Мурка в бурке• 21 февраля 2024

25 будет серьезный разговор

25 лютого вся владна і військово-силова верхівка України буде говорити про майбутнє України

«Чесна розмова про наш шлях далі, наш шлях у 2024 році. Будуть всі топ-спікери від влади, військово-політичне керівництво, прем´єр, глава Верховної ради, СБУ, ГУР, Мінстратегпром. Буде перша леді, буде МІУ, Офіс президента і звичайно сам президент» - повідомив Сергій Нікіфоров.
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Це не має значення. України як незалежної держави вже не існує. Знаєте як перевірити? Я викладач, близько 80 відсотків випуску залишають Україну. Які питання?
у нас всe на мeстe. вы, прeподаватeль, что вы мeлeтe?
Peres Lal• 21 февраля 2024
Не знаете, во сколько в дурдоме вечерний обход? Сегодня что-то политсрача страниц на 20 нет. Манька, Инна и Настюша боятся телефон в палате достать, чтобы врач не увидел?
deep soul• 21 февраля 2024
Ответ дляiya2011
Неужели решились на фронт идти. А управление женщинам?
мне нравится ваш ход мысли
Соната любви• 21 февраля 2024
Ответ для_Katya_1985
25 февраля придумали день украинской женщины, может именно в этот день скажут всем собираться на войну
все может быть.

словакия, литва продлили временную защиту на год.

если война продолжится.
женщины вполне могут попасть под мобилизацию.
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Ні, Ви знаєте, це все фігня. Просто я готую дітей до нмт- нам кінець, діти не хочуть тут вчитись. Наші діти не хочуть тут жити. Що ще?
нe правда!!!
Соната любви• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Авторе, хоче сказати одне -’ вони там з дубу впали?’
Якого вони збирають все керівництво держави в одному місці?! Щоб туди жахнули?! Це хто таке їм надоумив? Вони там взагалі?!
в бункере чего бояться.
да и находятся они под защитой сша и британии, поэтому, даже если в оперном театре собрались бы.
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Удалено администрацией...
вы проиграли, а Украина нет
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Я пишу про останні анкетування. Молодь не хоче жити в Україні. В мене 11 клас, всі питання про вступ до Польщі,Чехії, Словаччини.
sammy• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Будет рассказывать про женский учет
Чи де продукти дешеві купувати,наприклад скумбрію
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
викладач росийской пропаганды., успокойтесь.
Jimson• 21 февраля 2024
Ответ дляOlenka
Сподіваюсь не буде - ’Я устал, я ухожу’
Это было бы просто отлично.

’На этой планете я сделал все, что мог!’

И скромная подпись, с золотыми вензелями:
Владимир Вселенский, Первый президент Галактики, человек космического масштаба.

P.S. продолжаем сотрудничество с НастюшаК, получается все лучше и лучше
illaria-k• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
У нас верховная Рада дислокацию не меняла.
По ним хоть раз выстрелили?
Filomena• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Чиїх дітей ви до такого готуєте?
svetlapanna• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
А мені б це сподобалось! Можливо цей би період кварталу у нас би нарешті завершився!
Але це казка; а квартал казки не розповідає
iya2011• 21 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
мне нравится ваш ход мысли
К сожалению от них ничего хорошего не ожидаю. Первая леди к нам в школу приезжала, детей со школы на стадион выгнали, потом родителям сообщили, чтобы забрали. Такие управленцы.
Jimson• 21 февраля 2024
Ответ дляillaria-k
По ним хоть раз выстрелили?
Так и в Конча-Заспу ракеты не залетают. Туда нельзя.
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
вы проиграли, а Украина нет
Я маю право писати. Я українка, чоловік на куп´янському напрямку. Все, кордону взагалі немає. Наш кордон лупашать 24/7. Вже половини області немає.
sammy• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Ні, не кінець!
Це сьогоднішні 11-ти класник !
А 10,9,8 зовсім іншої думки! Вони хочуть і будуть тут жити!!!
Ага... 8 класники- більша половина класу не планує вчитися в Україні
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
да да, верю верю
ir.zhuck• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Це про вступ! Особливо хлопчики, але це не означає, що вони не повернуться!!!
В цьому році змінюються умови вступу! Реорганізовуються виші! Зливаються! Зникає бюджет!
А закордоном наших дітей беруть на безкоштовне навчання! Тому все логічно!
Але діти повернуться!
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Господи, кто нашиx дeтeй учит?!
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Чиїх дітей ви до такого готуєте?
расеянских
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Господи, кто нашиx дeтeй учит?!
узкий бот
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
узкий бот
стопудово!
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
расеянских
Українських
ir.zhuck• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Господи, кто нашиx дeтeй учит?!
Не хвилюйтесь. Я також вчитель! Все добре! Україна переможе!
Filomena• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Українських
А ви який предмет викладаєте?
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Українських
я бы таким, как вы, срок давала.
illaria-k• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
какого кордону нема? Линия фронта есть и госсударственная граниица есть.
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Господи, кто нашиx дeтeй учит?!
Ваших не вчать Ви не потягнете вартість)