Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
а ребенку почти год. Пока суд назначат, уже время и пройдет. Мимо.
ребенку всего 5 месяцев. суд назначают быстро
Цікавий писочок• 25 февраля 2024
З автором все ок? А то я переживаю.
Аноним_Русалка• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Моя сестра разводилась. Быстро назначили, была тревога заседание перенесли на 2 месяца, потом еще одно. Полгода прошло, а она еще замужем. Быстро разводят если все согласны. Но вы конечно знаете лучше.
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
З автором все ок? А то я переживаю.
Жива здорова 🙌🏻 переварити цей треш дуже тяжко
Качка в тапцях• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Чоловік вернувся
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
автор, что он вам сказал про свое поведение? эта баба с вами общалась вообще??
АгатаХристя• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дякую, це якийсь треш 😫 стільки планів коту під хвіст 😭
А кіт де?
Цвіпканя• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
А мужик ваш шо? Шось каже? Шо там відбувається?
Море Щастя• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Мужчинко ваш вернулся ? Что говорит ? Какие планы? Что это было ?
Всіх підсаджую• 26 февраля 2024
Двенадцать лет на кидстафе, такой пи#дец впервые читаю и вижу 👀... У мужиков вообще башню сорвало в последнее время. Автор, держитесь, собирайте доки, деньги, вещи и по тихой воде сливайтесь, дела не будет. Удачи вам!
Я_в_декрете• 26 февраля 2024
Автор, це просто дурдом. Тікайте якнайшвидше! У вас зараз є унікальний шанс подбати про себе та дитину, отримати допомогу, не вимолювати в нього дозвіл на те, щоб забрати дитину за кордон. Не залежати від нього. Ви просто маєте ним скористатись!! Будьте сильною!

Ви просто зараз можете змінити своє життя, яке при всіх цих вхідних даних мало би бути пеклом - на хороше життя, спокійне життя, з коханою дитиною та, можливо, колись з коханим чоловіком. Другого такого шансу вже не буде.
Кава з перцем• 26 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Удалено администрацией...
Карамбулкул• 26 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
та ну, а тема про морожену куртку, про тапки з прокльонами, фото сукні у смітнику? Тема з фото вирваного волосся сусідки в руці (труси під килимком у ванній)?.. багато різного було, навтіь якось незалежна порадниця ходила стегна іншої міряти, після того, як спідниця не налізла і сперечалися, хто неправильно поміряв - продавець спідницю чи покупець дупцю
Всіх підсаджую• 26 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Да, острые темы, но когда мужик привёл бабу в дом где его жена и ребёнок и лёг с ней спать рядом с ними, по моему самая трешевая.
Пиу!Пиу!• 26 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Я в шоці 😂😂😂,а що там з мороженою куркою? Не читала цю тему,а це ж легенда)) до чого тут курка? Нею лупасили коханку,чи що?
КараПузовна• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Судя по вашему молчанию, помирились?
Меня раздражают темы, где молят о помощи, с ними общаются, а как попускает- тишина, как-будто и тему не создавали.
vihola• 26 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
Судя по вашему молчанию, помирились?
З огляду на те, що автор мовчить, на килимку в неї сьогодні ніхто не спав. І то добре.
Птица секретарь• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Автор, як ваші справи?
Dоctоr Luck• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Тримайтеся. Якщо потрібна підтримка, пишіть, я в Києві, чим зможу, допоможу.
ніколи такого не було• 26 февраля 2024
Похоже автор помирилась с мужем и теперь у них в планах второй ребёнок
Карамбулкул• 26 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Бачите, не читали, але в курсі. Так. Там щось саме дружина йшла з куркою додому, як її зненацька застала новина... Ну, афект і далі вже синці й погрози поліцією
Пиу!Пиу!• 26 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Так по краплі з кожної теми і збираєш інформацію про морожену курку 🐔)))
Лівий Локіть• 26 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Тема була тупувата, але затягувала)
Не знаю, чого тут виплила курка, але теж про неї згадувала - теж такий примітивно-відвертий стиль, як у автора.
автор Щас ухожу • 26 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Тема була тупувата, але затягувала)
Удалено администрацией...
автор Щас ухожу • 26 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ага, вже зачали. Чекаємо коли родиться. Щоб писати про двох дітей тепер і чоловіка гуляку 😂
Нашли в капусте• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так чем все-таки ваша ’Санта-Барбара’ закончилась ?
автор Щас ухожу • 26 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Мужик не думав що так я все сприйму. Кароче це якась алкашка, він її підцепив недалеко від дому, разом пили, потім комендантська година настала, тому її стало жалко і він привів її до нас додому 🤦🏻‍♀️ проте мені теж багато кого жалко, але ж я не привожу їх додому🙈 не думав що я якось погано це сприйму 🤦🏻‍♀️ він їй говорив що вдома дружина з дитиною, і що лише переночує. Він ще її свою куртку віддав бо в неї грязна була. Капець. Поки живу, чекаю четверга щоб зробити загран дитині
Почву підготовлюю за кордоном, речі перебираю, які не треба знайомій віддам а інші в кенгуруш. Ось так)
автор Щас ухожу • 26 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Відповіла, читайте
Ще не закінчилась, бо впевнена поки я дочекаюсь документи, продовження буде 🤪
автор Щас ухожу • 26 февраля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Автор, як ваші справи?
Відповіла
Нашли в капусте• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дебил какой-то .