Пацелуйнитуда• 24 февраля 2024
Відкриття рахунку в банку Польщі, Словаччині або Венгріі
Хто відкривав недавно? Цікавлять банки, які відкривають рахунок по Українському закордонному паспорту, але щоб і стабільні були.Ніякого прихистку ЄС не має. Страшно тримати кошти в Україні…
Пацелуйнитуда
• 24 февраля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Кипр
До Кіпра ще доїхать треба. Цікавить поряд
Пацелуйнитуда
• 24 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Венгрія
Ну да, довго думала але дошло. Угорщина😂
Гага Газу• 24 февраля 2024
Польский Pekao открывает счета украинцам без песеля и польского адреса. По крайней мере так было.
Пацелуйнитуда
• 24 февраля 2024
Ответ дляГага Газу
Дякую
Пацелуйнитуда
• 27 февраля 2024
Ответ дляДую на вітер
Ось тут відкрила минулого року. Лише зпаспорт та місцева симка.
Дякую