Красота неземная• 24 февраля 2024

Погано ставиться рідний брат

У нас з братом різниця у віці 3 роки. Я з дитинства його дуже любила. Пам´ятаю як десь в другому класі назбирала копійками гроші, щоб подарувати йому машинку на пульті. Ходила до школи, то на гроші, що давали батьки на обід постійно купляла йому смаколики, часто навіть собі нічого не купляла, щоб вистачило для нього. Трохи підросла, почала ще в школі підробляти, то могла йому гроші дати чи щось з одягу купити. Я навчалась в іншому місті, то як їхала додому постійно купляла йому подарунки. Зараз він виріс таким егоїстом, що навіть не спілкується зі мною взагалі. Або пише лише тоді, як йому щось потрібно. То грошей позичити, то щось допомогти. Навіть на весіллі у мене не був, так як з друзями на рибалку поїхав ( мало того не привітав навіть). Чому таке погане ставлення до мене?
Білий Лосик• 24 февраля 2024
Він не зобов´язаний вас любити
ЛолитаНеРазлита• 24 февраля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Він не зобов´язаний вас любити
А автор не забов´язана допомогати
Королева краси• 24 февраля 2024
Это не плохое отношение к Вам, просто они такой человек, эгоист.
Білий Лосик• 24 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А автор не забов´язана допомогати
Звичайно ні, можуть взагалі не спілкуватися
Най хоч раз• 24 февраля 2024
Автор, всё что вы делали ’для него’,на самом деле вы делали для себя.
Это вы получали хорошие эмоции даря ему что-то.
Он вам вообще ничего не должен, принимайте его таким какой он есть
автор Красота неземная • 24 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
А це погано?
ФрекенБок• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
А це погано?
Для вас так, бо досі це пам´ятаєте і цим живете. Хочете, щоб він це пам´ ятав і шанував вас за це.

Ви душна. Не люблю таких людей.

Я на стороні брата.
Най хоч раз• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
А це погано?
Плохо то, что вам обидно
Наивная Хо• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
А це погано?
Це чудово, ви ж отримували позитив
Ответ дляФрекенБок

Ви душна. Не люблю таких людей.

Я на стороні брата.
Ваше право
ФрекенБок• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ваше право
Ви дууууже нав´язлива, а він вас динамить.
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 февраля 2024
Він сепарасувався від Вас, бо побачив, що це потрібно, як для Вас, так і для нього, бо він вже доросла людина, а не той маленький хлопчик, якому Ви догождали. Мине час і Ви все зрозумієте, а зараз Ви є Ви, а Ваш брат, є Ваш брат, кожен окремо.
БолеИменее• 24 февраля 2024
Живите своей жизнью. Он вам ничего не обязан. Как и вы ему. Не давайте денег
Наивная Хо• 24 февраля 2024
Стосунки не можуть будуватися тількі на подарунках або допомозі.
Екатерина27• 24 февраля 2024
У моего мужа точно такая же сестра. На три года старше и в 50 вспоминает как мороженое ему покупала и джинсы. А как он ей на квартиру добавил денег она предпочитает не вспоминать
Ответ дляФрекенБок
Де я нав´язусь? Я з ним тепер взагалі не спілкуюсь. В дитинстві намагалась його чимось порадувати, так як любила його. По Вашому це нормально, що він мене навіть з весіллям не привітав? Просто знайомі не раз привітали.
Ответ дляЕкатерина27
Це різні ситуації
Наивная Хо• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
А ви з ним маєте якісь спільні інтереси, проводите разом час?
ФрекенБок• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Нормально.
Ті хто привітали, можливо, зробили це не щиро. А ви купились. Але вам же головне привітання, а не реальне відношення?
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я живу взагалі в іншому місті. Наше спілкування полягає лише в тому, що він просить позичити гроші, взяти йому телефон в кредит.
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
А це погано?
Це не погано сприймати брата таким, який він є.
Тому відпустіть його в його особисте життя.
Ответ дляНаивная Хо
Ні, коли я дома у батьків, то він зі мною не спілкується.
ЛолитаНеРазлита• 24 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок

Ви душна. Не люблю таких людей.

Я на стороні брата.
Автор не душна, а добра і наївна. А ви зла і заздрісна
ЛолитаНеРазлита• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ваше право
Не звертайте на неї увагу
Наивная Хо• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ну тоді про що тут говорити. То що ви родичі, не робить вас близькими.
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Відповідайте що не можете, не постійно ж Вам догождати йому фінансово, бо як стане дідом, то й пенсією, щоб Ви поділилися з ним захоче.
Ответ дляФрекенБок
Нормально.
А як можна судити про хороше відношення, якщо брат навіть ніколи не спитає як у мене справи.
тянитолкайка• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
А це погано?
Плохо когда вы делаете и ждёте в ответ, делаете и ждёте в ответ, а ответа все нет. Прекращайте это. Не нужны вы вашему брату как человек, только как ресурс. Поймите уже это
Наивная Хо• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ну так у вас взагалі нема стосунків, а не «погано ставиться». Він ніяк до вас не ставиться.
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Так і Ви в нього не питайте, просто пам´ятайте, що він доросла людина, а не той маленький хлопчик, якого Вам хотілося балувати.