22 февраля в 18:29

Кто пробовал Ким Чи?

Скажите стоит связываться или нет с ней ?
Козачка 22 февраля в 18:32
Сто́ит! Обожаю.
Айболитная 22 февраля в 18:32
Я так хотела попробовать. Заказала в Харькове, прислали, попробовала. Ну что сказать, я разочарована, не вкусно.
Голена блондинка 22 февраля в 18:32
Я сама делаю, нам нравится
автор КартаБезКомиссий 22 февраля в 18:33
Ответ дляКозачка
Сто́ит! Обожаю.
А где вы берете красный перец Кочукару или чем заменяете ?
Голена блондинка 22 февраля в 18:34
Ответ дляАйболитная
Я так хотела попробовать. Заказала в Харькове, прислали, попробовала. Ну что сказать, я разочарована, не вкусно.
А где вы в Харькове заказывали?
Злюка бобер 22 февраля в 18:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
А где вы берете красный перец Кочукару или чем заменяете ?
А где берете устричный соус и рыбный соус? А где мелкие сухие анчоусы?
1 1
Козачка 22 февраля в 18:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
А где вы берете красный перец Кочукару или чем заменяете ?
Я сама редко делаю, в основном мама моя этим любит заморочиться)) просто острый красный перец, можно сушённый.
Айболитная 22 февраля в 18:36
Ответ дляГолена блондинка
А где вы в Харькове заказывали?
kimchi.kharkiv
автор КартаБезКомиссий 22 февраля в 18:36
Ответ дляЗлюка бобер
А где берете устричный соус и рыбный соус? А где мелкие сухие анчоусы?
Я нашла рецепт с соевым соусом только.
Ни рыбный ни устричный не брала.
Подскажите где искать хоть ?
Руда ліса 22 февраля в 18:40
Це капуста? Що значить зв´язуватися?
Володарка мрій 22 февраля в 18:40
Що воно таке? В мене гуглиться тільки кімчхи
Шкварочка 22 февраля в 18:40
делать самой? Если вы сильная духом, то да :)
Шкварочка 22 февраля в 18:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я нашла рецепт с соевым соусом только.
Ни рыбный ни устричный не брала.
Подскажите где искать хоть ?
в интернете) в сильпо есть часто
Борець за гаманець 22 февраля в 18:41
Первый раз попробовала в ресторане китайской кухни , очень вкусно,но запах странный
Руда ліса 22 февраля в 18:41
Ответ дляШкварочка
делать самой? Если вы сильная духом, то да :)
Сильна духом?
Шкварочка 22 февраля в 18:42
Ответ дляРуда ліса
Сильна духом?
ага. а что?
автор КартаБезКомиссий 22 февраля в 18:45
Ответ дляРуда ліса
Це капуста? Що значить зв´язуватися?
Да маринованная в специях пекинка.
Смотрю корейских и китайских блогеров, все трескают эту Ким Чи каждый день. Наверное полезная и вкусная.
Руда ліса 22 февраля в 18:47
Ответ дляАйболитная
Я так хотела попробовать. Заказала в Харькове, прислали, попробовала. Ну что сказать, я разочарована, не вкусно.
А що там може бути такого смачного? Пекінська капуста вона а ж ніяка. Ну налив ти усяких соусів, якесь воно більш-менш.
Як вам тема - ´Квашена Капуста - чи варто зв´язуватися?
Шкварочка 22 февраля в 18:55
Ответ дляКартаБезКомиссий
Да маринованная в специях пекинка.
Смотрю корейских и китайских блогеров, все трескают эту Ким Чи каждый день. Наверное полезная и вкусная.
вкусная :) но вы попробуйте где-то сначала :) а то как сделаете, а есть потом не сможете :)
Шкварочка 22 февраля в 18:56
Ответ дляРуда ліса
А що там може бути такого смачного? Пекінська капуста вона а ж ніяка. Ну налив ти усяких соусів, якесь воно більш-менш.
Як вам тема - ´Квашена Капуста - чи варто зв´язуватися?
давайте вы сперва попробуете, а потом будете так писать?)
Шкварочка 22 февраля в 18:56
Ответ дляАйболитная
Я так хотела попробовать. Заказала в Харькове, прислали, попробовала. Ну что сказать, я разочарована, не вкусно.
чем невкусно?
Ясамаякрасивая) 22 февраля в 18:58
Дуже смачна, але дуже воняє. Купую на ярмарку, але можу їсти тільки пару днів
Руда ліса 22 февраля в 19:01
Ответ дляШкварочка
давайте вы сперва попробуете, а потом будете так писать?)
