Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
40каградусная• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дякую, це якийсь треш 😫 стільки планів коту під хвіст 😭
Я не розумію одного: як ви оце терпите і чому оті сц..ко ще живі? Я все розумію, знайшов іншу - вели її і інший дім, а не до колишньої з дитиною. Ну це якщо він чоловік. А ваш то бидло звичайне. Він не вартий сліз. Їдьте світ за очі від такого ’щастя’. Та інша нічим за нього не краща, жодна нормальна не пішла б у дім з малою дитиною, щоб сек..м займатися поруч з дитиною чоловіка і його колишньою.
к.Буланова• 25 февраля 2024
Автор обнімаю Вас, посилаю надхнення, удачі на майбутнє 💖👍. Звісно треба йти, Ви маєте то робити. Цініть себе: Ви крута і молодець що прийняли зараз таке рішення , хай у Вас все буде добре. Ви впораєтесь, я в Вас вірю 😘😘😘
На аліменти обов´язково подайте.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляПишна молодиця
не фантастику. я 5 років з алкашом прожила, от згадала ситуацію, я була вдома, а він прийшов п’яний та привів не ліву шмару а мою ж подругу-сусідку! я зробила вигляд, що сплю, бо боялася, що він мене буде бити, так він ліг з нею в наше ліжко поруч зі мною, й вони тр’халися спокійно, бо думали, що я сплю, а я поворушитися боялася

уточнюю - квартира була моя! а точніше це квартира моєї сім’ї де тоді жила мама ще моя та молодший брат, мені було 19 років, що називається - мала та дурна була

так що в ситуацію авторки вірю, чому не вигнала теж розумію, вона фізично слабша з грудничком на руках, а цей козліна все ж мужик, та ще й тітка незнайома

про останні гроші вірю теж

єдине погано - що нема паспорту закордонного

про себе скажу, колись в подібній ситуації пішла типу з донькою погуляти (кінець листопаду, але вже щось холодно було, мороз десь градусів 5-7), звісно нічого не взяла в руки - я ж гуляти! з собою було 15 доларів та ще якісь невеличкі гроші, в пакет взяла одне платтячко дитині (3 рочки їй було) та касету ДДТ, поїхала до родичів у Білорусь - це 93 рік був, збиралася потім до друзів у Москву поїхати назавжди!

це я втікла з власної домівки де ще мама та брат були( розлучилися ми ще через рік, а до того ще багато було всіляких принижень, а дівку ту привів він за 2 роки до того, як я з дому пішла
квартиру хоть вернули?
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляПишна молодиця

про останні гроші вірю теж

пиздец просто ,простите... а как же ваша мама и брат? как вы с ним жили после того, как он трахался с другой рядом с вами???

я помню, вы уже когда то писали про то, как ушли от мужа без денег и вещей
40каградусная• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Автор, я бы взагалі не залишилася в квартирі з ними. Зібрала би речі пішла б десь в готель переночувати, а зранку до батьків чи куди Ви там плануєте ? Я би не змогла бути з ними в одній хаті.
А я б не пішла, а зробила б все, щоб вони пішли разом. Якби не було малечі - то одна справа, а викинути дитину, щоб татові було де погуляти, то дно.
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2024
Ответ дляnadia-74
Ви не думали що вона боїться чоловіка ?
Де, на форумі боїться?
nadia-74• 25 февраля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Де, на форумі боїться?
Ну а якщо хтось впізнає коханку чи фото чоловіка.І розкаже тій .Ми ж не знаємо що в голові у цього дятла.
Качка в тапцях• 25 февраля 2024
Ответ дляnadia-74
Ви не думали що вона боїться чоловіка ?
Я теж думаю що боїться, але скоріше не так чоловіка, як наслідки, бо ще є маленька дитина. І вела вона обережно, не лізла на конфлікт. Значить знає що можуть бути агресивні дії. Переживаю за автора. Надіюсь що нічого страшного не сталося і нам автор відпишеться. Бо коли кругом тебе нікого немає, то дійсно страшно, за себе, і ще більше за дитину
Пушкининиана• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Автор 6 років провела з цим мужиком, до сьогоднішньої ночі мала з ним купу планів.
Народила дитину, облаштувала побут.

