Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 февраля 2024
Одяг 90+
Дівчатка,90 + який фасон одягу носите ,яки фасон джинсів ?можете покидати фото
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
90 +, це вік чи розмір дівчат?
Розмір
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 февраля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мне скоро 95 лет, ношу шорты или джинсы с дырками
Як завжди наші жінки можуть тільки осудити
БолеИменее• 23 февраля 2024
Має значення тип фігури.
Мені найзручніше джинси з середньою посадкою, прямі.
Я 95 кг, зріст 164, фігура типу гітара.
Наверх люблю довгі футболки.
Але таке реально знайти у секонді, у звичайних магазинах мого розміру речей майже немає (52-54 розмір це).
Я 95 кг, зріст 164, фігура типу гітара.
Наверх люблю довгі футболки.
Звезда в шоке• 23 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Кг
Автор ну в любом случае вы будете подбирать гардероб под себя. Во многих интернет магазинах есть раздел ’Большие размеры’. Можете что - то себе подобрать .
Столічна штучка• 23 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Має значення тип фігури.
Я 95 кг, зріст 164, фігура типу гітара.
Наверх люблю довгі футболки.
Я 95 кг, зріст 164, фігура типу гітара.
Наверх люблю довгі футболки.
95кг 164см
Завжди недо...• 23 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Розмір
А що це за розмір такий? По якій таблиці?))
БолеИменее• 23 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
95кг 164см
Так, це дуже багато.
Але якщо Ви по вулицях ходите, то бачите, що таких людей чимало є і одяг нам теж потрібен.
Столічна штучка• 23 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Так, це дуже багато.
Вы пытаетесь сбросить? Есть диета, упражнения?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
До чого одне до іншого,я вам про одяг
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Так, це дуже багато.
Це правда. Я завжди була 55-60. Зараз 95 після операції вага стала рости
БолеИменее• 23 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
До того, як почали моє місто обстрілювати, ходила до ендокринолога, змінила режим харчування, пішла у басейн і трохи скинула, була вже 84 кг.
А коли почало бахкати під вікнами, знову почала їісти солодке і багато, наїла назад практично все.
Молчалка• 23 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
До чого одне до іншого,я вам про одяг
До того, що з меншою вагою простіше знайти одяг. Я зараз 79/160 й це дуже складно, 90+ навіть не уявляю
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 23 февраля 2024
Ответ дляМолчалка
Я була 55-60. Ніколи не думала,що буду 90. Після операції вага почали рости,відмовилася від цукру,мучного,вага як була 90 так і є. Фізично не можу нічого,дуже хребет болить
Столічна штучка• 23 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Мне конечно легко говорить, у меня нет лишнего веса и мой город не под обстрелами, но все же надо бороться. Я одно время антидепрессанты принимала, от которых у многих аппетит пропадает и вес скидывается. Может вам к психотерапевту?
БолеИменее• 23 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Мені тільки басейн допоможе. Зараз вночі не сплю майже, вдень сонна і сил ні на що немає.
Почала приймати залізо, щоб були сили. Але це час, треба хоча б місяць, щоб піднявся гемоглобін.
Столічна штучка• 23 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
Вы уверены что дело в гемоглобине? И почему только бассейн поможет?
Психотерапевту можно пожаловаться на отсутствие сил, он выпишет таблетки для активности.
Ответ дляБолеИменее
Має значення тип фігури.
Я 95 кг, зріст 164, фігура типу гітара.
Наверх люблю довгі футболки.
Я 95 кг, зріст 164, фігура типу гітара.
Наверх люблю довгі футболки.
В Вайкики, Де факто, Резервд точно найдете.
БолеИменее• 23 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
У мене гемоглобін 93, ферітин 5, тиск 110/75. Норма гемоглобін від 115 для жінок, краще 120.
Із спорту можна лише басейн, бо спину я давно зірвала.
Більшість таблеток для активності мені не можна, від них тахікардія. Ну і з таким тиском таку тушку банально не підняти, поки низький гемоглобін.
Ще лікар призначив вітамін Д3, у мене 7, мінімальна норма 30.
Реанимация• 23 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Розмір
А рост какой? Это имеет большое значение
БолеИменее• 23 февраля 2024
Ответ дляСеверная
У резервд немає таких розмірів. Або це у наш магазин не завозять..
У вайкікі є, але там дуже дивні фасони, на величезне пузо. Причому пузо у мене є, чимале, але там на значно більше лекала.
Футболки і ночні сорочки можна брати, а джинси не сідають нормально.
Тому я й писала про тип фігури.
З вишневого садка• 23 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Гормони кололи, чи що?