Инста_Богиня• 22 февраля 2024
Скажите, пожалуйста, а были такие фильмы или сериалы, которые на момент выхода
Неплохо так Вам заходили, а сейчас бы смотреть не стали?
И какие?
Королева спама• 22 февраля 2024
Ответ дляУпругая попка
Просто раніше на це не звертали уваги, ну війна, ну хтось з кимось там бється, більше любовні лінії цікавили, а тепер шо не візьми кругом героїзація їхньої всратої воєнщини. У них шо не головний герой, то або бувший військовий, або діючий і всі такі з брутальним романтичним ореолом. Тьху блд, шоб вони повиздихали.
Це сране так зване сво навіть в серіал ’тест на бєрємєнность’ всунули, там бувший головної героїні типу втратив память, бо був мєдіком на воєнних діях (прямо не говориться, але і так понятно де). такий весь блд хороший, спасав там всіх, лікував військових, а потім їх обстріляли він ледве вижив і втратив память, така там ходить мужня героїчна безпамятна бідолашка, тьху блін, аж недодивилася, так протівно стало
Я немного по другому всё вижу. У меня при просмотре военных фильмов раньше были немцы и ’наши’. А сейчас часть ’наших’ пошла убивать тех, с кем билась плечом к плечу в ВОВ. Поэтому не могу смотреть. Даже фильмы с моим любимым Леонидом Быковым - украинцем. Не могу.
Инста_Богиня
• 22 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
«Міняю жінку», коли виходили випуски - із задоволенням дивилась. Зараз коли пускають повтори зранку після Сніданку - не можу, одна заставка тільки з‘являється - і вимикаю.
Ой, реалити-шоу - это отдельная тема.
Я и ’Окна’ в детстве смотрела
Упругая попка• 22 февраля 2024
Ответ дляКоролева спама
ну так і це тоже, у мене в тих же грозових воротах теж були умовні наші і не наші, тепер вони помінялись місцями.
а про другу світову взагалі рашагівно дивитися не можу, які там всі так звані ’наші’ чесні, героїчні та благородні, як ми тепер розуміємо-ага канєшно