Самохвалова• 23 февраля 2024
Чи претендує прописана дитина на квартиру?
Така ситуація у знайомих, син прописаний в будинку матері, там і живе, одружився, його дружина прописана у своєї бабусі, але на даний час живе з ним в тому ж будинку де і він, ну так як діти зараз не подарунок живуть з родичами як коти з собаками, не геть критично, але якось так, родилася дитина, дитину потрібно приписати, приписувати ніхто з родичів у свій будинок не хоче... Який вихід з ситуації?.. І чому вони ніхто не хочуть приписати до себе цю дитину? Можливо вона і майбутньому буде претендентом на їхні хати?
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
По поводу цього не знаю, взагалі теж вважала що дитину мають приписати відразу після народження
Пусть папа или мама идут и прописывают куда хотят - хоть к одному оть к другому.
Согласие владельцев не нужно!
И прописывать вообще не обязательно.
Согласие владельцев не нужно!
И прописывать вообще не обязательно.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Хоч десяті особи. Дитина реєструється разом з батьками або одним із батьків без згоди власника житла
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Який закон дозволяє виписати дитину ’в нікуди’?
Зміни до закону.
Забезпечити не в ’нікуди’ - це обов´язок батьків, а не власника нерухомості.
Не можна зняти з реєстрації лише за заявою власника тільки, якщо власник житла один з батьків або оф.опікун.
Ні грама• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
І бабусі теж не хочуть прописувати до себе, всієї ситуації не знаю, але судячи з того що молодь жила у всіх по трошку, то мабуть пересварилися вже з усіма.. що тепер ніхто до себе не хоче приписати цю дитину..
это проблема родителей ребенка. а не как бабушек и дедушек и прочей родни.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Я своих детей выписывала на придуманный адрес в другой области. Вообще никаких проблем
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Я пишу про власний досвід.
А я про закон и собственный опыт.
Прописал муж детей в дом к свекрови. И ее согласие не нужно было..
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Неправда. Для прописки ребенка не нужно согласие владельцев.
Надасте посилання на норму закону?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Зміни до закону.
Я власник житла, прописана дитина в мене, хотіла продати. Не виписали. Зараз спочатку нова реєстрація, а тоді знімають зі старої. Про які зміни ви взагалі пишите?
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Власники вже прав не мають?
Конечно имеют.
Но к прописке реьенка это отношения не имеет.
Ребенок регистрируется с одним из родителей. Согласие владельцев жилья на регистрацию несовершеннолетнего не нужно по закону!
Магиня• 23 февраля 2024
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Если в разных областях то сначала выписка , а потом можно и не прописывать.
Я выписалась с детьми ’в никуда’ . На выдуманный адрес в другой области перед продажей квартиры
Самохвалова
• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
До чого тут взагалі аборт?
Якщо вже так сталося, то родичі тут абсолютно ні до чого. Просто не реєструвати дитину, а не шукати шляхи нагнути родичів. І працювати над тим, що було куди зареєструвати дитину.
Я не писала що вони шукають шляхи як нагнути родичів, я питала як їм вийти з цієї ситуації? Якщо їм не буде куди приписати дитину ні через місяць, ні через 5 років, ні через 7, чи будуть потім проблеми коли потрібно буде оформляти дитину в садок, в школу?
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ви до кінця прочитали мій коментар? Ви власниця житла. Зняти з реєстрації не можете. Бо дитина вже є претендентом на частину нерухомості.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Чем вас не устраивает то что они могут в любой момент прописать ребенка и не спрашивать согласия?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Ось цей
Ви самі розумієте про що там написано 😂
Ви сама собі суперечите
Володарка мрій• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Якщо б ваша дитина залетіла в юному віці , ви б її вмовили зробити аборт? Головне щоб кар´єру зробила спочатку?
1. У меня сын
2. Нет, я бы не вмешивалась в их отношения.
3. Я бы помогла детям, но не в случае этой конкретной паре. Можно поругаться с одними. Если поругались со всеми, то дело в них. Выросла женилка, пусть тогда решают свои проблемы сами.
4. Если эта мама ребенка не прописана даже у своих родителей, то большой вопрос - почему и что там за семейка в целом...
Бува і таке• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ні. Потрібно згода власника житла і обох батьків.
Неправда. Згода власника на реєстрацію неповнолітньої диттини не потрібна. Хай їдуть в ЦНАП і реєструють до батька.
Хи хи, ну ну• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Це за якою нормою закону? Діючою?
Так раніше було, але ж потім зміни вносили.
Конечно по действующему закону.
Прописка не имеет отношения к праву собственности
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Які проблеми?
Люди можуть все життя жити на орендованому житлі. Вам 15 років чи про що тема?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Яким претендентом, якщо я жива?
😂
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ви самі розумієте про що там написано 😂
Ви сама собі суперечите
А ну ж в чому суперечить?)
Леди Г• 23 февраля 2024
Народ геть неосвічений. Треш.
Замість закон відкрити і прочитати ліплять фейспалми. Смайлики ж вище за закон.
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Народ геть неосвічений. Треш.
Перечитайте кілька разів, може дійде. :)
когдадеЦкие• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Если им не будет куда прописать ребенка через 5, 7, 10 лет, то это их проблемы :) Вам так не кажется? :)
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Яким претендентом, якщо я жива?
😂
Потенційним звичайно.
Перша лінія.
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Народ геть неосвічений. Треш.
💯Дитину не можна виписати внікуди ко ко ко
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Що перечитати? Закон?
Так там все чітко прописано: власник не може за своєю заявою зняти з реєстрації СВОЮ дитину.