25 лютого вся владна і військово-силова верхівка України буде говорити про майбутнє України
«Чесна розмова про наш шлях далі, наш шлях у 2024 році. Будуть всі топ-спікери від влади, військово-політичне керівництво, прем´єр, глава Верховної ради, СБУ, ГУР, Мінстратегпром. Буде перша леді, буде МІУ, Офіс президента і звичайно сам президент» - повідомив Сергій Нікіфоров.
Соната любви• 21 февраля 2024
Ответ для_Katya_1985
25 февраля придумали день украинской женщины, может именно в этот день скажут всем собираться на войну
все может быть.
словакия, литва продлили временную защиту на год.
если война продолжится.
женщины вполне могут попасть под мобилизацию.
если война продолжится.
Соната любви• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Авторе, хоче сказати одне -’ вони там з дубу впали?’
Якого вони збирають все керівництво держави в одному місці?! Щоб туди жахнули?! Це хто таке їм надоумив? Вони там взагалі?!
в бункере чего бояться.
да и находятся они под защитой сша и британии, поэтому, даже если в оперном театре собрались бы.
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Удалено администрацией...
вы проиграли, а Украина нет
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
у нас всe на мeстe. вы, прeподаватeль, что вы мeлeтe?
Я пишу про останні анкетування. Молодь не хоче жити в Україні. В мене 11 клас, всі питання про вступ до Польщі,Чехії, Словаччини.
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Це не має значення. України як незалежної держави вже не існує. Знаєте як перевірити? Я викладач, близько 80 відсотків випуску залишають Україну. Які питання?
викладач росийской пропаганды., успокойтесь.
Ответ дляOlenka
Сподіваюсь не буде - ’Я устал, я ухожу’
Это было бы просто отлично.
’На этой планете я сделал все, что мог!’
И скромная подпись, с золотыми вензелями:
Владимир Вселенский, Первый президент Галактики, человек космического масштаба.
P.S. продолжаем сотрудничество с НастюшаК, получается все лучше и лучше
Ответ дляir.zhuck
У нас верховная Рада дислокацию не меняла.
По ним хоть раз выстрелили?
svetlapanna• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
А мені б це сподобалось! Можливо цей би період кварталу у нас би нарешті завершився!
Але це казка; а квартал казки не розповідає
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
вы проиграли, а Украина нет
Я маю право писати. Я українка, чоловік на куп´янському напрямку. Все, кордону взагалі немає. Наш кордон лупашать 24/7. Вже половини області немає.
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
да да, верю верю
Ответ дляSlobozhanochka
Це про вступ! Особливо хлопчики, але це не означає, що вони не повернуться!!!
В цьому році змінюються умови вступу! Реорганізовуються виші! Зливаються! Зникає бюджет!
А закордоном наших дітей беруть на безкоштовне навчання! Тому все логічно!
Але діти повернуться!
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Чиїх дітей ви до такого готуєте?
расеянских
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Господи, кто нашиx дeтeй учит?!
Ваших не вчать Ви не потягнете вартість)