21 февраля в 18:08

За якими критеріями ви б обирали донора яйцеклітин?

Якщо не дай Бог вам би знадобилася така послуга
Акцент на освіті? Зовнішності? На схожості дівчинки-донора з майбутньою мамою?
Чомусь іншому?
Чи краще обрати яйцеклітини анонімного донора і не знати про особистість донора нічого?
Результат:
вже голосів: 78
20 (25.64%) Розум
17 (21.79%) Максимальна схожість
15 (19.23%) Ефектна зовнішність
10 (12.82%) Освіта
8 (10.26%) Співпадіння груп крові
6 (7.69%) Інше
2 (2.56%) Не хотіла б знати донора
Коржик 21 февраля в 18:10
Здоровый физически и психически! Один критерий.
Латексне альтер ЕГО 21 февраля в 18:10
А разве вам так дадут выбирать?
Там критерий наличие у женщины детей ну и общее здоровье.
Щаслива Я 21 февраля в 18:11
Зустрічайтесь особисто, спілкуйтесь, шукайте не лише гр крові та схожий фенотип, а і людину, що на підсвідомому рівні Вам приємна (міміка, вимова, жести і таке інше).
4 3
автор Борщик 21 февраля в 18:11
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А разве вам так дадут выбирать?
Там критерий наличие у женщины детей ну и общее здоровье.
Так, можна взяти в агенціях відкритого донора, а можна в клініці анонімного
жижифреймут 21 февраля в 18:11
Ответ дляКоржик
Здоровый физически и психически! Один критерий.
Так вроде там других и не берут
Коржик 21 февраля в 18:11
Ответ дляжижифреймут
Так вроде там других и не берут
Этого достаточно.
12 галюцинаций 21 февраля в 18:13
Совпадение групп крови и цвета глаз.
12 галюцинаций 21 февраля в 18:13
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А разве вам так дадут выбирать?
Там критерий наличие у женщины детей ну и общее здоровье.
Подбирают по группе крови и типу внешности.
Молода і нерозважлива 21 февраля в 18:15
Ответ для12 галюцинаций
Совпадение групп крови и цвета глаз.
А можно про цвет глаз подробнее ? Какое именно совпадение должно быть ?
автор Борщик 21 февраля в 18:15
Ответ для12 галюцинаций
Подбирают по группе крови и типу внешности.
Хто так підбирає?
Я погнала 21 февраля в 18:17
Інше: усиновлення
осень харашо 21 февраля в 18:21
Внешность,здоровье психическое и физическое,ну и днк тест полноэкзомное секвенирование,оплатила бы за свой счет
Перекус беру завжди 21 февраля в 18:23
Максимальная схожесть внешне
Леопардові панчохи 21 февраля в 18:24
Ответ дляМолода і нерозважлива
А можно про цвет глаз подробнее ? Какое именно совпадение должно быть ?
У моєї знайомої дитина від донорської яйцеклітини.
Вона обирала, щоб схожою була на чоловіка (чоловік має світле волосся, сірі очі).
Дитина вийшла дуже схожа на чоловіка і діда - батька чоловіка.
12 галюцинаций 21 февраля в 18:25
Ответ дляБорщик
Хто так підбирає?
Те кто выбирают донора.
12 галюцинаций 21 февраля в 18:25
Ответ дляМолода і нерозважлива
А можно про цвет глаз подробнее ? Какое именно совпадение должно быть ?
Конкретно у нас должны быть серые глаза у донора.
У нас с мужем не может быть кареглазых детей.
Срочнокпсихологу 21 февраля в 18:39
Чи давно донори тест iq складають?
Як ви розум збираєтесь визначати?
Освіта теж таке - за гроші багато хто диплом має, при нульову рівні знань та освіченості.
Пишу, не читаю 21 февраля в 18:40
Автор, ми обирали донора. Ваш список параметрів дещо неграмотний.
Співпадіння за групою крові обов’язкове. І це медична вимога.
Все інше - ви маєте розуміти, що донор - це така сама людина, як оточуючі вас люди в метро чи на вулиці.
У чому позитив,- цих людей хоч мінімально, наскільки можливо, перевірили на стан здоров´я та найпоширеніші генетичні вади.
Але, неможливо достеменно перевірити на відсутність психічних патологій в роду. Це тільки опитування і на совісті донора.
За законом, ви можете знати про донора тільки вік, колір волосся, очей, зріст.
Але, якщо ви нормальні люди, і у вас ’склалися’ відношення з репродуктологом, то вам покажуть базу.
В базі є фото донора в звичайному житті, в нарядному вбранні, фото в дитинстві, фото дітей, освіта, кількість попередніх стимуляцій.
Можна попросити лікаря підібрати донора з хорошими результатами в програмах попередніх.
Мені зовсім не важлива зовнішня схожість, бо у одних і тих самих батьків можуть бути зовсім несхожі діти. Але за фото та одягом все таки можна багато чого зрозуміти.
