ДелиВерка• 20 февраля 2024
ВПО дитина
Дитина ВПО з батьком в іншій області
Чи можу я піти в офіс і переробити довідку на це місто де ми зараз живемо?
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Що можна зрозуміти з вашого допису?
Хто з вас ВПО, з ким проживає дитина
В якій області
Тато з дитиною там подалися а ви хочете в іншій області? В який офіс ви хочете піти, довідки дають в соцзахисті, ви завжди так зрозуміло висловлюєте думки?
Хто з вас ВПО, з ким проживає дитина
В якій області
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ для100pudov
В одном снять с учётом, в другом поставить
А як зняти? Це батькові потрібно робити?
100pudov• 20 февраля 2024
Вы можете прийти и написать заявление. На месте вам подскажут лучше чем здесь
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Що можна зрозуміти з вашого допису?
Хто з вас ВПО, з ким проживає дитина
В якій області
Хто з вас ВПО, з ким проживає дитина
В якій області
Все зрозуміло. Я ВПО Вінницька область, Вони з 19 року ВПО в Донецькій області. Я хочу зробити щоб дитина була тут зі мною ВПО
В прозорому офісі це роблять тут
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ для100pudov
Дякую, поїду в лікарню 22, зайду в прозорий офіс, уточню це все
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
В прозорому офісі це роблять тут
Де зрозуміло що вони ВПО з 19 року?
Всім ВПО до 2022 року виплати продовжені не будуть по новому закону
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Я змінила адресу в дії свою
Я не можу в дії це зробити, тому що батько з дитиною оформлював ВПО
Кондуктор автобуса• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Де зрозуміло що вони ВПО з 19 року?
Чого це? Де такий закон?
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Де зрозуміло що вони ВПО з 19 року?
Де я писала за виплати? Мені потрібна довідка для дитячого садочка
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Чого це? Де такий закон?
Нова постанова, читайте, якщо у вас довідка до 2022року заяви не приймають
Хочу в БАНю• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Де зрозуміло що вони ВПО з 19 року?
до чого тут виплати, автор ні слова не написала...і що то закон такий в другому реченні - самі придумали?
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мені потрібна довідка тут де ми зараз живемо, бо дитину не хочуть брати до дитячого садочку 😭
Хочу в БАНю• 20 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
довідку без проблем отримаєте
Хочу в БАНю• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
до чого тут одне до іншого, без довідки ВПО держ послуги не доступні або лише за гроші..
Кондуктор автобуса• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
У мене немає довідки. Але мені дивно. Невже Донецьк і Луганськ деокуповані? По новому закону виплати будуть залежати від матеріального стану сім´ї, а не сроку ВПО.
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
В дії змініть адресу
Irina01010101• 20 февраля 2024
Якщо батько з дитиною оформлені як ВПО в іншій області, треба щоб він зняв дитину з обліку, там де він зараз знаходиться. І потім ви з документами (якщо дитина до 18 років) йдите в своїй области в фонд сострахування і ставите дитину на облік. Якщо дитина старше за 18 років , то вона повинна це робити сама.
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
В дії змініть адресу
Я не можу, в мене немає її довідки, це мабуть у тата треба робити, треба встановлювати дію йому і дивитися що там..
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви мене питаєте! Я ж не квартал)
Читайте нову постанову від січня
Згідно 6 пункт іде, якщо перемістились до 01.01.22 виплата не призначається
Читайте нову постанову від січня
Irina01010101• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
В дії змініть адресу
якщо батько оформлював дитину ВПО як її законий представник, то тільки він може і знімати. У мати такої можливості немає
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Ответ дляIrina01010101
Автор не пише хто оформлював дитину і як, через дію чи ні
Хочу в БАНю• 20 февраля 2024
Ответ дляIrina01010101
ми, наприклад, не знімалися зі старого місяця реєстрації, а просто стали на облік на новому місці проживання, я не буду стверджувати (треба перечитати закон), але, як на мене, зніматись треба якщо ти повертаєшся на місце постійного проживання, тобто ти вже не будеш впо, а при зміні - просто прийшов і став на новий облік, менше бюрократії, знову ж таки - не стверджую що так 100%, але такий власний кейс і як на мене логічний
Хочу в БАНю• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви мене питаєте! Я ж не квартал)
Читайте нову постанову від січня
де про виплати написано у автора?
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви мене питаєте! Я ж не квартал)
Читайте нову постанову від січня
Дитина перемістилася перший раз зі мною в 22, але довідку робили в 19 році, вона типу по татовій реєстрації йшла і нам запропонували щоб дитина була ВПО
Так і зробили тоді 🥺 а тепер не як не можу зробити тут їй довідку
Хочу в БАНю• 20 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
’не як не можу зробити тут їй довідку’ - що ви маєте на увазі? що ви вже робили? ви ходили в ЦНАП/соц захист/чи хто в вашому місті цим займається - яка їх відповідь?
як так що довідка від 2019, а впо дитина фактично з 2022? тобто тато без дитини (але з її документами) поставив її на облік як впо?
булоТАЙминуло• 20 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Якщо дитина не переміщалася по ваших словах а була зареєстрована як ВПО і отримувала допомогу, то соцзахист ще змусить вас повернути всі кошти отримані неправомірно, проконсультуйтесь з юристом ( зараз багато безкоштовних) у вас не стандартна ситуація в щоб не зробити собі гірше
Irina01010101• 20 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
у вас можуть прийняти документи для взяття на облік, НО поки вас не знімуть з обліку за старим місцем, на новий не візьмуть.
Може в різних областях по різному?
ДелиВерка
• 20 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Сказали тато хай там знімає, він там не може, він зараз не живе в Донецькій області
Ні, тоді оформили дитину як ВПО, але дитина народилася в моєму місті ж, але сказали оформляти йому і дитині ВПО, дитині оформляти тому що вона по його реєстрації йшла