Все буде Україна• 22 февраля 2024

Впо зайдите.

Кто то получает впо вторым траншем?
Реанимация• 22 февраля 2024
Хтось може і отримує, я -першим

автор Все буде Україна • 22 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Хтось може і отримує, я -першим
Дякую за відповідь 😌
Скорая помощь• 22 февраля 2024
Я отримувала першим, але і пару разів була в другому транші.
А тепер взагалі фіг що буду отримувати 😭
Ответ дляСкорая помощь
Чего?у вас нет никакой категории?
Скорая помощь• 22 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Чего?у вас нет никакой категории?
Бо старша дитина була ВПО до 2022 року, через це не буде ВПО, сьогодні в ЦНАПі так сказали мені.
Реанимация• 22 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Чего?у вас нет никакой категории?
А толку від категорії?
Я працюю, дитина онлайн навчається, на дитину одинока мати, чоловік (не батько дитини) не ВПО, але його дохід тепер теж будуть рахувати, усе, приїхали, а розлучення це теж час, я ще ладно, а чоловік служить, його хто відпустить?
Реанимация• 22 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
І шо? І я і дитина були ВПО до 2022, я почала отримувати у березні чи у квітні 2022 року виплати

Скорая помощь• 22 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Дитина отримувала виплати з 22. Але сьогодні я переробила довідку на це місце де я зараз ВПО і мені в ЦНАПі сказали що виплат не буде, ні старшій дитині, ні мені з молодшою дитиною
Майструю крила• 22 февраля 2024
Творится конечно жесть,и со всех утегов донатьте,донатьте,притуле на Канаду, Стерненко на виду и т.д
Королева ганделику• 22 февраля 2024
Охерели , то ли ещё будет((
Хоть жилье можно было +- оплатить ...
Yuliya_Matveeva• 22 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
А почему детям не будет впо. Пипец а что война кончилась у них там ?
Скорая помощь• 22 февраля 2024
Ответ дляYuliya_Matveeva
Через те, що старша дитина була ВПО з 19 року. Через це не мені, ні дітям не буде виплат.. я теж в шоці, чим ВПО старі відрізняються, та нічим.. ппц
Yuliya_Matveeva• 22 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Ужас какой !
дамаАмстердама• 27 февраля 2024
Уже не будет никакого второго транша .тоже не получил деньги ..да и смысла не вижу ждать )
автор Fansi • 27 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Будет второй транш. Звонила мне сказали.
дамаАмстердама• 27 февраля 2024
Ответ дляFansi
Ну типо пару дней ещё )но сегодня точно фин не было )
дамаАмстердама• 28 февраля 2024
Ответ дляFansi
Если сегодня не будет ,а их не будет ,то все ..увы
Алексдон• 01 марта 2024
Все получили за февраль? У меня всегда приходило 16-17 числа каждого месяца, сегодня уже март и тишина...