Ми обрали - щоб зовні людина була приємна саме нам; освіта (у нас - вища, але рідко можна знайти донора з вищою освітою), на мене людина була зовсім несхожа, але моя донька вийшла вже схожа на мого чоловіка і мою маму . Вимога чоловіка - українка за національністю - подзвонили, уточнили у людини (програма була до війни, якщо що).
Знаю, є агенції з підбору, де надають багато інформації про донора, знайомлять за бажанням, але то дуже дорого і де, як, що я не знаю.
Я дуже вдячна нашому донору, донька чудова, красива, кмітлива дуже, добра дитина.
автор Борщик 21 февраля в 21:22
Ответ для12 галюцинаций
Те кто выбирают донора.
Не знаю про кого ви, але всі по різним критеріям обирають, а не лише по тому що ви написали
автор Борщик 21 февраля в 21:23
Ответ дляСрочнокпсихологу
Чи давно донори тест iq складають?
Як ви розум збираєтесь визначати?
Освіта теж таке - за гроші багато хто диплом має, при нульову рівні знань та освіченості.
Завжди складали якщо реципієнти просять, в чому тут проблема?
Я ще табелі попросила та атестати зі школи.
автор Борщик 21 февраля в 21:25
Ответ дляПишу, не читаю
Автор, ми обирали донора. Ваш список параметрів дещо неграмотний.
Співпадіння за групою крові обов’язкове. І це медична вимога.
Все інше - ви маєте розуміти, що донор - це така сама людина, як оточуючі вас люди в метро чи на вулиці.
У чому позитив,- цих людей хоч мінімально, наскільки можливо, перевірили на стан здоров´я та найпоширеніші генетичні вади.
Але, неможливо достеменно перевірити на відсутність психічних патологій в роду. Це тільки опитування і на совісті донора.
За законом, ви можете знати про донора тільки вік, колір волосся, очей, зріст.
Але, якщо ви нормальні люди, і у вас ’склалися’ відношення з репродуктологом, то вам покажуть базу.
В базі є фото донора в звичайному житті, в нарядному вбранні, фото в дитинстві, фото дітей, освіта, кількість попередніх стимуляцій.
Можна попросити лікаря підібрати донора з хорошими результатами в програмах попередніх.
Мені зовсім не важлива зовнішня схожість, бо у одних і тих самих батьків можуть бути зовсім несхожі діти. Але за фото та одягом все таки можна багато чого зрозуміти.
Ми обрали - щоб зовні людина була приємна саме нам; освіта (у нас - вища, але рідко можна знайти донора з вищою освітою), на мене людина була зовсім несхожа, але моя донька вийшла вже схожа на мого чоловіка і мою маму . Вимога чоловіка - українка за національністю - подзвонили, уточнили у людини (програма була до війни, якщо що).
Знаю, є агенції з підбору, де надають багато інформації про донора, знайомлять за бажанням, але то дуже дорого і де, як, що я не знаю.
Я дуже вдячна нашому донору, донька чудова, красива, кмітлива дуже, добра дитина.
Це не завжди так, обирання групи крові не є мед вимогою, а лише одним з необов´язкових критерієв.
Щодо дорого - ну не знаю. Цінник зараз в агенції від 2500 доларів з урахуванням послуг донора та комісії агенції, не такі прям захмарні кошти.
12 галюцинаций 21 февраля в 21:30
Ответ дляБорщик
Не знаю про кого ви, але всі по різним критеріям обирають, а не лише по тому що ви написали
Но эти основные.
12 галюцинаций 21 февраля в 21:33
Ответ дляБорщик
Це не завжди так, обирання групи крові не є мед вимогою, а лише одним з необов´язкових критерієв.
Щодо дорого - ну не знаю. Цінник зараз в агенції від 2500 доларів з урахуванням послуг донора та комісії агенції, не такі прям захмарні кошти.
Никогда не слышала чтоб группа крови была необязательно.
Нам выдавали список ’вариантов’ только с подходящей группой и резусом.
Мне было желательно но необязательно с отрицательным
автор Борщик 21 февраля в 21:46
Ответ для12 галюцинаций
Никогда не слышала чтоб группа крови была необязательно.
Нам выдавали список ’вариантов’ только с подходящей группой и резусом.
Мне было желательно но необязательно с отрицательным
Ну нема такого в законодавстві)
Якщо мене не хвилює той факт що дитина дізнається що в нас різні групи крові, то я можу обрати будь кого за власними параметрами і привести самостійно в клініку.
12 галюцинаций 21 февраля в 21:51
Ответ дляБорщик
Ну нема такого в законодавстві)
Якщо мене не хвилює той факт що дитина дізнається що в нас різні групи крові, то я можу обрати будь кого за власними параметрами і привести самостійно в клініку.
Та пожалуйста.