Самохвалова• 23 февраля 2024

Чи претендує прописана дитина на квартиру?

Така ситуація у знайомих, син прописаний в будинку матері, там і живе, одружився, його дружина прописана у своєї бабусі, але на даний час живе з ним в тому ж будинку де і він, ну так як діти зараз не подарунок живуть з родичами як коти з собаками, не геть критично, але якось так, родилася дитина, дитину потрібно приписати, приписувати ніхто з родичів у свій будинок не хоче... Який вихід з ситуації?.. І чому вони ніхто не хочуть приписати до себе цю дитину? Можливо вона і майбутньому буде претендентом на їхні хати?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Хай приписують у своє житло ті, хто плодиться.
Нікому чужі діти непотрібні
viter33• 23 февраля 2024
Претендувати не зможе
Але виписати (якщо захочуть продати будинок) буде проблематично
миссАрфография• 23 февраля 2024
Не претендує. Але й приписувати не нагально. Там копійки штрафу і реєстрація за один день.
Милота• 23 февраля 2024
А ребенка разве нельзя без чьего-либо согласия прописать к одному из родителей?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляМилота
Ні. Потрібно згода власника житла і обох батьків.
автор Самохвалова • 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Нікому чужі діти непотрібні
Син живе з матір´ю в її будинку, власник мати, він лише приписаний там, у нього немає на даний час особистого житла
Хи хи, ну ну• 23 февраля 2024
Претендовать она не будет, но до 18 её не выписать.
Я бы тоже не прописывала ребёнка
ШанельКуКу• 23 февраля 2024
Прописывается вместе с родителем никого не спрашивая собственника. Вроде так, позвоните в цнап. На часть не претендует, выписать сложно наверное потом
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
То куди він плодить дітей, в землянку?
Аленький носочек• 23 февраля 2024
Яка така необхідність прописувати? Я старшу доньку прописала аж перед самою школою у себе в квартирі.
Милота• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Я когда то дочку прописывала в квартиру мамы. Без ее согласия, я там прописана была
автор Самохвалова • 23 февраля 2024
Ответ длямиссАрфография
Не зрозуміла вас
миссАрфография• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Ну в мене дитина років до 4 ніде не була приписана. Потім вже в свою квартиру зареєстрували. Не бачу проблеми взагалі.
Хи хи, ну ну• 23 февраля 2024
Ответ дляМилота
По моему сейчас надо согласие владельца.
Если через дию прописывать так точно надо
Ні грама• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
а невестка почему к себе к своей родне не пропишет?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Якщо власник житла мати або батько, а не треті особи.
автор Самохвалова • 23 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Навіть якщо у батьків дитини немає власного житла?... Вони самі лише приписані кожен у своїх родичів
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Не зареєструють, якщо власники не батьки, а треті особи.
ШанельКуКу• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Да, ребенок имеет право быть прописанным вместе с родителем. Заорите с цнап, там разьяснят и про выписать тоже
Володарка мрій• 23 февраля 2024
Если у них плохие отношения, то о какой прописке может идти речь?
Мало того, что сами на шее сидят у родственников, так еще и детей своих им навешивают. Никогда этого не понимала. Вместо того, чтобы сейчас вдвоем впахивать, чтобы купить себе однушку - они плодятся...
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляШанельКуКу
А власники житла вже прав не мають?
автор Самохвалова • 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
То куди він плодить дітей, в землянку?
Вас забули запитати... Не всі народжуються з віллами і мають роботу з такою зарплатою щоб купити житло, особливо в цей час. На вашу думку, якщо достаток не дозволяє то діти не мають права на життя і народження потомства?
Леннон_Жив!• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Цікаво. Я співвласник квартири, де живе мій брат. То, щоб прописати його дружину, я ходила і писала дозвіл. А от з племінниками вже дозвіл був не потрібний. Але, може, щось змінилось.
автор Самохвалова • 23 февраля 2024
Ответ дляАленький носочек
По поводу цього не знаю, взагалі теж вважала що дитину мають приписати відразу після народження
Леннон_Жив!• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
А, ну тоді зрозуміло. У нас всі співвласники, і батько дітей також
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Раз народили і ви така правильна, то чому у своїх батьків не пропишете, а хочете в свекрів прописку дитині?
Володарка мрій• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Всему свое время! Зачем рожать в 20-25? Если это чудесный возраст, когда можно заработать денег без привязки к конкретной работе? Можно было поехать на заработки и за 3 года заработать на однушку!
автор Самохвалова • 23 февраля 2024
Ответ дляНі грама
Вона приписана у бабусі, з нею ж і жила, мама живе не з ними
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Можливо через те, що там прописані обоє батьків. Які ж там могли бути варіанти?
Милота• 23 февраля 2024