Завжди недо...• 23 февраля 2024
Порадьте якісні напівфабрикати
Місто Київ
Дякую_аж_підскакую• 23 февраля 2024
Я не в Києві але вареники і голубці для сина і чоловіка беру в жінки яка готує. З нормальних продуктів. Все інше роблю сама
Хвець-тець• 23 февраля 2024
Можу порадити в чому впевнена, але хороше вартує грошей, відходи по типу галі балуваної я навіть не розглядала б. Подивіться ’містер пельмен’, спробуйте, точно сподобається
Завжди недо...
• 23 февраля 2024
Ответ длякуркулиха
Все спаскудилось. Стала сама делать заготовки
Ясно, що краще самій робити. Але іноді часу зовсім не вистачає, а смачненького хочется) Замовляти з ресторанів - занадто дорого обходиться
Завжди недо...
• 23 февраля 2024
Ответ дляХвець-тець
Дякую!