Ну ниче се• 22 февраля 2024
Діловод в ЗСУ. Чи варто йти?
Може хтось знає, як там? Де знаходиться сам офіс я не знаю.
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Серйозно
Ще питання ?
Не робіть вигляд святих
Всі знають , що там робиться
Ще питання ?
Не робіть вигляд святих
Всі знають , що там робиться
а шо там робиться? я,наприклад, не в курсі
Простецкая• 22 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Знаю по іншим силовим структурам - нормальна штабна паперова робота. Але відповіді, це капець. Оргії, невиїздна, гарячі точки...
Так это правда. Деловода в ЗСУ мобилизуют, он становится не выездной. И деловод не сидит в одном городе. Я так бухгалтером хотела пойти, но передумала из-за этих нюансов. И уволиться потом нельзя
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляНиколай-b526
оргий там нет, просто каждый солдат вас раздевает взглядом-вот и все)
для чого? таке лише в армії чи у всіх , хто працює з чоловіками?
Попадалочка• 22 февраля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
На ворке, я тоже смотрела. Там сладкая зп
17-23 тис. прям солодка ?
4есотка• 22 февраля 2024
Нет конечно сначала одно , а потом могут отправить непонятно куда вы ж становитесь военнообязанной . Зачем вам это ?
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
17-23 тис. прям солодка ?
нормальна.я на держслужбі 10 отримую.
Уравнобешенная• 22 февраля 2024
Ответ дляoksana_kseniya
Бо пишете херню.... і по вашому кожна жінка в ЗСУ ....повія...
Тролік розважається.
Тицніть на повідомлення автора)))) Пише з двох акків
Попадалочка• 22 февраля 2024
Ответ дляЦветочница
нормальна.я на держслужбі 10 отримую.
Так ідіть в ЗСУ …
Це вам не в носі колупатися на держслужбі !
фан L.O.S.T.• 22 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А супруг откуда знает
?
Видимо , в оргиях участвовал ...
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
Так ідіть в ЗСУ …
завжди дивують люди, які по собі всіх рівняють. але, на злих людей не ображаюсь, бо щасливі люди злими не бувають
Туфли в чешуе• 22 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Серйозно
Ще питання ?
Не робіть вигляд святих
Всі знають , що там робиться
Ще питання ?
Не робіть вигляд святих
Всі знають , що там робиться
Да прям? Живем в 19 веке что силой брать будут? Бред какой-то
Попадалочка• 22 февраля 2024
Ответ дляЦветочница
Щасливі не рахують чужі гроші, і не вважають зп. у 17 тис. солодкою при усіх недоліках служби в збройних силах під час війни !
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
я вам нічого не рахувала. і маю право вважати нормальною зарплату відповідно до своїх потреб.
Попадалочка• 22 февраля 2024
Ответ дляЦветочница
Я також вважаю ваші 10 тис. нормальними !
А от зп. військослужбовців - ні !
Не заздріть тьоті• 22 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Зараз ’штаби’ не такі, як раніше. Всі розуміють,що військовий стан і що це ціль. Тому розташовані не так, як раніше
Смотря где. Подруга работает в штабе по адресу, который и в Гугле есть. Все важные чины и звания понятно там не сидят, а вот такие мелкие, типа деловой как раз именно там
Ненька наша• 22 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я хотіла , чоловік сказав ні категорично
Черга буде стояти до тебе
Навіть не думала , що там такі оргії робляться
Черга буде стояти до тебе
А він з такої ж черги чи звідки знає?
Весёлая морковка• 22 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
17-23 тис. прям солодка ?
Пойдем от противного - какой оклад деловода на вашем предприятии?
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
А от зп. військослужбовців - ні !
ми взагалі то про діловода говорим. вона ж , як і я за вашою версією, в носі колупається лише
Плакулька• 22 февраля 2024
З/п низька, а сама робота цікава. Я підміняла нашого діловода місяця 3. Сама не очікувала, що це цікавіше за роботу економіста))
І ніхто не чіпляється, існує суборденація.
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляБентливуман
Что делает деловод?
вхідна/вихідна документація, облік, реєстрація і т.д.
Бентливуман• 22 февраля 2024
Работа в офисных программах сейчас? Ворд Эксель, бумажные журналы или как?
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляБентливуман
ворд і ексель само собою. плюс є різні варіанти систем електронного документообігу. паперові теж присутні. але стараються від паперових відходити вже.
Плакулька• 22 февраля 2024
Ответ дляБентливуман
І те, І інше. Журнали обов´язкові. Додайте контроль за електронною поштою зі штабів. В цілому, воєнка відрізняється від звичайного секретаря.
Садоводница• 22 февраля 2024
Ответ дляoksana_kseniya
Мир розовых пони
Цветочница• 22 февраля 2024
Ответ дляПлакулька
у нас держслужба. маємо (сама не знаю для чого) 5 електронок вхідних, Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) і плюс ще вся кореспонденція реєструється в системі Аскод
ПотеряласЯ Я...• 22 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Серйозно
Ще питання ?
Не робіть вигляд святих
Всі знають , що там робиться
Ще питання ?
Не робіть вигляд святих
Всі знають , що там робиться
А що? Розкажіть! Я таке тільки в спід інфо читала в дитинстві.