Emm11117• 24 февраля 2024

Якщо голова ОСББ розмовляє в агресивній командирській формі

Ви з таким стикались?) Чи це є нормально відчувати неначе ти не у себе в квартирі, а знімаєш угол в цієї жіночки?)) Що це за відхилення? Пише в загальному чаті агресивно з першого дня
Мимо_шла• 24 февраля 2024
А в чём проявляется агрессия?
У нас осбб в такой форме говорит только с должниками

иркин• 24 февраля 2024
А що вона вам пише?
kuskus• 24 февраля 2024
Голова ОСББ -виборна особа, пропоную вам знайти відповідну норму законодавства і надіслати їй, підкресливши ключові слова
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
А в чём проявляется агрессия?
Те що захаращені балкони, що палили світло багато в тамбурах писала із знаками оклику, нагло з агресією так до всіх звертається. Про боржників нічого не знаю.
Карамелінка• 24 февраля 2024
Что значит ’ агрессивно пишет’: материться, угрожает?))
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Взагалі не знаю хто її обирав, вона і не живе у нас, в сусідньому домі. Думає мабуть що буде агресивно так спілкуватись і всі її полюблять)
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляКарамелінка
ну типу пише ’у вас там всякий мотлох на балконах, повиносьте оті свої дивани, коробки, У ВАС СВІТЛО ГОРИТЬ ВСЮ НІЧ!!!!! В ТАМБУРАХ, зробіть вже чисто не для когось, а для СЕБЕ’. В отакій формі)) до всіх звертається

автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Як батьки до дітей чи вчитель до дітей, як ми тут не дорослі люди а якісь не знаю хто. Ні, навіть вчитель так не говорить.
Julieta78• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
То есть здесь у вас хватило духу написать, а осадить ее не хватило?....
Карамелінка• 24 февраля 2024
Председатель осбб может быть на несколько домов, а не на один. Вы можете собрать жильцов, провести собрание и переизбрать председателя. Предложите свою кандидатуру, например. И будете общаться со всеми жильцами и инстанциями нежно и любезно.
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляJulieta78
Та всім наплювати мені здається, я лише одна в шоці) думаю всі сприймають її як хвору
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляКарамелінка
Дякую, в мене є чим займатись
чаревна• 24 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
А в чём проявляется агрессия?
А должники не люди? С ними надо как то особенно
Мимо_шла• 24 февраля 2024
Ответ длячаревна
Да, надо всем домом закрывать их долги)
Julieta78• 24 февраля 2024
Ответ дляКарамелінка
А иначе терпите. Да?
Nastja-70• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Нет, просто никто не хочет взять на себя обязанность быть главою.
Nastja-70• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Дякую, в мене є чим займатись
С этого бы и начали.
Все хотят порядка за чужой счёт.
У нас тоже в доме 12 лет возмущаются.
Но никто себя ещё не предложил на должность главы.
Карамелінка• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
И где агрессия?)))
Автор, у вас бурная фантазия или ПМС, сорри, когда кажется, что все враги и вас хотят обидеть🤣
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляNastja-70
С этого бы и начали.
Все хотят порядка за чужой счёт.
У нас тоже в доме 12 лет возмущаются.
Все було нормально коли був ЖЕК, мене все влаштовувало, тепер я просто читаю неначе щоденник психа в тому чаті постійно)

Julieta78• 24 февраля 2024
Ответ дляNastja-70
А быть главою, но не вести себя , как работник советского жэка, такое вы не рассматриваете?
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляКарамелінка
И где агрессия?)))
Якщо вам норма що з вами так спілкуються то в мене для вас погані новини)
Julieta78• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Вы не ходили на собрания при создании осбб, да?
Nastja-70• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Все в Ваших руках. Но Вам не до этого.
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляJulieta78
Ні)
Julieta78• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Ні)
Ну ось і маєте....
Nastja-70• 24 февраля 2024
Ответ дляJulieta78
Ну для этого сюда надо пригласить главу.
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляNastja-70
Все в Ваших руках. Но Вам не до этого.
Я хочу щоб повернувся ЖЕК, цим має займатись держава а не якісь жіночки з психічними особливостями)
Nastja-70• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Нет, этим занимаются собственники квартир.
Мимо_шла• 24 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Собирайте собрание и решайте этот вопрос
автор Emm11117 • 24 февраля 2024
Ответ дляNastja-70
У власників квартир і так все в порядку)