Потрібна консультація невролога.Знаходжусь за кордоном.Може хтось ,з власного досвіду,порекомендує лікаря?Буду дуже вдячна!
Конкретно лікаря не порекомендую, але досвід онлайн консультацій є, все добре, нічим не відрізняється від очного прийому, якщо це звісно не гінеколог чи проктолог)
Подруга часто користуються онлайн консультаціями в хелсі, ніби задоволена, і ціна там невелика.
Подивіться ще сервіс Медікіт.
Я в Добробуті брала онлайн консультації.
Подивіться ще сервіс Медікіт.