3@йk@• 25 февраля 2024

Чем отличается одноразовая измена от постоянной любовницы?

Изменил муж, по пьяни, после чего плакал, умолял простить. ( я еще в раздумьях, пускай еще просит)
Но вот общаясь с подругой на эту тему она мне говорит « мне тоже изменил, и я простила, но у меня был другой случай а в твоем случае я бы не простила»
А теперь рассказываю её случай, её муж, жил месяц у любовницы, якобы в командировке и неделю жил с женой когда возвращался с командировки. Любовницу возил к своей маме, познакомил со всеми родственниками и уже планировал разводится с ней (женой) но все таки он определился и остался с семьей.
А теперь моя история
А теперь моя история была только оральная близость с её стороны, так как дальше не дошло и их увидели это было на улице. После чего муж сразу протрезвел и прибежал ко мне простить прощения.
Так вот собственно мне интересно, какая разница между историей подруги и моей, что исходя из моей истории мне прощать мужа не нужно?
Из Виа-гры• 25 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Подруга - не подруга, жінка з піською у роті - гадина, що влізла у сім´ю, її чоловік - той що оступився, можна його покарати - нехай посуд тиждень миє або каблучку подарує
Все гадины в этой ситуации, но разница большая
Жерица ночи• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Девочки, я с ним не живу уже больше месяца и склоняюсь к тому что уже и не буду, родам на развод
Вопрос же в другом. Чем ужаснее моя история от подруги истории ???
Тим,що він не хазяїн своєму члену
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Обидві історії мерзенні. От реально, що те, що те гімно, просто вашого застукали. Бажаю найти нормального чоловіка, та не кописатись в цьому бруді, повторюсь, вам обом насрали в душу, купи міряти не берусь.
Колгоспниця• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Ми ж не знаємо усієї картини. Наприклад, якщо ви всі працюєте у одному колективі або живете у невеликому місті, то це трешовіше по впливу на розуми ніж у подруги
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Так, це зрозуміло все. Але чесно кажучи, мене прям заділо, вона все це так мені пояснювала, що з нею не по свинські поступили а мій прям ноги об мене витер
Работать надо• 25 февраля 2024
То есть то , что ваш муж бухает и ему прямо на улице отсасывает тётка, для вас не так страшно ? И секса с этой тёткой у него не было только потому, что его спугнули ).Честно, ваш случай не намного лучше истории вашей подруги. У вас походу муж обычный маргинал, у неё расчётливый кобель. Я бы не стала жить ни с таким , ни с таким.
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Місто велике, і навряд чи всі ми колись пересічемост
Сама не знаю• 25 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
В нього був з нею секс, оральний
Работать надо• 25 февраля 2024
Ответ дляСама не знаю
В нього був з нею секс, оральний
Ну не было вагинального. Это ничего не меняет.
Колгоспниця• 25 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Секса, за логікою автора, у чоловіка її не було, бо за саме сексом його не застали не а вулиці, чоловіка подруги ніде не застали. - значить у автора гірше
Сама не знаю• 25 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну так не пишіть що не було сексу. Оральний секс це теж секс, і рукою теж секс.
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Можливо, це її сприйняття, ми всі різні, он тут щей не таке вибачають, вам то що від того. Ви не проживете її життя, тут треба зі своїм вирішувати, чи зможете жити далі, якщо так, то забути про цю історію, довіряти людини і не псувати життя постійними підозрами. Знову є хто та мадам, от реально не вірю, що прям все так було спонтанно і якби не попався, далі б нічого не було, а чи не було до, просто зараз попався і прибіг бо підгорало.
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Застав їх син, і все потім розповів жінкі( матері своїй)
Як виявилось вони син з батьком та коханкою працювали разом. Вахтовим методом, тільки син до дому повертався а батько їздив жити до коханки
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Не застали в цей раз саме за вагінальним от і все.
Колгоспниця• 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Вони простирадло не взяли того разу
Ростки жимолости• 25 февраля 2024
Одноразова - це коли один раз, а постійна коханка - це коли постійна коханка.
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Вони простирадло не взяли того разу
Картонку б підстрелили, все одно, які собаки на вулиці, невже таке буває у дорослих людей, гидота.
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
То вона ж вважає, що у неї чоловік золотий, а мій негідник і його прощати не потрібно бо був лише оральний секс та ще й в пʼяному стані
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
В машині, можливо я не так написала
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
А ви як вважаєте?
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
В машині, можливо я не так написала
Ну це зовсім інша справа, на фіг вам виясняти чий кобель гірший. Що це дасть?
Колгоспниця• 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Теж цікавлюся. В машині просто більше інтілігентно
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
А ви як вважаєте?
Я вважаю що її що мой одинакові
Я таке не прощаю.
Тільки я думаю, що мій це зробив тому що був пʼяний
А її свідомо це робив, і навіть планував, що покине її, будуть проживати у коханки, тобто почуття були сильні
Мій би то можливо такого і не зробив як би не напився до встрачки.
Нагадаю я такі речі не пробачаю і живемо ми після того окремо але ще тільки я не подала на розлучення
Из Виа-гры• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Она пытается ’уменьшить’ грех своего за счет вашего. Измена плоха в любом проявлении. Но в вашем случае я бы еще подумала. А вот знакомить любовницу с семьей - это уже все
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Та просто стало цікаво, чому ж мій витер об мене ноги а її ні
Мій налигався, впевнена як що б був тверезий такого не зробив а її свідомо це робив декілька років жив на дві сімʼї
Самая СоветЧиваЯ• 25 февраля 2024
ее хуже, он еще и выбирал между 2мя, как товар на прилавке)
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Та витерли вони обидва ноги, я ж писала то її сприйняття. Здеріть з нього по максимуму, та хай далі пісюном махає, але щоб вашого ім´я в тій історії не було. Нащо вам виясняти, вам реально заділи слова подруги, чи вчинок вашого телепня? Та не виправдовуйте його, мужики напиваються, буває, але не всі в таку халепу попадають
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так, коханка навіть зараз спілкується з його родичами, з сестрою друже, вони її боготворять, мені навіть не раз свекруха подруги розповідала, що вони дуже жалкують що він її не кинув(мою подругу) бо та занадто гарно
автор 3@йk@ • 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Ні, не в якому разі не виправдую.
Заділо, чесно
Чи то дійсно моя історія хуже її, чи то їй просто захотілось мене принизити
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Ні, не в якому разі не виправдую.
Заділо, чесно
Ну, якщо навіть її свекруха ділиться з вами, знаючи, що ви подруга, жалем з приводу втрати булочкою коханки, то там ще те кубло, подрузі тільки співчувати можна.