КартаБезКомиссий• 22 февраля 2024
Кто пробовал Ким Чи?
Скажите стоит связываться или нет с ней ?
Айболитная• 22 февраля 2024
Я так хотела попробовать. Заказала в Харькове, прислали, попробовала. Ну что сказать, я разочарована, не вкусно.
КартаБезКомиссий
• 22 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Сто́ит! Обожаю.
А где вы берете красный перец Кочукару или чем заменяете ?
Голена блондинка• 22 февраля 2024
Ответ дляАйболитная
А где вы в Харькове заказывали?
Злюка бобер• 22 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
А где берете устричный соус и рыбный соус? А где мелкие сухие анчоусы?
Козачка• 22 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я сама редко делаю, в основном мама моя этим любит заморочиться)) просто острый красный перец, можно сушённый.
Айболитная• 22 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А где вы в Харькове заказывали?
kimchi.kharkiv
КартаБезКомиссий
• 22 февраля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Я нашла рецепт с соевым соусом только.
Ни рыбный ни устричный не брала.
Подскажите где искать хоть ?
Ни рыбный ни устричный не брала.
Подскажите где искать хоть ?
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я нашла рецепт с соевым соусом только.
Ни рыбный ни устричный не брала.
Подскажите где искать хоть ?
Ни рыбный ни устричный не брала.
Подскажите где искать хоть ?
в интернете) в сильпо есть часто
Борець за гаманець• 22 февраля 2024
Первый раз попробовала в ресторане китайской кухни , очень вкусно,но запах странный
Руда ліса• 22 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
делать самой? Если вы сильная духом, то да :)
Сильна духом?
КартаБезКомиссий
• 22 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
Це капуста? Що значить зв´язуватися?
Да маринованная в специях пекинка.
Смотрю корейских и китайских блогеров, все трескают эту Ким Чи каждый день. Наверное полезная и вкусная.
Руда ліса• 22 февраля 2024
Ответ дляАйболитная
А що там може бути такого смачного? Пекінська капуста вона а ж ніяка. Ну налив ти усяких соусів, якесь воно більш-менш.
Як вам тема - ´Квашена Капуста - чи варто зв´язуватися?
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Да маринованная в специях пекинка.
вкусная :) но вы попробуйте где-то сначала :) а то как сделаете, а есть потом не сможете :)
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
давайте вы сперва попробуете, а потом будете так писать?)
Шкварочка• 22 февраля 2024
Ответ дляАйболитная
чем невкусно?
Ясамаякрасивая)• 22 февраля 2024
Дуже смачна, але дуже воняє. Купую на ярмарку, але можу їсти тільки пару днів
Руда ліса• 22 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
Якби побачила, то спробувала б, я овочі дуже люблю. Подивилася рецепти - дуже багато перцю чилі. Мені те, що дуже гостре несмачне
интайм_не_предлагать• 22 февраля 2024
Я фанатка кімчі, але в Україні її не купую і сама не роблю.
Після справжньої кімчі, яку я їла в Кореї, все те, що продають в нас - дешева китайська підробка.
Для її виготовлення потрібні інгредієнти, які в Україні не купиш - і кочуджан, і кочукару, і рибний соус, і сушені дрібні анчоуси, і щоб це все було гарної якості, а не дешеве з Китаю.
Те, що продають в нас під назвою кімчі - дешевий салат з пекінки. І саморобні салатики з пекінки і перцю таке саме кімчі, як я Брітні Спірс.
Зоряний Шлях• 22 февраля 2024
Дуже люблю кімчі. Якщо надумаєте готувати, то краще зробіть буквально на 0.5-1 кг капусти, бо не всім до смаку. До речі, мені саме домашній кімчі більше всього подобається, бо де не пробувала - завжди щось не те і зовсім несмачно. Перець (gochugaru) не замінюйте, пошукайте саме його. Його можна купити в маленьких упаковках. Ніяких соусів, крім рибного для початку не потрібно. Спочатку пробуйте базовий рецепт, а потім можна експериментувати. Дуже рекомендую на ютубі Joshua Weismann - How to make kimchi at home...Easy mode
Руда ліса• 22 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ааа, ну ви даєте я вже пішла в інтернет шукати. Хоч бери та в Корею їдь
интайм_не_предлагать• 22 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
Як знайдете саме корейські інгредієнти з доставкою по Україні - не пошкодуйте, киньте посилання) може таки здійсню мрію і зроблю сама справжню кімчі)) бо технологію я знаю - бачила, як роблять справжні корейці в Кореї, справа лиш за складовими)
Зоряний Шлях• 22 февраля 2024
І не існує ’справжнього’ кімчі. Це як борщ - у кожної хазяйки свій варіант. Як захочете чогось більш автентичного, то переходьте на рецепт від Maangchi. Там вже і правильно ’каша’ робиться, і інгредієнтів побільше. Читайте коментарі, там багато людей питають про заміну інгредієнтів і розказують про свій досвід.
І ще дуже важливе - кімчі це чудова база для інших рецептів. Наприклад, смажений рис з кімчі чи супи з кімчі. Навіть додати трохи кімчі в тарілку з гречаним супом - дуже смачно.
Зоряний Шлях• 22 февраля 2024
В Україні всі інгрідієнти є, можна пошукати на промі. Я вже другий рік роблю і ще й батькам передаю. Той рецепт, що я кидала - перцю краще трохи менше кидати, на відсотків 15, якщо не дуже любите гостре.
интайм_не_предлагать• 22 февраля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Під ’справжньою’ мається на увазі правильно підготована, з правильними базовими інгредієнтами в соусі, ферментована пекінська капуста, а не залита маринадом свіжа капуста.
А в іншому погоджуюсь - в Кореї в кожної господині свій рецепт і свій ’секретний’ інгредієнт.