КартаБезКомиссий• 22 февраля 2024

Кто пробовал Ким Чи?

Скажите стоит связываться или нет с ней ?
Незламна• 22 февраля 2024
Я пробувала,для мене це дуже гостро...а ще вона якась м´яка🤮

Зоряний Шлях• 22 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Під ’справжньою’ мається на увазі правильно підготована, з правильними базовими інгредієнтами в соусі, ферментована пекінська капуста, а не залита маринадом свіжа капуста.
А в іншому погоджуюсь - в Кореї в кожної господині свій рецепт і свій ’секретний’ інгредієнт.
Якщо що, то я не бачила ваше повідомлення про ’справжню кімчі’, коли своє писала. Просто так співпало)
интайм_не_предлагать• 22 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Ну так вона ферментується і рік зберігається в холодильнику, ясно, що вона гостра і м´яка)
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
Якби побачила, то спробувала б, я овочі дуже люблю. Подивилася рецепти - дуже багато перцю чилі. Мені те, що дуже гостре несмачне
тогда ваше авторитетное мнение о кимчи тем более выглядит логично
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я фанатка кімчі, але в Україні її не купую і сама не роблю.
Після справжньої кімчі, яку я їла в Кореї, все те, що продають в нас - дешева китайська підробка.
Для її виготовлення потрібні інгредієнти, які в Україні не купиш - і кочуджан, і кочукару, і рибний соус, і сушені дрібні анчоуси, і щоб це все було гарної якості, а не дешеве з Китаю.
Те, що продають в нас під назвою кімчі - дешевий салат з пекінки. І саморобні салатики з пекінки і перцю таке саме кімчі, як я Брітні Спірс.
нууу, я понимаю, конечно, что ’вот у нас в Корее’ - сильный аргумент, но это тже слишком голословные утверждения. Понятно, что разница есть, но дальше не стоит быть настолько категоричной.
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Дуже люблю кімчі. Якщо надумаєте готувати, то краще зробіть буквально на 0.5-1 кг капусти, бо не всім до смаку. До речі, мені саме домашній кімчі більше всього подобається, бо де не пробувала - завжди щось не те і зовсім несмачно. Перець (gochugaru) не замінюйте, пошукайте саме його. Його можна купити в маленьких упаковках. Ніяких соусів, крім рибного для початку не потрібно. Спочатку пробуйте базовий рецепт, а потім можна експериментувати. Дуже рекомендую на ютубі Joshua Weismann - How to make kimchi at home...Easy mode
в таком случае, стоит еще присмотреться к этой девочке
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
І не існує ’справжнього’ кімчі. Це як борщ - у кожної хазяйки свій варіант. Як захочете чогось більш автентичного, то переходьте на рецепт від Maangchi. Там вже і правильно ’каша’ робиться, і інгредієнтів побільше. Читайте коментарі, там багато людей питають про заміну інгредієнтів і розказують про свій досвід.
І ще дуже важливе - кімчі це чудова база для інших рецептів. Наприклад, смажений рис з кімчі чи супи з кімчі. Навіть додати трохи кімчі в тарілку з гречаним супом - дуже смачно.
точно! Maangchi же! я на нее уже годы подписана, а тут из головы вылетело)
Руда ліса• 23 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
Ви не в собі? Тема про капусту