хутряна володарка• Изменено 24 февраля 2024
Прописка дитини
Дівчата юристи , хто розбирається?
Проясніть мені ситуацію, невістка прописала дитину в мою квартиру, в цій квартирі прописаний батько дитини-тобто мій брат. Чи мала вона право прописувати без моєї згоди?
Читаю законодавство то написано, що згода власника не потрібна, а як тоді, якщо наприклад не дай Боже розійшлися, то вона має право претендувати на мою квартиру? Дитину ж виписати не можна, та й потрібна згода обох батьків, а вона її не дасть, якщо що.
Повітруля• 24 февраля 2024
Ответ дляУдачная
У брата половина квартири (приватизована на нього).
Він має право прописувати там кого завгодно. Тим паче свою дитину.
Кого завгодно не має право без згоди інших власників. Тільки своїх неповнолітніх дітей.
Повітруля• 24 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
О боже
Приватизация на двоих, а власник только я ааааааааааа помогите лопну же
Может тролллит, а мы ведёмся. Потому как в голове не укладывается, что такие бывают
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляnata@3738
так, це ж його частина, і по закону тато може передати свою частину дитині
Автор не розуміє цього
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Бувають
Тролю як можу• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Брата є частка, квартира приватизована
А чому тоді ви власник?
Тролю як можу• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ви не розумієте, власник по документах я, але приватизована вона на двох. Він просто прописаний все. Що ще потрібно написати?
По яких документах ви власник
Шкідлива молекула• 24 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
У меня свёкор такой. Никого не хочет прописывать и хочет оставить квартиру внуку. То что в квартире уже 5 владельцев и внуку останется только его часть, если он завещание напишет, а он и писать не хочет, думает прописки достаточно. Но это старый человек, 82 года все таки, он просто не понимает в силу возраста.
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Моя свекруха не реєструвала онуків рідних, бо боялась, що право власності в них буде. Сварок чи ще чогось не було. Врешті чужій людині відійде, бо ’там не вкладали копієчку, як рідні , а жили наповну й без житла, їх жалко’. Ще й тицяє , що треба було в коліна їй падати. Нахер. Сильніші будемо
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляТролю як можу
По яких документах ви власник
Может у автора 3части квартиры, её,папы, мамы, а у брата одна.
Тогда да она власник, у неё больше частей
Люблю порядок• 24 февраля 2024
Якщо Ви не троль і дійсно єдиний власник квартири, то йдіть з документами у ЦНАП та як власник Ви можете виписати і брата і дитину. Пишу з власного досвіду. Це робиться за один день без судів
Повітруля• 24 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини
Она співвласник в таком случае всё равно.
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини
А може й ні
Повітруля• 24 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вам уже руку лицо прилепили свидетели святой прописки.
Люблю порядок• 24 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Співчуваю їм, краще б руку з очей прибрали та почитали законодавство. Чи хоча б на консультацію в ЦНАП сходили
Повітруля• 24 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Це точно))
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Но тогда у неё больше частей, понятно что співвласник, но если у нее три части ,а у брата одна и квартира двушка наприклад, то у брата там только будет угол, даже не комната
Да будет так• 24 февраля 2024
Ответ дляЛамборджини
Давно так не ржала.
Ламборджини• 24 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Давно так не ржала.
При продаже если у неё 3части , а у него 1 .
То она получит больше денег, чем он.
Не пополам же
То она получит больше денег, чем он.
Не пополам же
Шкідлива молекула• 24 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Не подскажете это давно так? До войны было только через суд.
А если владельцев несколько один может выписать не владельца?
Малинка• 24 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Та й продати тепер, я її не можу
ви одна собственник квартири чи брат теж?
Котомафия• 24 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Вона вважає, що лише вона, але форумчанки іншої думки й єдині
Малинка• 24 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
може на неї оформлені комунальні, і від того вона вважає себе власником?
Так, дивно все.
Танцепесенная• 24 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Так, дивно все.
Я думаю, саме так воно і є. Витяг з реєстру+ квитанції = ’ я в усіх документах на квартиру’ в уявленні автора.
Да будет так• 24 февраля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Витяг з реєстру на імʼя автора показує розмір частки. Не вірю, що там написано 1/1
Люблю порядок• 24 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Рік тому я робила виписку через ЦНАП. У мене один власник квартири. Якщо власників декілька не підкажу Вам точно, краще сходіть в ЦНАП, спитайте у них. Може від інших власників буде потрібна довіреність на одного з власників на цю дію