празники не помню• 22 февраля 2024
Записалась на екзотик пол денс, треба порада
Екзотик пол денс це моя мрія
Я схудла на 46 кг
Зараз важу 58-60 кг при зрості 174 кг
Мене вага влаштовую
Але є лишня шкіра
Переживаю що прийду на заняття і буду там самою гладкою
Хто займався/займається чим видом танців, поділіться чи приходять туди гладкі дівчати чи всі тільки стройняшки?
Я схудла на 46 кг
Зараз важу 58-60 кг при зрості 174 кг
Мене вага влаштовую
Але є лишня шкіра
Танцепесенная• 22 февраля 2024
В нас була дівчинка напевно кг 85-90 так їй було важче чим іншим але вона займалась як і всі, старалась. Ніхто не звертає уваги яка у вас форма, це ж не супер спеціалісти а всі звичайні люди які хочуть спробувати саме це.
Посудомойка• 22 февраля 2024
Клас, оце досягнення. Але ви давно не гладка. Навіть струнка. Бачила заняття. Ходять різні. Й покрупніші, ніж ви зараз. Ви ж доросла. Це приватні заняття. Відбору нема. Не дивіться на інших. Дивіться на себе, тренера й свої здобутки.
Роза в вазі• 22 февраля 2024
Можно узнать у вас как вы справились с весом? Подскажите чего начинали и что изменили? Был у вас спорт? Спасибо за ответ!
Оля_с_киркою• 22 февраля 2024
Там в основном стройные все, вам может быть не комфортно. Выберете лучше другой вид.
Заикальница• 22 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Це так здається через високі підбори.
Невгамовна Бу• 22 февраля 2024
Автор, забейте и идите! Вначале будет страшно, но поверьте , не в весе дело. У меня в студии есть девочка с лишними +15-20, но она пластичней и сексуальнее многих девчонок ! На счет лишней кожи , у меня она тоже есть ,после родов и похудения , хотя вес 53 кг , высокие трусы , сдельные купальники и всё зашибись !
Оля_с_киркою• 22 февраля 2024
Найдите какую-нибудь не очень известную дешевую студию, в такой правда могут быть девочки с лишним весом, там вам будет спокойнее. В хороших клубах смотрят на фигуру.
Заикальница• 22 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Хороший клуб це що?
Автор не збирається працювати в нічному клубі
Невгамовна Бу• 22 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Вы прикалываетесь ? Чушь полная
Невгамовна Бу• 22 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
На чемпионатах и тех участвует 80% женщин с лишним весом , целлюлитом и тд . Это олимпийские игры где строгий отбор ?))
Ms. Любмая жена• 22 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
посмотрите на эту девушку, она бомба
я на нее регулярно залипаю, если вижу в рекомендациях ее видео.
очень эффектная и двигается идеально
Бритоножка• 22 февраля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
А 58 при 174 это жирная?
Указка• 22 февраля 2024
Може не в тему.. Але є культовий фільм: ФлешДенс - ось і буде вам відкриття))
За ким я буду?• 22 февраля 2024
Мені 43 , четверо діток, мрію схуднути і теж піти на заняття😅 але мені до мрії ще кг 10 треба, вже скинула 6 кг. після нового року, нарешті в голові навела порядок. До цього була апатія 😐 спочатку із-за Ковіда, потім війна((( зрозуміла що не молодію, а час летить…
празники не помню
• 22 февраля 2024
Ответ дляРоза в вазі
Спорту не було
Щоб почати займатись потрібно було скинути вагу
Рахую калорії лише
празники не помню
• 22 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
посмотрите на эту девушку, она бомба
О
Так
Я на неї підписана
Вона супер
Так
Я на неї підписана
Вона супер
Мне без сахара• 22 февраля 2024
В мою студію ходять абсолютно різні жінки. І ті, що повненькі в чемпіонатах беруть участь, і трюки роблять. Я такі трюки не можу повторити, хоч я й мініатюрна))
І розтяжка в них краще набагато.