Якби побачила, то спробувала б, я овочі дуже люблю. Подивилася рецепти - дуже багато перцю чилі. Мені те, що дуже гостре несмачне
1 1
интайм_не_предлагать 22 февраля в 19:02
Я фанатка кімчі, але в Україні її не купую і сама не роблю.
Після справжньої кімчі, яку я їла в Кореї, все те, що продають в нас - дешева китайська підробка.
Для її виготовлення потрібні інгредієнти, які в Україні не купиш - і кочуджан, і кочукару, і рибний соус, і сушені дрібні анчоуси, і щоб це все було гарної якості, а не дешеве з Китаю.
Те, що продають в нас під назвою кімчі - дешевий салат з пекінки. І саморобні салатики з пекінки і перцю таке саме кімчі, як я Брітні Спірс.
Зоряний Шлях 22 февраля в 19:03
Дуже люблю кімчі. Якщо надумаєте готувати, то краще зробіть буквально на 0.5-1 кг капусти, бо не всім до смаку. До речі, мені саме домашній кімчі більше всього подобається, бо де не пробувала - завжди щось не те і зовсім несмачно. Перець (gochugaru) не замінюйте, пошукайте саме його. Його можна купити в маленьких упаковках. Ніяких соусів, крім рибного для початку не потрібно. Спочатку пробуйте базовий рецепт, а потім можна експериментувати. Дуже рекомендую на ютубі Joshua Weismann - How to make kimchi at home...Easy mode
Руда ліса 22 февраля в 19:04
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я фанатка кімчі, але в Україні її не купую і сама не роблю.
Після справжньої кімчі, яку я їла в Кореї, все те, що продають в нас - дешева китайська підробка.
Для її виготовлення потрібні інгредієнти, які в Україні не купиш - і кочуджан, і кочукару, і рибний соус, і сушені дрібні анчоуси, і щоб це все було гарної якості, а не дешеве з Китаю.
Те, що продають в нас під назвою кімчі - дешевий салат з пекінки. І саморобні салатики з пекінки і перцю таке саме кімчі, як я Брітні Спірс.
Ааа, ну ви даєте я вже пішла в інтернет шукати. Хоч бери та в Корею їдь
интайм_не_предлагать 22 февраля в 19:06
Ответ дляРуда ліса
Ааа, ну ви даєте я вже пішла в інтернет шукати. Хоч бери та в Корею їдь
Як знайдете саме корейські інгредієнти з доставкою по Україні - не пошкодуйте, киньте посилання) може таки здійсню мрію і зроблю сама справжню кімчі)) бо технологію я знаю - бачила, як роблять справжні корейці в Кореї, справа лиш за складовими)
Зоряний Шлях 22 февраля в 19:08
І не існує ’справжнього’ кімчі. Це як борщ - у кожної хазяйки свій варіант. Як захочете чогось більш автентичного, то переходьте на рецепт від Maangchi. Там вже і правильно ’каша’ робиться, і інгредієнтів побільше. Читайте коментарі, там багато людей питають про заміну інгредієнтів і розказують про свій досвід.
І ще дуже важливе - кімчі це чудова база для інших рецептів. Наприклад, смажений рис з кімчі чи супи з кімчі. Навіть додати трохи кімчі в тарілку з гречаним супом - дуже смачно.
Зоряний Шлях 22 февраля в 19:13
В Україні всі інгрідієнти є, можна пошукати на промі. Я вже другий рік роблю і ще й батькам передаю. Той рецепт, що я кидала - перцю краще трохи менше кидати, на відсотків 15, якщо не дуже любите гостре.
интайм_не_предлагать 22 февраля в 19:14
Ответ дляЗоряний Шлях
І не існує ’справжнього’ кімчі. Це як борщ - у кожної хазяйки свій варіант. Як захочете чогось більш автентичного, то переходьте на рецепт від Maangchi. Там вже і правильно ’каша’ робиться, і інгредієнтів побільше. Читайте коментарі, там багато людей питають про заміну інгредієнтів і розказують про свій досвід.
І ще дуже важливе - кімчі це чудова база для інших рецептів. Наприклад, смажений рис з кімчі чи супи з кімчі. Навіть додати трохи кімчі в тарілку з гречаним супом - дуже смачно.
Під ’справжньою’ мається на увазі правильно підготована, з правильними базовими інгредієнтами в соусі, ферментована пекінська капуста, а не залита маринадом свіжа капуста.
А в іншому погоджуюсь - в Кореї в кожної господині свій рецепт і свій ’секретний’ інгредієнт.