хутряна володарка• Изменено 24 февраля 2024
Прописка дитини
Дівчата юристи , хто розбирається?
Проясніть мені ситуацію, невістка прописала дитину в мою квартиру, в цій квартирі прописаний батько дитини-тобто мій брат. Чи мала вона право прописувати без моєї згоди?
Читаю законодавство то написано, що згода власника не потрібна, а як тоді, якщо наприклад не дай Боже розійшлися, то вона має право претендувати на мою квартиру? Дитину ж виписати не можна, та й потрібна згода обох батьків, а вона її не дасть, якщо що.
Chaterbox• 24 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
І як це пов´язано?
никак... но ссорится из за чего то же надо
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Брата є частка, квартира приватизована
Ссср квартира?
КараПузовна• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Брата є частка, квартира приватизована
Значить ви не власник, тему можна закривати
хутряна володарка
• 24 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
6 років не дивились квитанції?
В квитанції не пишуть дитину, 2 особи тільки я та брат
Шкідлива молекула• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Брата є частка, квартира приватизована
А как вы хотите без брата ее продать? Он знает о ваших планах? У него есть другое жилье?
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Пишут, вы с дуба
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ще й штраф навпіл буде. Або вони не працюють, а штраф через суд вам.
Chaterbox• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
да да... расскажите
вы скорее никогда за нее не платили и просто не в курсе
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ні вона прописана в іншому місці, я так розумію що навмисно прописала до брата, щоб в майбутньому щось відтяпати. Ну така вона жінка
А проживают вони де? В вашій квартирі?
Да_Я_ТакаЯ_• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Пишуть кількість осіб
хутряна володарка
• 24 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Тобто частина? Ви ж писали , що власник, а брат зареєстрований. Він теж власник? Тоді ви хочете шахрайством продати квартиру з його часткою? Невістка розумна жінка, не хоче, щоб така сестра залишила її чоловіка без власного майна
Ви не розумієте, власник по документах я, але приватизована вона на двох. Він просто прописаний все. Що ще потрібно написати?
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ви смішна
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Вы два власника
хутряна володарка
• 24 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Так а що ви про частину писали.
Вона приватизована. Власником є я. Всі документи на мене оформлені
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Довідку в нотаріуса вже взяли?
Chaterbox• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
ну так в чем тогда проблема
хутряна володарка
• 24 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини
Если есть у брата часть ,то квартира пополам?
Так продавайте квартиру и расходитесь с братом, зачем вам в квартире иметь брата наследников, он ещё настругает
Вона просто приватизована
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляTaFo
класс. как брат молча в чужом жилте поирмство прописал, то папка мололец. а автрр теперь еще и разговоры разговаривать должна
У нього там частка. Читайте. І має повне права дитина
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляTaFo
Они оба власники
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Брата є частка, квартира приватизована
Якщо є частка, то він такий же власник , як і Ви. Так?
хутряна володарка
• 24 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Вм живите в його частці?
Я живу в іншому місці
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Вона просто приватизована
Просто не бывает, когда квартира приватизирована на двоих то два власника, когда квартира приватизирована на 10 то 10власників.
КараПузовна• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Це ви не розумієте, якщо приватизована на 2 , то ви обоє власники в рівних долях
хутряна володарка
• 24 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Тобто він теж власник? Як ви збирались продати без нього?
А як він може бути власником? Поясніть? Якщо я у всіх документах є власником . 🤣
КараПузовна• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Вона просто приватизована
Це як по вашому?