Хочу наколоти губи• 21 февраля 2024

Вы уже знаете, что завтра готовить будете?

Одно блюдо, или несколько?
Хочу и суп, с тефтелями, и рогалики... Но это опять весь день на кухне провести.
Басина• 21 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
До речі, брала в АТБ морський коктейль заморожений їх торгової марки. Великі шматки кальмарів, а не обрізки, наче після обрізання 🤣
Блін, ще 6 ранку нема, а я зараз піду чогось нажеруся)))
AmazingLady• 21 февраля 2024
Знаю. Ничего. В холодильнике полно еды
Zelenkа• 21 февраля 2024
Ответ дляБасина
Пора ставити чайник! Смачного! Хто рано встає, той два рази снідає 🤣
Басина• 21 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Дякую))
бювет_в_обед• 21 февраля 2024
Ответ дляВільний митець
Таких тоже нет, я в Мексике
Як там Мексика?) Тепло, сонце, красиво ще й дешево мабуть?)
Вільний митець• 21 февраля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Пока нормально. Тепло, солнце, местами красиво. Дорого, местами очень дорого
бювет_в_обед• 21 февраля 2024
Ответ дляВільний митець
Серьёзно? а говорили что там дешевле намного, чуть ли не копейки
Виправлялочка• 21 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Я у них беру морські продукти охолоджені . Подобається, що немає льоду .
Виправлялочка• 21 февраля 2024
А я на марафоні схуднення, зараз піду дивитись що там на сніданок )
Zelenkа• 21 февраля 2024
Ответ дляВиправлялочка
В упаковках? Теж беру, коли акція, норвен коктейль.
Allein74999• 21 февраля 2024
Суп с тефтелями и рогалики, это мах 2 часа.

Борщ, блины с мясом, салат ну и гарнир какой-то. Это мне с 8 до 10 надо успеть
Вільний митець• 21 февраля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Дешевле, чем где?
Бегущаяпо• 21 февраля 2024
Не планую ніколи готування.
Що захочеться
Виправлялочка• 21 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Так
КинДза• 21 февраля 2024
Ответ дляВиправлялочка
А креветки отварные, очищенные-съедобные? Стоит брать?
Девальвация• 21 февраля 2024
Ответ дляБасина
Треба буде спробувати. Хек любимо)
Як навчитися його їсти? Не заходить. В моїй сім´ї їдять лише 2 види риби- червону і тунець. Філе. Максимум червоної стейки. І то вже фу бо там же є кісточки
Басина• 21 февраля 2024
Ответ дляДевальвация
Ми тому і любимо хек, що там кісточок немає) Спробуйте його тушити з цибулею, морквою, обсмаженими з томатною пастою чи томатами
Девальвация• 21 февраля 2024
Вчора готувала зелений борщ із шпинату. І слойки запекла з мегамаркету. Сьогодні ввечері треба щось м´ясне і гарнір. Що - ще не вирішила. Так дістала ця кухня
Вільний митець• 22 февраля 2024
Ответ длябювет_в_обед
https://www.instagram.com/reel/C3nZolAr5CA/?igsh=N...