Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Стебель березы• 25 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
Автор, у вас прописка Херсон? Вроде бы, с оккупированных территорий выпускают без загранпаспорта, узнайте в погранслужбе
Це якщо б вона виїжджала через Росію.
Зараз окрім її власних проблем ніщо не заважає зробити закордонний паспорт дитині
Луноликая Вика• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Угу, а квартира у неё в Киеве, и сыну 25
У сына плеш на всю бошку) какие 25?))) там 40 минимум
Фізик-ядерщик заочно• 25 февраля 2024
Ответ дляСтебель березы
А що дивного. Я теж з Херсону а батьки з лівого берега окупація. Там відстань 20 км. До війни Олешки були буквально передмістям Херсону.
І я себе асоціюю з Херсоном і Херсонщиною. Моя хата і в Херсоні і на Херсонщині
Ну этот ответ был уместен от автора. Вот только она отмолчалась, поэтому к этой истории одни вопросы.
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дякую, це якийсь треш 😫 стільки планів коту під хвіст 😭
Та нафиг оно вам надо. У него уже башка лысая. Сколько вам лет?
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ми в Києві зараз, це квартира його матері
А где сама владелица? Какие отношения с ней?
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Здайте в ТЦК - нехай випутується сам.
На аліменти подайте! Обов’язково.
Вижміть з цього яйценостя по-максимуму
Гениально! Я тоже за такую идею.
Біле пальто• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Комендантська година
Куди з дитиною
Надо было вызвать полицию , сказать , что кидались на вас , а пока приехала полиция заснули .
Забрали бы в полицию , а оттуда муженька на фронт .
Xвостокрутелка• 25 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви думаєте, всі показують, хто вони?
Звісно ж не всі. Але за 6 років можна розгледіти. Авторка 6 років з ним разом і рік у шлюбі.
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Ми всі спали біля,вікон?
Ой. Я вчера только вспоминала, где я с семьей спала первые 2 недели. Так около окон еще вариант неплохой.
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
В моєї двоюрідної сестри було подібне. Він водив різних жінок в її квартиру. А вона тим часом гуляла з маленькою дитиною на вулиці і чекала поки та піде, але крапкою стало те, що її якась бабіща почала виганяти з дитиною з її власної квартири на вулицю. Тоді вона вже звернулася до поліції і розповіла своїм батькам.
Якщо ви живете в нього, то краще піти.
У вашей сестры с самооценкой и ментальным здоровьем вообще было плохо? Как это в ее квартиру водил, при ней? Маргиналы что ли? Я не могу это осознать. А она гуляла и не мешала
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Квартиру дали від заводу при СРСР, сину 35 бо родила в 40
КротоТо• 25 февраля 2024
Ответ дляСтебель березы
Це якщо б вона виїжджала через Росію.
Нет, не только через россию. С территории Украины выезжали в Польшу без заграна, по внутреннему паспорту еще осенью 2023 года.
Xвостокрутелка• 25 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
можно подробнее,как сдавать военкомату?
Підкинути зв´язаного вночі на сходи, паспорт і медкарту не забудьте разом з ним залишити.
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
есть услуга суперсрочны1 паспорт, 2 дня делается
но дороже конечно обычного
5сть срочный - 2 нед5ли.обычный м5сяц
На сайті тільки 7 днів бачу
Стебель березы• 25 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Ви це радите бо у вас був такий позитивний досвід? Чи ви тільки що придумали такий варіант?
Який нафіг тцк, яка поліція?
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
В мене немає підтримки. Ваше право не вірити
Якщо я почну принтом речі збирати мені звиздець буде
Тому в понеділок як піде на роботу, швидко зберу саме важливе
Нет. Если вы не троль. Собирайте сейчас документы, на прогулку идите и документы надо передать кому-то, кому доверяете. И какие-то вещи. Он завтра свалит, собирайте максимально все свое. Продать можно, вам деньги нужны. И вам лучше в Германию. Не Польшу
Додекаэдр• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
То ж ви писали їй 70
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ для vihola
А це ще підловили автора на тому, що вона з Херсону, а батьки в окупації.
Справді, не звернула уваги.
Мої в окупації, Каховка
Я в Києві у чоловіка в квартирі живу
Що не зрозуміло? Чоловіка батьки в селі під Києвом живуть
Гарачий Чокалад• 25 февраля 2024
Ответ дляКоролеВешна
Нет. Она образованная и ведёт здоровый образ жизни. Я думаю, что причина в другом и я про это ниже написала.
Стебель березы• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
На сайті тільки 7 днів бачу
Автор, ну емоції зрозуміло. Але аж такої причини прямо завтра іти з дому я не бачу.
Спокійно робіть собі паспорт, збирайте необхідні речі. Може щось продати щоб гроші були. І з холодною головою кидайте свого їбаку.
Язикувата Хвеська• 25 февраля 2024
Ответ дляКоролеВешна
Гениально! Я тоже за такую идею.
Бо жінки тягнуть резину часто,
Я така - дура, не подала на аліменти, грала в благородну та забезпечену.
Ну і кому ті принципи здалися?

Ідіотів потрібно ставити на місце
Стебель березы• 25 февраля 2024
Автор, що ваш ще не повернувся. Мені цікаво що він скаже.
Леся Українка• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Він у вас любитель випити?
Кавуся• 25 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
У меня знакомая в Киеве, до сих пор все тревоги сидит в коридоре. И ночью тоже. Если серьёзная угроза, то идёт а подвал!
Ми так само робимо, як ваша знайома. Околиця Києва.
Невловимий Джо• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Мої в окупації, Каховка
Я в Києві у чоловіка в квартирі живу
Автор, тут шукають зраду у всьому.
Тримайтесь!
І 1500$ малувато у вас. Ще гривня треба. Подумайте, де можете взяти
КоролеВешна• 25 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Зачем развод? На алименты можно без развода подать. Сейчас такое время, а автор наследница как законная жена. Да и пусть оно подает. Тратит время и деньги. Там засветится, с тцк познакомится
Не. С тцк надо знакомиться пораньше. В ускоренном темпе.
ГЛЮкоза• 25 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
Що їм сказати? Мужик привів бабу і спить на підлозі біля жінки? Вони поржуть
Це якою маргіналкою має бути та баба ? Про мужика взагалі мовчу, підарас.
Стебель березы• 25 февраля 2024
Ответ дляКоролеВешна
Та що ви з тим тцк носитесь? Де вказано що чоловік у автора ухилянь? Можливо він стоїть на обліку як обмежено придатний, або відстрочка на роботі є.
Ну немає такого що ви приходите в ТЦК каже ім´я прізвище людини і її приїжджають і забирають
Эскиз бесконечности• 25 февраля 2024
А, и ещё-найдите в телеграмме группу Артак. Там ещё есть эвакуационный транспорт. Везут с расселением.Там по записи.
Стебель березы• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Чому відразу маргіналка? Можливо вона навіть педіатр до якої ви водите свою дитину, або вчителька