Emm11117• 24 февраля 2024

Якщо голова ОСББ розмовляє в агресивній командирській формі

Ви з таким стикались?) Чи це є нормально відчувати неначе ти не у себе в квартирі, а знімаєш угол в цієї жіночки?)) Що це за відхилення? Пише в загальному чаті агресивно з першого дня
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляТыква2016
То ви ще в шкільних чатах не читали.
Прям таки, знаком оклику принизили
Шкільні чати і батьківські комітети я зразу кажу не витримаю

автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляNastja-70
Это Вы нам говорите ?
Вы чатом не ошиблись ?
Можете вийти з теми, не тримаю)
Nastja-70• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Можете вийти з теми, не тримаю)
Стоп.
У Вас есть конкретные претензии до этой особы , Вы их до нее донесли ???
Тыква2016• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Тренуйтесь на будинковому 😂
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляNastja-70
Стоп.
Я вичікую час) Ще подумала: цікаво, в західних країнах теж є такі хамські тьотки та ОСББ в під´їздах?
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляТыква2016
Тренуйтесь на будинковому 😂
Нема сил) в неї до речі може бути декілька прихлєбатєльніц які її подруги або хочуть вислужитись, вони мені потім жизні не дадуть. Бо там під її повідомленнями є 3 лайка
AmazingLady• 24 февраля 2024
Ответ дляJulieta78
Вам это ничего не напоминает?)
’ Мы маленькие люди, от нас ничего не зависит, и на выборы мы вообще не ходили’) нет, не оно?)
Ничего не напоминает. Если она была в меньшинстве - ничего. Не оно ни разу

Знание - сила• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Які ще штрафи? Ви в собі?
Стаття 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки.
Порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, а також використання протипожежної, аварійно-рятувальної або іншої спеціальної техніки або засобів протипожежного захисту не за призначенням -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб та фізичних осіб-підприємців - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Детальніше: https://urst.com.ua/kupap/st-175