Мурка в бурке• 21 февраля 2024

25 будет серьезный разговор

25 лютого вся владна і військово-силова верхівка України буде говорити про майбутнє України

«Чесна розмова про наш шлях далі, наш шлях у 2024 році. Будуть всі топ-спікери від влади, військово-політичне керівництво, прем´єр, глава Верховної ради, СБУ, ГУР, Мінстратегпром. Буде перша леді, буде МІУ, Офіс президента і звичайно сам президент» - повідомив Сергій Нікіфоров.
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляillaria-k
какого кордону нема? Линия фронта есть и госсударственная граниица есть.
бот на задании просто.
все пропало мы проиграли муж служит на передовой, украинский язык, дети не хотят жить
Slobozhanochka• 21 февраля 2024
Ответ дляvikohka
я бы таким, как вы, срок давала.
За що?
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Ваших не вчать Ви не потягнете вартість)
Ванга, ТЫ?
katy_kea• 21 февраля 2024
А сейчас что говорят, вранье ?
Marina444448• 21 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Всем так смешно, а мне страшно
Явно разговор будет не в пользу народа
Это точно. Народ на разговор не пригласили...
vikohka• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
За що?
за обeсцeниваниe нашиx воинов и Украины!
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Всем так смешно, а мне страшно
Явно разговор будет не в пользу народа
разговор касательно дальнейшей стратегии Украины и ее безопасности и так далее.
lilu1990• 21 февраля 2024
Якби ми ціі розмови перед війною провадили, може б усе склалося по іншому
Nata292984• 21 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Покажут ему свежие опросы и он вдохновится на дальнейшую борьбу
Смешно. Не готовы украинцы терпеть войну. Разве что где то с Америки . Так что опрос нарисован.
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Не хвилюйтесь. Я також вчитель! Все добре! Україна переможе!
Впевнена, ви чудова людина. бережіть себе головне) інфо війна в самому розпалі, ботня бушує
будут спецом писать на украинском и ники себе попатриотичнее.
lilu1990• 21 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Нєєєєєє, це 73 відсотка мають на увазі ту війну яка була два роки до цього

Ресторани
Вірю в зсу
А я доначу
Притула маладєц
США з нами понад усе і т.д.

А чи готові українці терпіти війну нового формату?

Повальна мобілізація
Мінімум допомоги від партнерів
Nata292984• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Ні, Ви знаєте, це все фігня. Просто я готую дітей до нмт- нам кінець, діти не хочуть тут вчитись. Наші діти не хочуть тут жити. Що ще?
Моя донька 13 років, яка не хотіла виїжджати з самого початку, зараз каже, що не хоче жити далі в Україні, що хоче вступати десь за кордоном. Хоча мріє бути прокурором або слідчим в Україні. Але в ТАКІЙ жити не хоче
Nata292984• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Авторе, хоче сказати одне -’ вони там з дубу впали?’
Якого вони збирають все керівництво держави в одному місці?! Щоб туди жахнули?! Це хто таке їм надоумив? Вони там взагалі?!
Та то може й на краще ))))
ALENAelka• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Я б не була так впевнена в цьому!
У випадку війни не можна збирати керівництво держави все в одному місці. Це дуже небезпечно!
Так може вони онлайн...
Ariervil• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
чует мой пятак шо на переговоры нас тянут...
В ближайший год нам так не повезет.
Бася-Мася• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Скорее по вас жахнут, чем по этим рожам. У них гарантии безопасности от противника, в отличие от вас, да и меня. Нас ракета застукать может ночью в постели. И да, если бы вдруг по ним жахнули, война б закончилась.
lilu1990• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А ви з за якого кордону пишете?
Nata292984• 21 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Не знаете, во сколько в дурдоме вечерний обход? Сегодня что-то политсрача страниц на 20 нет. Манька, Инна и Настюша боятся телефон в палате достать, чтобы врач не увидел?
Вон ниже выползла уже
dajkiri-irina• 21 февраля 2024
Сами с собой будут говорить? С кем?
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Сами с собой будут говорить? С кем?
вы б хотели чтобы с вами?
руководство страны занимается своей работой
Хитрый Лис• 21 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
У них, видать, каникулы))
sky-labs• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Хитрый Лис• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
да да, верю верю
Одного выпустили))
df364tye3• 21 февраля 2024
сходка назначена , побазарить надо , о делах наших ,,,
Хитрый Лис• 21 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Я же говорю ’бла-бла-бла’
Будут что-то ’потужно’ обсуждать, только толку от этого, как от козла молока🤷
sky-labs• 21 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
В фильмах так делают, инсценировка ... рихтовка фейса и беззаботная жизнь на островах
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Я же говорю ’бла-бла-бла’
почему вы так считаете?
Sara Ice• 21 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Так опрос в Германии проводился. Не репрезентативная выборка!
L-i-s-a-92af• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 21 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Це не має значення. України як незалежної держави вже не існує. Знаєте як перевірити? Я викладач, близько 80 відсотків випуску залишають Україну. Які питання?
Улюблені наративи русні поперли.
Вас,як ’ викладача’, давно потрібно звільнити,якщо ви дійсно в Україні.