Помидорина• 21 февраля 2024

Безкоштовні аналізи по НСЗУ в сінево, дійсно працює

Вчора здала аналізів на 2500грн по направленю від сімейного лікаря в сінево безкоштовно, вже отримала результати. Користуйтеся поки ще діє :)
Примірка: працює не у всіх областях України( східні області( уточняйте на сайті сінево ) Рівненська точно не працює.
кураГАЛЯ• 21 февраля 2024
Ответ дляЕлена - 79
Нет уже. Давно.
Были на днях у своего профильного врача, она сказала, что есть другая лаборатория с бесплатной сдачей. Но наших анализов там не делают. Название я не спрашивала.
ну как давно. Две-три недели назад я сдавала, все работала. А в конце прошлой недели заходила в лабораторию и увидела объявление о том, что уже не принимают бесплатно по договору с нсзу.
автор Помидорина • 21 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Читала, що в ескулабі можна теж, не знаю чи правда
Правда, але направлення має бути не від сімейного, а від вузького спеціаліста
автор Помидорина • 21 февраля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
потому что их поликлиника эти анализы делает.
Я знаю, але не хочу лишній раз нервуватися при здачі крові , краще доплатити і за один раз щоб все взяли + поліклініка не робить розгорнутий на 30+ показників
кураГАЛЯ• 21 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
понимаю вас) Если есть возможность заплатить и меньше дергаться, то, конечно, выбор очевиден.
Isa Dora• 21 февраля 2024
Ответ дляАльдебаран
Дуже дивно. Ходила до сімейного, вони за первинною ланкою тільки загальний аналіз і глюкозу можуть видати на безкоштовне. Всі інші - тільки направлення до вузького спеціаліста, а той вже своє направлення на інші аналізи. Якщо врахувати, що не всі спеціалісти сидять поряд в амбулаторії, а треба до вторинної ланки записатись і їхати, то легше піти і за кошти здати, ніж таке безкоштовно
Зависит от врача.
Я сдала самая первая у своего. Он сам очень удивился что такое есть НО через неделю когда пришла повторно ему видно дали нагоняй и он тоже сказал что как начальная Ланка он имеет право давать только на базовые ( кровь оа, сахар).
Альдебаран• 21 февраля 2024
Ответ дляIsa Dora
Зависит от врача.
Моя при мені не змогла навіть сформувати направлення на додаткові аналізи, там технічно неактивний стан був. А на звичайні аналізи все сформувалося.
Рассказница• 21 февраля 2024
Дякую, бо я як лох за все плачу, але в мене такий сімейний, скупий, поки випросив те направлення, попринтдуєгся трохи.
БезПаспортаНеПродаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
А як це? Перший раз чую. В Києві працює?
працює.у меня назначен на завтра целый пакет,шт пять.
Альдебаран• 21 февраля 2024
Ответ дляРассказница
Та тут не в сімейному проблема. Тут сімейний повинен спочатку направити до вузького, а той вже потім на аналізи. От той вузький спеціаліст ще теж може викаблучуватися добре.
zo4o• 21 февраля 2024
Безкоштовний номер НСЗУ 1677 з мобільного можете отримати консультацію стосовно Сінево і не тільки. Дійсно Сінево уклало контракт з НСЗУ за пакетом послуг ’ПРОФІЛАКТИКА, ДІАГНОСТИКА, СПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ В АМБУЛАТОРНИХ УМОВАХ’(на сайті НСЗУ є специфікація з переліком аналізів що входять туди, в розділі ’Вимоги ПМГ 2024’) Є одне але, не всі лабораторії можуть надавати послугу відповідно специфікації(повного переліку аналізів відповідно пакету) причина цьому можлива відсутність у конкретній лабораторії обладнання та реагентів,тому потрібно телефонувати у Сінево і уточнювати конкретно яка лабораторія може виконати таку послугу.Обов’язково повинно бути електронне направлення від сімейного або вузького спеціаліста.
БезПаспортаНеПродаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЕлена - 79
И есть додаток 9 с перечнем анализов и обследований ( узи и т.д. ) по этой программе.
не могли бы вы ответить что это за дод.9? я гуглила и не нашла((
Елена - 79• 21 февраля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YZM9ZaDphl...

см внизу, там 11 вкладок
это дали на гор линии

но наша эндокринолог и так знала, что там есть из нашего
нам еще целиакия надо, в другой по программе ее не делают, например
БезПаспортаНеПродаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЕлена - 79

см внизу, там 11 вкладок
это дали на гор линии

спасибо огромное.
zo4o• 21 февраля 2024
Вимоги пмг 2024, 27 файл з переліком https://contracting.nszu.gov.ua/kontraktuvannya/ko...
БезПаспортаНеПродаю• 21 февраля 2024
Ответ дляzo4o
Повітруля• 21 февраля 2024
а как долго ждать после записи на сайте Синево в очередь?
автор Помидорина • 21 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Я обрала ту дату і час коли мені було зручно. Можна було навіть на наступний день після отримання направлення
Повітруля• 22 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Извините, последний вопрос. После записи в очередь на завтра было сообщение, что приходить с паспортом и направлением. А если у меня только номер направления на бумажке? Вы с распечатанным приходили?
автор Помидорина • 22 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Я направлення взагалі не показувала , назвала номер замовлення який мені прислало сінево після реєстрації і показала паспорт.
Повітруля• 22 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Спасибо!