Оно само купилось• 22 февраля 2024

Підробка

Чи попадалися вам підробки на Модіво?
Так, вони стверджують, що в них оригінальні товари. Це правда, там я купила дійсно речі, до яких сумнівів немає. І завжди дивували люди, які писали, що отримали підробку.
Але я вперше сама підозрюю, що річ фейк. Я їм про це написала, попросили надати докази, після того як я підтвердила свої аргументи, мені просто не відповіли. Повний ігнор. Хоча я писала ввічливо.
Очікувала, що хоча б напишуть, що ви не праві, ваші докази нічого не підтверджують. А тут мовчання два тижні.
Результат:
вже голосів: 5
4 (80%) Ні, підробок не бачила
1 (20%) Так, знаходила підробки
МЕСТО_Встречи• 22 февраля 2024
Покажите
Просто болталка• 22 февраля 2024
Ні, ніколи не натрапляла на підробки. Купую часто
забиякина• 22 февраля 2024
В Україні, як для мене - все підробка...((
автор Оно само купилось • 22 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
Оригінальні товари там продають, так
Але якщо ви запідозрите що щось не те, то знайте, що вас будуть ігнорувати
Ціна мого питання 10 000 грн!
І як покупець, я маю право отримати відповідь щодо товару, який мене турбує, але ігнор у відповідь, я не знаю, як розцінювати...
Тому я зрозуміла, що люди пишуть небезпідставно, хоча раніше з них сміялася. Це мені бумеранг 🙁
Просто болталка• 22 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
Оригінальні товари там продають, так
Ціна мого питання 10 000 грн!
Зробіть повернення
Ответ длязабиякина
Ну так масштабно я не можу з Вами погодитися, бо купувала і оригінали)
забиякина• 22 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
Вибачте) Кожен має право висловити свою думку) З повагою))
Ответ длязабиякина
Навіть не думайте перед мною вибачатися)
Немає за що!🙂
Я просто написала, що не можу з Вами погодитися з тим, що в Україні всі товари фейкові, але вашу думку, я також поважаю! В кожного різні історії
забиякина• 22 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
Немає за що!🙂
Дякую)Спокійного Вам вечора))
Просто болталка• 22 февраля 2024
Ответ длязабиякина
Це не український сайт)
забиякина• 22 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
Це не український сайт)
Я не шукаю моду, вдягаю - ношу, що зручне)Так, але тільки в закордонних маркетплейсах...
БеллаДонна• 22 февраля 2024
Замовляла Liu Jo,все норм.Але про дорогі бренди не знаю.Що саме вам прислали ,що вважаєте за підробку?