Самохвалова• 23 февраля 2024
Чи претендує прописана дитина на квартиру?
Така ситуація у знайомих, син прописаний в будинку матері, там і живе, одружився, його дружина прописана у своєї бабусі, але на даний час живе з ним в тому ж будинку де і він, ну так як діти зараз не подарунок живуть з родичами як коти з собаками, не геть критично, але якось так, родилася дитина, дитину потрібно приписати, приписувати ніхто з родичів у свій будинок не хоче... Який вихід з ситуації?.. І чому вони ніхто не хочуть приписати до себе цю дитину? Можливо вона і майбутньому буде претендентом на їхні хати?
когдадеЦкие• 23 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Всему свое время! Зачем рожать в 20-25? Если это чудесный возраст, когда можно заработать денег без привязки к конкретной работе? Можно было поехать на заработки и за 3 года заработать на однушку!
а можно не ехать, и делать так как считаешь нужным, а не тетя с советчицы))
Научительница• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ні. Потрібно згода власника житла і обох батьків.
Ребенка пропишут к папе или маме. Если мама проживает, го прописана где то в селе. Туда м пропишут, в селе
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляМилота
А ребенка разве нельзя без чьего-либо согласия прописать к одному из родителей?
Можно. Спор ни о чём
Леннон_Жив!• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Можливо через те, що там прописані обоє батьків. Які ж там могли бути варіанти?
Ні, я вже зрозумілі. Бо мій брат теж співвласник і тому має право реєструвати дітей без згоди. P.S. Але у нас і відносини інші. Треба була б згода, то прийшли б і написали
Самохвалова
• 23 февраля 2024
Ответ дляНі грама
а невестка почему к себе к своей родне не пропишет?
І бабусі теж не хочуть прописувати до себе, всієї ситуації не знаю, але судячи з того що молодь жила у всіх по трошку, то мабуть пересварилися вже з усіма.. що тепер ніхто до себе не хоче приписати цю дитину..
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Претендовать она не будет, но до 18 её не выписать.
Я бы тоже не прописывала ребёнка
Почему?
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Якщо власник житла мати або батько, а не треті особи.
Нет
когдадеЦкие• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
ну то пусть не прописывают) это так обязательно?)
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Чарівні люди. Працювати на житло не хочуть, сваряться з усіма, але дитину треба прописати.
Автор, ця дитина гемор власникам.
Не зможуть виписати до повноліття, продати. Кому це треба?
Діти - це відповідальність батьків, а не родичів.
Автор, ця дитина гемор власникам.
Володарка мрій• 23 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Почему?
Потому. Просто выписать нельзя. Только если перепрописать в другое место. А если родители неадекваты, которые перескандалили со всеми родственниками, которые им протянули руку помощи, то все понятно. На месте бабушки я бы внучку выписала, пока она своего ребенка еще на шею не успела вписать.
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Я бы тоже не прописывала ребёнка
Це за якою нормою закону? Діючою?
Так раніше було, але ж потім зміни вносили.
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Не зареєструють, якщо власники не батьки, а треті особи.
Хоч десяті особи. Дитина реєструється разом з батьками або одним із батьків без згоди власника житла
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Коли ми планували прописати дитину до чоловіка, то нам в цнапі сказали, що потрібен власник житла, його згода і згода обох батьків.
Ви з власного досвіду пишите?
Бо я з власного.
Ви з власного досвіду пишите?
Бо я з власного.
Милота• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
І знімається з реєстрації потім разом з батьками.
наверное, вопрос в прописке
Самохвалова
• 23 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Если у них плохие отношения, то о какой прописке может идти речь?
Мало того, что сами на шее сидят у родственников, так еще и детей своих им навешивают. Никогда этого не понимала. Вместо того, чтобы сейчас вдвоем впахивать, чтобы купить себе однушку - они плодятся...
Ну про відносини я з вами трохи згодна... Але ніхто не знає ситуації хто прав хто винен, кожен захищає свою позицію...
Ну і мабуть так вийшло що завагітніла не вчасно, ну немає голови на плечах, але ж краще вже так ніж робити аборт.
Не знають на скільки важлива прописка з народження, можливо дійсно якщо вона зараз не так важлива , то можуть почекати, хоча не знаю що зможуть дочекатися, найближчим часом на свою квартиру не назбирають точно ... Що робити потім?..
Магиня• 23 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А как же закон?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляМагиня
А как же закон?
Який закон дозволяє виписати дитину ’в нікуди’?
Леди Г• 23 февраля 2024
Ответ дляМилота
наверное, вопрос в прописке
Немає вже такого поняття як ’прописка’. Натомість ’реєстрація місця проживання’.
Самохвалова
• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Раз народили і ви така правильна, то чому у своїх батьків не пропишете, а хочете в свекрів прописку дитині?
Діти взагалі не мої і до мене відношення не мають, я написала що знайомі. Я теж розумію що голови на плечах не мають, але якщо так вийшло то я їх не засуджую, краще так чим зробила б аборт і питання було не в цьому
Самохвалова
• 23 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Якщо б ваша дитина залетіла в юному віці , ви б її вмовили зробити аборт? Головне щоб кар´єру зробила спочатку?
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
До чого тут взагалі аборт?
Якщо вже так сталося, то родичі тут абсолютно ні до чого. Просто не реєструвати дитину, а не шукати шляхи нагнути родичів. І працювати над тим, що було куди зареєструвати дитину.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляМилота
Можно.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Неправда. Для прописки ребенка не нужно согласие владельцев.
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я пишу про власний досвід.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Нет. Даже если они не владельцы то могут прописать детей без согласия владельца.
МадамОхмури• 23 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Цікаво. Я співвласник квартири, де живе мій брат. То, щоб прописати його дружину, я ходила і писала дозвіл. А от з племінниками вже дозвіл був не потрібний. Але, може, щось змінилось.
Ничего не изменилось.
Творю чудеса• 23 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Власники вже прав не мають?