Жена_КотораяСтена• 21 февраля 2024
Вийти на роботу, чоловік проти.
Доброго дня. Мені 40р і 2 дітей, молодшій 3 роки, зібралась на роботу, а чоловік закатав скандал, продовжуй декрет далі, пізніше вийдеш, роботу втрачати не хочу, він сидить дома, тому думаю посидить з нею, щоб дома був, від ТЦК подалі, чисто в дворі пройтись, бабушки є, затягнули з садочком, час пролетів, в основному через небажання чоловіка, думаю вийду зараз, а з літа почнем водити, каже тоді розлучення, ти розбила сім´ю і поставила на перше місце роботу, на чоловіка забила( В нас і так не ідеально, сварки, завжди я нетака, постійно все роблю не так, нежінка, бачу що його дратую, якийсь негатив, "спорю", а я наче постійно виправдовуюсь і намагаюся довести, що я нормальна, стараюсь, вгоджаю, думаю тільки про сім´ю і хочу трохи полегшити фін стан..Я розумію, похитнула війна..всі переживаємо, нерви, хоче виїхати...а я просто хочу вийти на роботу, поки умови гарні, це наш дім, а далі як буде, по ситуації.
Тому або робота, або розлучення....а це важко перенести...коли є діти...хоча старший і не проти)
Жена_КотораяСтена
• 21 февраля 2024
Ответ дляПоумничка
Він взагалі працює?
Ні, пасивний невеликий дохід.
неДоЖиру• 21 февраля 2024
Ответ дляЕлена 1919
Как же вы без денег живёте?
Зайки, лужайки, бабушки подкинут.
Добро с Кулаками• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ні, пасивний невеликий дохід.
Так он просто понимает, что вы выйдете на работу и дети будут на нем. А ему и дальше ничего не хочется делать и детьми заниматься тоже. Просто бездельничать
Елена 1919• 21 февраля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Зайки, лужайки, бабушки подкинут.
Тогда это выживание
Застряла• 21 февраля 2024
Пішла б працювати. Я так і вийшла в 43, після 12 років декрету, відчула себе людиною.
Не люблю натовп• 21 февраля 2024
А ви що, рабиня, щоб вам хтось дозволяв чи ні?
Те що з дітьми не хоче сидіти, 100%, запахло смаженим.
Вареничніца• 21 февраля 2024
Он не работает, но при этом против того, чтоб Вы работали? Это очень странно...
Хтомолодець? Я!• 21 февраля 2024
А за що ви живете якщо він сидить вдома? Чи в нього віддалена робота
Жена_КотораяСтена
• 21 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
Каже, не голодна, в теплі, в добрі....зараз війна всім важко
Вареничніца• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Тяжело всем, но если есть возможность улучшить материальное состояние, это же хорошо...
Мушля з Криму• 21 февраля 2024
Делай п то, что считаете нужным. Не стоит терять место работы, после 3 лет место уже не сохраняется, а в 40+ найти новое из декрета - не так уж легко.
Ms. Android• 21 февраля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Зайки, лужайки, бабушки подкинут.
Квартиру мабуть сдають.
Булку Дай• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ні, пасивний невеликий дохід.
І нащо ви живете?
Чоловік абюзер
Булку Дай• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Війна ще довго буде.
Виходьте на роботу, довго ви з ним не протягнете
Мушля з Криму• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А на что вы живете? Одежда, развитие детей - на все хватает?
Жена_КотораяСтена
• 21 февраля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Одяг, продукти, комунал, розвивашки сама дома
Джем Шакіри• 21 февраля 2024
Автор,идите работать. Реально не слушайте что он вам там говорит. Мужики не благодарные.
Ростки жимолости• 21 февраля 2024
Если бабушки есть, которые подстрахуют с детьми - выходите на работу, ну развод - значит, развод, нормальный мужик так вопрос никогда не поставит и такую чушь нести не будет.
Захекалася читать• 21 февраля 2024
Ви це обговорювали до одруженя і народження дітей?
Він готовий вам щомісячно переводити комфортну для вас суму щоб ви не виходили на роботу?
ЛижТолько• 21 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
кажется, вам лучше развестись
Не для того она его у жены увела😆
Жена_КотораяСтена
• 21 февраля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Ні звичайно)) я працювала завжди, да і не моє це, сидіти постійно дома
Жена_КотораяСтена
• 21 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Не для того она его у жены увела😆
Не уводила )))) Свободный был)
Захекалася читать• 21 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну я в цьому випадку зробила по своєму, а він по своєму) завів коханку.
Тож кожний з нас впевнився в підступності партнера
Жена_КотораяСтена
• 21 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Видать страшный страх у меня за будущее в случае развода, не представляю как быть самой с двумя....и к сожалению у меня как говорят созависимые отношения..хотя не сладко ж все..неуверенность что справлюсь сама....
Юпитерная• 21 февраля 2024
Є бабусі вдома будуть з дитиною, ідіть на роботу. Не вагайтеся. Ніде він не дінеться. Боіться що будуть напрягати з дитиною. Це жах звичайно.