Пописанная парта• 24 февраля 2024
Як добре бути худою, як забенило постійно худнути
Все життя борюся з кг, постійний контроль їжі, два роки силових занять і все не те, не подобається як виглядаю, не можу скинути зайве, боюся зірватися щоб гірше не стало. Не можу підібрати одяг, щоб класно і стильно виглядати.
Невидимка Майя• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
А в чому? От поїхала сьогодні, щось купити і приїхала ні з чим. І задумалася, яку вагу потрібно мати, щоб щоб не вибрала з одягу і все класно сіло.
Бо зараз крій доволі кончений в моді, він навіть з худої дівчини робить борца сумо. Справа в одязі, а не в вас. Шукайте одяг, щоб плечі співпадали з вашими плечима.
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Сьогодні прийшла з залу і зла як пес, так важко все дається і щей винагороди немає за це. Вже думаю кинути все нафіг
Госпожа Белладонна• 24 февраля 2024
А мені не подобається бути худою, поправилася і задоволена. Дієти і спорт не моє
простіше любити себе такою як є
Ждун с Нибиру• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Місяць як стала цікава. До того весь час була неактивна, хоча і відвідувала зал.
Ну от і першопричина, немає руху в житті, все ваше дійство проходить рівно на попі, тому і жир туди пливе. Займіться цікавою справою, тоді не буде часу про думки над вагою. Більше рухайтесь, особливо всі покупки тільки на ногах і в руках. Не треба себе жалкувати. Я не знаю що ви там їсте, але якщо постійний рух протягом дня- мінус 3-4 точно буде. А зал то таке. Спосіб життя має вирішальний спосіб схуднути.
Це моє бачення через яке я прийшла при бажанні схуднути. Але моя проблема- офісна робота, от де треш(((
Гидроусилитель руля• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
93-70-107. Вага 68, зріст 165. Вся вага в ногах і попі.
а кто вас надоумил на силовые?
Для вас - это массажи , антицел. обертывания, много воды и 1200 ккал в день.
Голод раз в неделю. Полные сутики ничего не сесть. Должны выйти на 60кг
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
простіше любити себе такою як є
В мене кума така як ви. Набрала так гарно вагу і щаслива, і одягається що хоче і їсть що хоче. А в мене так не виходить, одразу депресія криє.
Покращена• 24 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Как вечно худой человек скажу, что это тоже не мед. Низкое давление, холод, слабость, если не поел.
Эммм...у меня и то и другое присутствует((
Так лучше при этом хоть выглядеть хорошо
Меня много• 24 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Ну типу коли з зайвою вагою то можна спати голою на снігу в 20 градусний мороз?
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
а кто вас надоумил на силовые?
Ну всі скрізь говорять, що чим більше мʼязів в тілі тим швидше йде вага і змінюються форми. Плюс надивилася дівчат які змінили себе через зал. Але чи на мене не діє, чи я щось роблю не так.
Невловимий Джо• 24 февраля 2024
давайте фото своє, без обличчя, може ви вже так зациклились на фігурі, що не розумієте, наскільки вона класна
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
а кто вас надоумил на силовые?
А як витримати то все, раз спробувала цілий день голодувати, то в ночі їла що бачила. Тепер боюся таких експериментів.
Госпожа Белладонна• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Знаєте коли все життя вітром здувало, 45кг доросла жінка з дітьми, мені не подобалося. Ні грудей ні попи. Тоді коли зараз 55-58 кг да є зайві, але зате я себе жінкою відчуваю а не підлітком з розміром хс
Гидроусилитель руля• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
При чем тут все? Вам жир нужно убрать сначала, вода должна уйти. А потом сушка и качайтесь, если нужно. Зачем вы всех слушаете и смотрите? Каждый отдельный случай индивидуален. Вам никакие силовые сейчас не нужны.
Дефицит ккл, массажи, вода и голод. Когда вес уйдет, идите на силовые
Госпожа Белладонна• 24 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Жир не гріє, сказала подруга після+20кг ваги
Вредняжка• 24 февраля 2024
Худі просто забувають поїсти. В мене скільки знайомих худих, то вони не звциклені на їжі. Їдять коли внутрішній годинник закричить. А коли людина зайнята, то вона відволікається і не думає про їжу
Голубка миру• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Я тоже в печали, не знаю что выбрать. Мне кажется, мне ничего не подходит из модного.
Гидроусилитель руля• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Ну это называется Сила воли. Як витримати?
Хочете бути стрункою -витримаєте. Хочете мати рулети на боках - нийте далі. Тут все просто
Про їла вночі - то навть не коментую ...
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ну ось недавно в залі зробила.
Голубка миру• 24 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Зачем вы это советуете? Вы врач? Откуда вам знать, что у автора с жкт и желчным, советовать голодать неумно, как минимум.
Пасхальний тролік• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
А в мене вся вага в цицьках(((
Голубка миру• 24 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А в мене вся вага в цицьках(((
Отсыпьте мне сись немного)
Гидроусилитель руля• 24 февраля 2024
Ответ дляГолубка миру
от оного раза полного голода в неделю еще ни одна тетка не умерла. Если у автора есть силы давить силовые в зале, значит и голод выдержит.
Если ее организ выдерживал годами нездоровую пищу , значит и голод выдержит.
Просто меньше ныть и жалеть себя.
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А в мене вся вага в цицьках(((
Боюсь уявити скільки ваші сіськи важать😂
Голубка миру• 24 февраля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Просто меньше ныть и жалеть себя.
Какой бред...
Пасхальний тролік• 24 февраля 2024
Голубка миру• 24 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Заберіть
З другого на шостий (((
Вы немного мне, немного автору ( если ей надо сись) и останется как раз))
Невловимий Джо• 24 февраля 2024
сначала жир убирают, потом уже силовые, вы потому и больше становитесь, мышцы ростут...под жиром
Пописанная парта
• 24 февраля 2024
Ответ дляГолубка миру
Я сіськи не дуже люблю. Мені мої влаштовують, от якби можна було б задом і ногами поділитися, то я б з радістю.
Голубка миру• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Невловимий Джо• 24 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Ну ось недавно в залі зробила.
не все так погано) до силових підключайте курсом креатин, дуже корисна добавка, і гарно підсушує тіло