І в один момент він перетворився на алкаша та того хто лупить об косяки до відключки, а чому не до смерті, звідки гарантія, що після косяка автор виживе?
Да, пока не было ребенка, она была сама ща себя и он себя не проявлял.А теперь похер дым, куда ей идти, можно и куражиться начать.Родила, ему меньше внимания, надоело, ребенок, кормления, плач.А просто наркоту какую-то с бабой той сожрал и переклинило.Все бывает.
Раша вон 30 лет на нас не нападала масштабно, у нас тоже планы, дети...а потом как полетели, как начали...куда теперь детей?Обратно позасовывать?
Барабан для дорослих• 25 февраля 2024
Автор, Вашого чоловіка не Андрій часом звати?
Фенте Фря• 25 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Значить, без зручностей вкласти не логічно, а от самому так вкластися - ок?
Та нікому не ок. Але ці пʼяні привалили, де було, там і приземлились. А родичам, хай навіть пʼяним, хоч якусь подушку б кинула додаткову😅ну дійсно, як бомжі ж.
40каградусная• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вона вже хазяйнує, ви на приколі? Як я буду права качати в нього вдома? Якщо я не пізнаю свого чоловіка, він кулаки показує і погрожує
На погрози викликається поліція. Починає погрожувати - кричіть чимдуж. Сусіди будуть свідками. Якщо ударить - викликайте поліцію і просіть затримати на пару ліб. Поки він буде у них - тікайте.
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Знайомий килимок, чи лисина?
nadia-74• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Як? В травні рік як одружені
Читала що. Ак не дають
А скільки вам і йому років ?
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Їм кинули подушку
Барабан для дорослих• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Знайомий килимок, чи лисина?
Я авторку питала))
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
Нема в автора жодного слова, що були раніше якісь проблеми.
Все написане вами додумане.
Фізик-ядерщик заочно• 25 февраля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Автор напевне троль, бо тільки троль буде робити фото так, щоб морда коханки не попала в кадр. Фото зроблені так, щоб не засвітити морду. Не знаю при яких обставинах робили ці фото, але це точно не коханка чоловіка. Та й автор пропала, явна ознака троля. Але 36 сторінок, це талант.
Я с вами согласна. Но мне на это ответили, что сюжет муж с любовницей - очень интересные фото, поэтому она и сфотографировала))
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Все написане вами додумане.
написала она, что боится его
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
написала она, что боится его
А навіщо вона планувала щось з чоловіком, якого боїться?
Фізик-ядерщик заочно• 25 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Домой к себе, а не к любовнику. Не?
Любовница на утро, протрезвев, не пошла бы спокойно пить кофе на кухню с левым мужиком в присутствии его жены и грудного ребенка. Как минимум, был бы дискомфорт от плача ребенка. Если бы он и привёл ее, то утром, придя в чувства, она хотела сбежать от туда как можно быстрее, а не вальяжно общаться на кухне.
Нашли в капусте• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
написала она, что боится его
Перечитала стартпост и комменты автора - поток сознания какой-то . Кто-то что-то ей с угрозами сказал , но кто и что - непонятно . В 6 утра встали , хотя пришли в 2 часа ночи сильно пьяными . На вопросы не отвечает . Написала , что боится , но чего конкретно боится - непонятно .
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
а вам нужны связные и правильно построенные предложения в такой ситуации?
Нашли в капусте• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Да .
Ло Шарик• 25 февраля 2024
Щось автора давно немає. Сподіваюся, що з нею і малечею все добре
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
а куда ей идти?
Тушьмушьнюшь• 25 февраля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Може він і їй погрожував.
Фізик-ядерщик заочно• 25 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
При этом, она их еще фоткала по непонятным причинам не для советчицы, а для себя, так как фото были сделаны до создания темы. Я понимаю, что ситуации в жизни бывают разные, но эта история не внушает доверия.
Фізик-ядерщик заочно• 25 февраля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Може він і їй погрожував.
И любовнице угрожал? То есть она пила кофе на кухне под его давлением?
Нашли в капусте• 25 февраля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Совершенно верно .