Козяка-маляка• 20 февраля 2024
Допоможіть розтлумачити сон
Приснилась знайома жінка з якою ми дуже посварились і потім вона мені шкодила після цього . (Вона для мене ворог.)
Так от сниться що я в неї просила пробачення і ніби як подружилась з нею . До чого такий сон?
После 18• 20 февраля 2024
а мне яхта снилась и море, такое большое панорамное окно, от красоты замирало просто сердце
LoveYouOrNot• 20 февраля 2024
Уві сні ви закрили проблему (це по психоаналізу). Буває нам сняться сни, якими ми щось вирішуємо, і нам навіть стає легше в реалі)
Карапулька• 20 февраля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
А ви розбираєтесь?
Ось тема з цікавим сном, може розкажете що то значить на вашу думку? Дякую!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3489535
LoveYouOrNot• 20 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
А ви розбираєтесь?
Ні, я не експерт, вибачте. Просто цікавлюсь психологією і психоаналізом. Зараз читаю книгу Абрагама Брілла (він був фройдистом), якраз розділ про сни. То і ваше дуже підходить під цей опис. (можу помилятись, звичайно)
Карапулька• 20 февраля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую!
Козяка-маляка
• 20 февраля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую за відповідь!
Тоскующая• 20 февраля 2024
Мені часто снится одна людина, котра багато поганого робила і ніби теж ми миримось , взагалі це здається до того , що вона й далі капості і робить .
Без Баяна• 20 февраля 2024
А мені приснилось два Залужних. До чого цей сон я не знаю,але інколи мені снять віщі сни,треба їх лише правильно розтлумачити.
Мені сниться автобус( такий дуууже сучасний,без водія, він їде сам, в ньому купа всіляких фішок,по відчуттям наче ти із іншого століття). І от ми зупиняємось в цьому автобусі і я відчуваю,що мені стало погано,мене нудить страшно,кидає в піт,болить живіт. Я бігаю в пошуках аптеки,а її немає. Забігаю в приміщення, а це лікарня, там багато людей,я запитую у охоронця,де тут аптека,а він каже:’тобі все одно не продадуть,бо твій паспорт у мене’і показує мені його. Я прошу віддати,але він не віддає. Виходжу засмучена звідти і мене доганяє дівчина і каже’тримай’. І протягує документи. Я пропоную їй їхати зі мною,але вона розчиняється просто десь. Я забігаю в автобус,вже звичайний,народу повно,я стою,але мені так погано. І відчуваю,що мене хтось обіймає і гладить. Дивлюсь,сидить Залужний. Він мені каже:’сідай,я місцем трохи поступлюсь і якось доїдемо’,а мені прям так погано,що наче як гарячка у мене,пам´ятаю що він постійно давав пити, гладив по голові і просто мовчав. Тут на одній із зупинок виганяють декількох людей,бо вони наче обманом сіли сюди. І я вирішую сісти на вільне місце. Встаю,йду і відчуваю як мене хтось хватає за руку. Повертаюсь,а це Залужний. Він каже:’дивись,сідай,біля мене звільнилось місце’. Я дивлюсь,а їх двоє(сидять один за одним). Я сіла, він почав піклуватись,вологою серветкою протирав лоба
, а мені так боляче було,що не передати. А потім він нахилився і каже:’все буде добре’,взяв і поцілував. Біль відступила і я прокинулась.
Таке дивне відчуття після сна,навіть і описати важко
Болтушка Му• 20 февраля 2024
Миритесь с врагом во сне, возможно вы делаете тоже кому то плохие вещи. В жизни обижаетесь на зло, но в душевном плане вы со злом друзья.
Болтушка Му• 20 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
У вас получше. Война, вам плохо, очень плохо, вы ищите помощи, спасения, и она придет эта помощь
Болтушка Му• 20 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
А ви розбираєтесь?
Ваш не знаю, как трактовать. Может и не плохо, думали о небольшой прибыли, а получите больше, чем рассчитывали. А может наоборот, думали получится, а оно как дымка, растаяло
LoveYouOrNot• 20 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Вам погано від війни, ви хочете на щось спертись, і мозок вам знайшов таку опору уві сні. Заспокійливу опору, яка дає надію. Це хороший сон.
Без Баяна• 20 февраля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую,я теж думаю,що сон несе добро. Принаймні прокинулась я з відчуттям якимось спокійним і хорошим,чого давно не було.