и отстранять ненормально. Вакцина была не исследована. Кололи всем поголовно. И еще и отстранить. Если что. Я не активакс как раз. Но вопросов у меня много очень по поводу антиковидной
Непогодка• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Выбор ! Он должен быть всегда
Но вы так и не поняли
Скоты , загнали людей в угол ,как животных , или вакцинируйся или уволят с работы ,не пустят в общественные места ,и люди против своей воли приняли эту жижу! Но ..больше всего удивляют те люди ,которые сами бежали на прививки ! И ещё агрессивно относились к тем ,кто не хотел колоться . И честно сказать ,мне их не жалко (((
Телепузик• 20 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик

сРу, серьезно?
Идите на болота агитируйте
Ку-кусик• 20 февраля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Особенно такие,как моя знакомая. ’Нам в министерство хорошую,проверенную вакцину завезли’. Т.е.,черни кололи фуфло,а им, министерским, по спец заказу,дефицитную
Так, найкращу! Файзер
Коханозадовільна• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Скільки ви сиділи на карантині? От честно,шастали і так абсолютно всі.,які були невиеостмі обмеження,маска?
А де шастали? Навесні 2020 максимум в АТБ та аптеках. Да і то - туди обмежену кількість людей пускали і в масках, щоб на товари не дихали.
Непогодка• 20 февраля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Серьезно? Где ? Во многих городах ,так грозили и давили увольнением ,что ярые антипрививочники кололись
Не боюся осуду• 20 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
200грн у нас
Та_шо_ж_таке• 20 февраля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ну так от весною,пару тижнів всі і боялися,а потім стало всім фіолетово.Ну зайшли в магазин не двадцять,а десять інші в черзі,це була велика проблема? Основною незручністю була вакцинація,ну знову ж таки,можна було не вккцинувтися
Мастер Пис• 20 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
Змушували людей. Хто боявся втратити роботу, то змушений був робити. Або переходити працювати в чорну. А потім всі кричати, що люди не платять податки. Бо змушені викручуватися. Це як зараз з мобілізацію. Не воюєш, ховаєшся - погано. Пішов воювати - тебе не посилали. Вибір вільно не зробиш. Жо вибору змушуючи.
Я супер-пупер• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Это не я рсссказывю , это Блумберг высказался об исследованиях

Врачи ладно. Те всегда в зоне риска. И сами на это смотрят иначе.
А учителям кто виноват что их на веревке потянули ? Или продавцы ? Выбор !
А пассажиры в общественном транспорте? Неужели тут все забыли темы эти? Когда в маршрутку залезть чтоб, бумажку показать. В трц зайти-показать
Бешене сарі• 20 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я теж бухгалтер, приватне підприємство-директор організував щеплення на роботі, з 35 працівників не прищепилось 3, я просто принесла результати аналіз з антитілами, були приколи, але не довго. Чоловік педагог-важко перехворів, заставляли примусово- сертефікат був, все. За своє здоров´я кожен має сам приймати рішення і відповідальність, і ніхто мене не примусить.
Не любовница• 20 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
так, були в школах карантини коли я росла, це справді, бо дітей пакується 30 в класі і якщо там хтось 1 хворий то всі це додому несуть. Коротше якось цим раніше обходилися. А не так щоб закривати всю країну під замок.
Та ла. И пока корь не начали лечить не было столько побочек. При том, что болели массово. Хорошо помню волну 1985-1986гг. У нас болели практически все, не смотря на прививки. Что в школе, что в семьях. На город из 150 тысяч человек аж 6 тяжелых случаев за этот период. Из лечения сумрак в комнате, усиленная доза витаминов А и С обильное питье, обязательно постельный режим и симптоматическое лечение. Все.
Фиона Шрековна• 20 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
Кто мешал выбрать справку?
Мне никто не мешал, но при отсутствии заработка по причине отстранения от работы, справка каждые 3 дня тоже такое себе удовольствие, согласитесь. Я бы лучше фрукты детям купила, чем за справку отдавать. Ото кто то поднял денег
Новопоштинская• 20 февраля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Розумний і сміливий чоловік. Справжній.
Янка-угомонись• 20 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
Ви давно заходили в кабінет щепленнь при комунальних мед.закладах? А я була, цікавилася по своєму питанню, ну звісно розказали яка з щепленнями ситуація. Гола школа на полицях по безкоштовним, так було багато різного в першу половину 2022, бо мало щеплювалося тоді. Те, що пише наше МОЗ дуже далеко від реальної ситуації.
Любимка-анонимка• 20 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
До работы не допускали ,нам как раз за неделю перед войной ,дали срок до понедельника сделать прививку ,иначе не допустим и на проходную .
Некоторые за деньги сделали прививки ,я тянула до последнего ,потому что не понимала ,как другие вакцины разрабатывают несколько лет ,потом эксперименты ,потом лицензия ,а здесь за 3 месяца склепали и давай насаждать ,угрожать ,как вспомню тот весь бред .
В общем началась война и от нас отстали ,забыли про тот ковид ,как и не было .
Мы переболели в лёгкой форме ,2 дня потрухманило и пропало обоняние на 3 месяца ,папа 75 лет перенес тяжелее ,была пневмония ,но прокололи на дому , всё нормально слава Богу .
Марфа Українівна• 20 февраля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Тому два українських заводи по виготовленню кисню зупинили свою роботу як тільки відкрилися?
Це було вже під кінець 2021 і не при пікових показниках. Вони недовго не працювали.
https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/amp/exclusive/...
https://interfax.com.ua/news/pharmacy/775069-amp.h...
Там все розмивчато• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
И? От того что они умирали, надо было остальных с работы увольнять заневакцинацию?
А то что сейчас умрут от последствий прививки уже не имеет значение , правда ? Лишь бы не от ковида.
А исследованиями о последствиях ковида вы интересовались?
Там тоже много интересного и ещё более травматичного. И уже подтверждённого переболевшими
Янка-угомонись• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
З Еболою не прокатило, лякали, лякали і щось пішло не так, ще була недосконала система впливу на суспільство
Мамзелькіна• 20 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
карантин в школе или карантин почти во всём мире, есть же разница?
в Беларуси не было этого ковидо-бешенства и принудительной вакцинации и чота всё ок.
В северной Корее тоже
Пухнасті штани• 20 февраля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Расскажите это моим родственникам, которые умерли от ковида - 47 и 55 лет. Зато без прививки, ага.
Мій свекор і рідний дядько померли від ковіду.
через два і три з половиною місяці після вакцинації .Були щеплені обоє, бо на роботі без варіантів. Свекор ще й важко саму вакцину переніс...
От в нашій сім´ї виходить інша статистика, і..?
Не любовница• 20 февраля 2024
Ответ дляНехай щастить
При свином гриппе не удалось так раскачать население. Были и намордники первую неделю. Только инет тогда был не так доступен. Многие еше на карточках сидели, чисто почту проверить. А газеты мало кто покупал. Оно все и заглохло. Зотя смертность была очень высокая. Легкие растворялись за 2-3 суток. Косило в основном категорию 35-45 лет. Нередко скорые не успевали довезти до больницы.
Лунтик-паунтик• 20 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
сРу, серьезно?
Идите на болота агитируйте
Какие болота? это перевод статьи американского журналиста Меган Редшоу.
Можете здесь почитать, осилите? https://childrenshealthdefense.org/authors/megan-r...