Красота неземная• 23 февраля 2024
Хворіла короною. Відчуття, що заважає щось в гортані
Коли нахиляю назад голову, важко ковтати.
І під час ковтання відчуття ніби в гортані щось зайве 🙈
Перевірити щитовидну?
Не розумію, що це...
Перевірити щитовидну?
Не розумію, що це...
Красота неземная
• 23 февраля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Температури немає? Може там нарив у горлі? Тоді треба різати .
Температури немає вже. В самому горлі нічого не бачу.
Це якось глибше, в гортані
ЧукИГеки• 23 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Це якось глибше, в гортані
Ну може кашляли, надірвали горло. Треба час, щоб відновилася слизова. Пийте багато.
Я_з_Франека• 23 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Це якось глибше, в гортані
Это называется трахеит.
Пересушена гортань
Аноним_• 23 февраля 2024
Не повірите..та ж сама ситуація... Хотіла час назад теж тут задати це питання, але подумала що мені можуть тут порадити крім того що іти до лікаря... Ледь вичухалася, кашляла два місяці, перші тижні два взагалі і спати не могла, потім заважало щось в горлі думала то від кашлю, чи то слиз стікає, зараз вже тижні два майже не кашляю, дуже рідко можу кашлянути по пару раз, а щось заважає конкретно (((. Сьогодні навіть з фонариком намагалася роздивитися що то таке, але нічого не видно, воно глибше ((. Я вже теж почала думати що то щось із щитовидною, або ще щось гірше ... ((((
Красота неземная
• 23 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Оце і я думаю, невже дах їде 🙈
Аноним_• 23 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Оце і я думаю, невже дах їде 🙈
Не думаю що їде, це ж не здається, а дійсно щось заважає, але що то може бути?..
Красота неземная
• 23 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Это называется трахеит.
Пересушена гортань
Сподіваюся, це воно.
Дякую 🌷🌷🌷