Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024
Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка
В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Они у вас тоже без матраса на ковре спали?
Почему нет?
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вона вже хазяйнує, ви на приколі? Як я буду права качати в нього вдома? Якщо я не пізнаю свого чоловіка, він кулаки показує і погрожує
То не перший раз значить? Якщо хазяйнуе
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
С ребёнком?
Автобуси до Польщі їздять щодня
Пустих місць купа. Квиток від 700 грн.
Позавчора о 13 автобус виїхав з Києва, вчора о 3 ночі вже був в Варшаві. Пів автобуса було пустого.
Пустих місць купа. Квиток від 700 грн.
Губи до вух• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Сначала сварить 7 литров компота, серьёзно?
можно даже борща...а вы серьёзно восприняли мой пост?
Вообще не факт• 25 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Чомусь не вірю
Справа у тому, що тут ваша віра нікому не потрібна))
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Получается что лучше таки крысить
Так крысу выгонят поганой метлой
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Сочиняйте сказку еще🤣
Лепешечка• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Сказала з погрозами на мене. Мені страшно(
Полиция, жаловаться на семейное насилие, законы есть.Рассказать им в красках, может вытурят его на 10 дней, заборонный припис называется. Даже с его квартиры могут выгнать и запретить приближаться.
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Вона до цього десь працювала. Чому одразу крисіть? Ви тему читаєте? Пише що колеги допоможуть посадити її на потяг, тобто десь до декрету автор робила.
Господи, в Украине 3/4 населения получают 12-15к максимум, что там насобираешь
Несу пургу• 25 февраля 2024
Ответ дляLeto32
Фото не удаляйте и поьольше компромата
На развод есть возможность подать?
Зачем развод? На алименты можно без развода подать. Сейчас такое время, а автор наследница как законная жена. Да и пусть оно подает. Тратит время и деньги. Там засветится, с тцк познакомится
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
У нас гостевой диван в коридоре. Потому и удивлена запасным матрацом и карематом
у нас тоже есть каремат и матрас не смотря на лишний диван
Мамаша в бигудях• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
І спали як бомжі? На дитячому килимку без простині? Ви б так постелили?
Если вы не троллите, то правильно делаете, что с дитем никуда именно сейчас не бежите. Они проспятся, ведите себя уверенно, вас точно никто из квартиры не имеет право выгнать. Женщину выгнать, попросить уйти. Пригрозить полицией. Свидетельство о браке держите при себе. Свои и ребёнка документы соберите, вещи соберёте завтра и в путь, тут ловить уже нечего, такое если он начал чудить, отношений уже нет.
Не любовница• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Бо він прийшов а я не спала. Вкривав водичку носив
Мої капці приніс їй
Може він в стані алко не усвідомлював що робить? Зараз проспиться, протверезіє, та може сам в шоці буде з ситуації.
Лепешечка• 25 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Як ви задовбали, по кожному пуку викликати поліцію. Потім до нормальних людей не хочуть їхати 🤮
Это не пук, это издевательство над матерью с ребенком.
Мамаша в бигудях• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вы со своим ребёнком в доме его отца, это нормально, что вы - хозяйка в этом доме, жена хозяина дома. Вы должны хозяйновать, на кулаки и угрозы- полиция
ГендиреХтор• 25 февраля 2024
Автор, у вас в Києві є якісь родичі чи друзі? Ну хоть хтось до кого можна звернутися за допомогою, щоб хоча б день- два перебути, поки толком зберетесь. Можливо навіть хтось з його родичів, хто стане на ваш бік ( оскільки на його може стати тільки повний дибіл)
ОноВамнадо• 25 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Я тут писала за свою тітку
До неї прийшла мати коханки, відносини порішати, а тітка запросила її чаю попити. Коханка дитину народила, а тітка не розлучилася
А як вам таке, до жінки прийшла матір коханки, бо чоловік завів ще одну коханку??
Чоловік багатий бізнесмен .місто маленьке
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Як? В травні рік як одружені
Читала що. Ак не дають
Дають.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляLeto32
Она мама и у нее маленький ребенок.эта баба и мужик угрожают безопасности ее ребенка ,полиция поможет!
чем они угрожают,они спят
Карамбулкул• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ми в Києві зараз, це квартира його матері
Свекрусі фото не висилали? Я б таки запитала, може, в їхній сім´ї так заведено, а вас не попередили
Поддакиваю иногДА• 25 февраля 2024
Нормальна така тема, що б в неділю вранці тримати аудиторію😊 ладно пішла я, продовжуйте охати і ахати, Арестовичеві діти)
Губи до вух• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Удалено администрацией...
не перебільшуйте!
одне діло п’яна спляча красуня, а інше спроба нашкодити вашій дитині.
і перестаньте спекулювати дитиною.
ситуація вкрай погана, але ніхто шкоди вашій дитині не зробить.
і перестаньте спекулювати дитиною.
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляparele
Автору нужно будет понять и простить?)))
Просто спокойно отправить на фронт.
Губи до вух• 25 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Йди супчика звари гостям 🤣
рекомендую хаш.он хорош гостям с похмелья))
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
О, хоч одна адекватна жінка зрозуміла що то трололо😁