22 февраля в 12:58

Повернення Некст Укрпоштою

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, можливо хтось з такиим теж стикався. Повернення вже 7 днів лежить на Укрпошті - його не забирають. Раніше швидко забирала, вперше так довго. Телефони вказані для повернення не обслуговуються. Як можна щось вияснити?
Видна міленіалка 22 февраля в 13:03
они вроде раз в неделю забирают посылки, по моим наблюдениям. на НП чаще
автор Katya2808 22 февраля в 13:04
Ответ дляВидна міленіалка
они вроде раз в неделю забирают посылки, по моим наблюдениям. на НП чаще
Спасибо!