Томатико• 24 февраля 2024
Який лазер самий ефективний для видалення пудрових брів?
Робила їх близько 6 років. Останній раз зробила корекцію, і не було жодного результату. Хочу видалити і пізніше можливо зробили заново. Зараз шкіра забита пігментами, колір сірий, з якимось зеленуватим.
Два-три тижні і фсьо• 24 февраля 2024
Співчуваю. В нас колега також ходить з таким жахом на обличчі. Щось там олівцем підмальовує... Тож послухаю, можливо, щось хтось порадить.